ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به سیدنی | فرودگاه سیدنی:   سیدنی پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو( نیو ساوت ویلز) است . سیدنی بزرگترین  و قدمی ترین شهر استرالیا نیز می باشد و بیش از  نیمی ازمسافران و مهاجران ایرانی به استرالیا در این شهر ساکن هستند . شهرسیدنی را نماد استرالیا می نامند .این شهر 218 ساله دارای جذابیت های زیادی برای مهاجران و توریست ها می باشد سیدنی اولین شهری است که تمامی جهانگردان در بدو ورود به استرالیا به آن شهر حتما سفر می کنند .یکی از شاهکارهای و زیبایی های این شهر پل بندرگاه سیدنی است که نمای جالبی در شب به خود می گیرد.

 

فریت بار | ارسال بار به سیدنی

 

نمایی زیبا از پل بندرگاه سیدنی:

 

نمایی زیبا از پل با شکوه بندرگاه سیدنی یکی از جاذبه های سیدنی

 

اما در رابطه با مسافرت  و فریت بار | ارسال بار به سیدنی

بیشتر مسافران محترم وقتی که قصد سفر به سیندی را دارند بیشتر نگرانی ارسال بار خود به این شهر را دارند و اطلاعات زیادی در این مورد ندارند . بهترین روش برای فریت بار و ارسال بار هوایی به استرالیا و سیدنی راهنمایی از شرکت های خدمات حمل بار هوایی و فریت بار می باشد . شرکت پادمیرا راه با داشتن افرادی مجرب و با تجربه در زمینه فریت بار می تواند نگرانی مسافران را با ارائه بهترین خدمات در زمینه ارسال بار به سیدنی برطرف نماید .

 

فریت بار | ارسال بار به سیدنی | سیدنی یکی از باشکوهترین شهرهای دنیا

 

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به سیدنی | استرالیا

بسته بندی بار | ارسال بار به سیدنی

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سیدنی به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر سیدنی را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به سیدنی

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به سیدنی : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند  هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و ... را برای فریت بار به سیدنی  را بر عهده دارد .

**توجه

قوانین فریت بار به سیدنی تابع قوانین فریت بار به استرالیا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های استرالیا یکی می باشند .

 

فرودگاه سیدنی | ارسال بار به سیدنی

فرودگاه سیدنی یکی از قدیمی ترین فرودگا ههای فعال در جهان می باشد . فرودگاه سیدنی در سال 1919 از طریق هواپیمایی استرالیا از یک کلوب مسابقه به نام کنسینگتون اجاره شد و ازآن زمان فعالیت فرودگاه آغاز شد . اولین پرواز این فرودگاه در سال 1919 با یک پرواز آزمایشی دور فرودگاه آغاز شد . پرواز های رسمی این فرودگاه از سال 1920 بین فرودگاه ملبورن و آدلاید به صورت منظم آغاز شد و در این زمان دولت استرالیا رسما مدیریت فرودگاه را به عهده گرفت . با افزایش روز افزون مهاجرت به استرالیا و هم چنین نیاز به افزایش خدمات هوایی مثل فریت بار و ارسال بار بین شهرهای مختلف نیاز به اجرای دو باند دیگر و هم چنین احداث یک پایانه ترمینالی در فرودگاه احساس شد و این کار در سال 1940 با احداث باند های جدید و ترمینال تکمیل شد . و بعدها نیز باند شمالی – جنوبی فرودگاه در سال 1963 آغاز شد و دو سال بعد(1965) ترمینال بین المللی فرودگاه سیدنی نیز طراحی و ساخته شد . در سال 1994 نیز باند موازی یا باند سوم فرودگاه سیدنی تکمیل شد . در سال 2002 فرودگاه سیدنی توسط دولت استرالیا به بخش خصوصی واگذار شد.

 

نمایی زیبا از فرودگاه سیدنی | استرالیا

ترمینال های مسافربری  فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی دارای 3 ترمینال می باشد . ترمینال شماره یک فرودگاه سیدنی  مخصوص پروازهای مسافربری بین المللی است . ترمینال شاره دو فرودگاه سیدنی برای پروازهای مسافربری داخلی  و منطقه ای اختصاص دارد و ترمینال شماره سه فرودگاه سیدنی ترمینال داخلی کونتاس نام دارد که فقط برای پروازهای داخلی با کونتاس مورد استفاه قرار می گیرد.

کونتاس ؟

کونتاس ، علامت اختصاری « خدمات هوایی سرزمین شمالی و کویینزلند » است و به تمام خطوط هوایی استرالیا اشاره می کند .تردد مسافر در فرودگاه سیدنی طی آماری که در سال 2010 به آن اشاره شده است چیزی در حدود 36 میلیون نفر بود .

ترمینال های فریت بار | ارسال بار | کارگوی فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی استرالیا دارای 7 ترمینال  مخصوص ارسال بار | گارگو و فریت بار می باشد .در سال 2007 بیش از 470 هزار تن بار در فرودگاه سیدنی جابجا شده است که شامل فریت بار های سنگین ، فریت بار های سبک ، فریت یا ارسال بار  اثاثیه  منزل به سیدنی و هم چنین کارگو می باشد . که این کالا های شامل کالا های وارداتی و صادراتی می باشند . رفت و آمد برای فرودگاه سیدنی از طریق قطار شهری و تاکسی ، اتوبوس و سایر ماشین ها به راحتی امکان پذیر است هم چنین راهی را برای دوچرخه سواران و پیاده نیز تعبیه نموده اند .

 

 در زیر نکته مشخص شده موقعیت فرودگاه سیدنی را مشخص می کند . (نقشه قابل زوم است )

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 توضیحاتی در رابطه با شرایط فریت بار به استرالیا و شهرهای مختلف آن

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی –ملبورن-آدلاید-بریزبین-پرت و...را نام برد
در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های ارسال بار به شهرهای استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است .


فریت بار به استرالیا  | حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

یکی از مهمترین نکاتی که گمرکات استرالیا در آن بسیار حساسیت نشان می دهند این است که محموله هایی که وارد این کشور می شوند باید عاری از هرگونه آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و...باشد.اگر محموله ای با بسته بندی چرمی باشد حتما بایستی سم زدایی شود . البته گمرکات استرالیا برای این کار مکانی به عنوان مکان قرنطینه دارند که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.
گمرکات استرالیا عمدتا از بسته بندی هایی که با کارتنهای مخصوص فریت بار (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) ایرادی نمی گیرند . و معمولا بارهایی که مربوط به لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و... که دست دوم باشند معاف از مالیات و هزینه ی گمرکی می باشند  و فقط هزینه ی جزئی هندلینگ فروتگاهی اخذ می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت درباره بسته بندی مراجعه شود و یا با کارشناسان ما در خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه تماس حاصل نمایید.

شرکت پادمیرا راه آماده ی خدمت رسانی به مسافران عزیز برای فریت بار به استرالیا می باشد این شرکت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فریت بار به استرالیا به  صورت رایگان و هم چنین انجام امور اداری مربوط به فریت بار به استرالیا می تواند با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فریت بار به استرالیا می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.
 

شرکت خدمات پادمیرا راه با ارائه بهترین خدمات در زمینه فریت بار و حمل بار هوایی سفر خوشی برای مسافران عزیز به شهر باشکوه سیدنی آرزومند است. برای تماس با ما و بهره مندی از خدمات شرکت می توانید با راه های ارتباطی تعیین شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

گالری تصاویر

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703
  • 88735283 021

09121406909

 • info{at}padmiracargo.com

88735703 کانکس , ثبت شرکتباربری اتوبار

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 

تماس از طریق تلگرام

فریت بار

باربری اتوبار باربری تزریق چربی لیزر موهای زائد بدن دستگاه لیزر موی خانگی تزریق ژل لیزر موهای زائد کلینیک لیزر مو لیزر مو مبلمان اداری میز اداری تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد لیزر جوانسازی پوست میکرونیدلینگ هاست کاغذ دیواری خرید کاغذ دیواری فروش کاغذ دیواری سئو پشتیبانی سایت سررسید سررسید اختصاصی چاپ سررسید باغ تالار عروسی باغ برای عروسی باغ عروسی تالار عروسی قیمت کانکس کانکس دست دوم کانتینر خانه پیش ساخته کانکس مسکونی کاشت مو سررسید کاشت مو طبیعی کلینیک کاشت مو مرکز کاشت مو درمان ریزش مو ترمیم مو کاشت ابرو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش sut هزینه کاشت مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان مو کانکس فروشگاهی کانکس ویلایی کانکس سادویچ پانل ,لاستیک سالنامه کلینیک دندانپزشکی ارتودنسی لمینت دندان ایمپلنت دندان