ارسال بار به اینچئون

ارسال بار به اینچئون |  کره جنوبی : اینچئون ،این  شهر واقع در شمال غربی کره جنوبی، مرز سئول و گیونگی است. ساکنان در عصر حجر ، تعداد خانه ها در اینچئون  تنها به ۴۷۰۰ نفر میرسد که در سال ۱۸۸۳ آن  به یک مرکز بین المللی تبدیل شد. حدود ۳ میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند، و آن را سوم شهر  پرجمعیت کره پس از سئول و بوسان میدانند. این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی و  مزایای طبیعی همچون نزدیکی آن به پایتخت کره جنوبی و  داشتن بندری تجاری  رشد کرد . از آن زمان که کره جنوبی یک مرکز صنعتی و اقتصادی در جهان شناخته شد،  این شهر به عنوان اولین منطقه آزاد اقتصادی کره تعیین شد. از آن زمان، شرکت های داخلی بزرگ و شرکت های جهانی به طور فزاینده در منطقه آزاد اقتصادی اینچئون سرمایه گذاری کردند ، از جمله سامسونگ .


مسافرت و فریت بار به اینچئون 

به عنوان یک شهرستان های بین المللی، کنفرانس های بین المللی متعددی در شهر  اینچئون برگزار میشود ، مانند جشنواره جهانی عادلانه در سال ۲۰۰۹ ،  بازی های آسیایی اینچئون در سال ۲۰۱۴ . همچنین در این شهر مناطق گردشگری زیادی وجود دارد از جمله : پارک جایو، محله چینی ها، وولمیدو، جاکیاکدو، دهوبو چانگسا، کانال آرا میباشد. کانال آرا محل اتصال رودخانه هان و دریای زرد که در امتداد کانال یک پارک و مسیر دوچرخه سواری وجود دارد این مکان به یکی از مکان های محبوب مردم تبدیل شده است.

 بیشتر ایرانیان مقیم این شهر  هستند که اطلاعات کافی درباره فریت بار یا همان ارسال بار هوایی به اینچئون را ندارند. در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به بوسان توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بیان می کنم :

 

نمایی از شهر زیبای اینچئون را می توانید در زیر ببینید :

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به اینچئون

بسته بندی بار | ارسال بار به اینچئون

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سئول به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر بوسان را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به اینچئون

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به اینچئون : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به اینچئون را بر عهده دارد .

 

**  توجه

 قوانین ارسال بار به اینچئون  تابع قوانین فریت بار به کره جنوبی می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کره جنوبی یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی اینچئون  | فریت بار و حمل بار هوایی

فرودگاه بین المللی اینچئون در اوایل سال ۲۰۰۱ افتتاح شد که بزرگترین فرودگاه در کره جنوبی میباشد ، و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه  جهان به حساب می آید. فرودگاه بین المللی اینچئون است، واقع در غرب مرکز شهر اینچئون بر روی یک قطعه مصنوعی ایجاد شده است.در سال ۲۰۰۵، این فرودگاه یکی از  بهترین فرودگاه جهان از لحاظ امکانات بالا و همچنین به عنوان تمیزترین فرودگاه و بهترین فرودگاه از نظر  حمل و نقل شده است.مقامات فرودگاه ادعا می کنند که خروج و ورود به طور متوسط  ۱۹ دقیقه و ۱۲ دقیقه طول می کشد که در میان سریع ترین فرودگاه در جهان میباشد.این فرودگاه دارای یک زمین گلف، آبگرم، اتاق خواب خصوصی، یخ اسکیت، یک کازینو، باغ سرپوشیده و موزه کره ای فرهنگ میباشد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه RKSI و برای سازمان ایکائو نیز ICN می باشد.

نمایی از فرودگاه را در زیر می توانید ببینید:

 

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق اینچئون  و فرودگاه اینچئون را پیدا نمایید (نقشه قابل زوم است)