ارسال بار به بوسان

ارسال بار به بوسان|  کره جنوبی : شهر بوسان  دومین شهرستان کره جنوبی پس از سئول است، با جمعیتی حدود ۳٫۶ میلیون نفر است. جمعیت منطقه شهری، از جمله شهرستانها مجاور از گیمهی و سانگسان، حدود ۴٫۶ میلیون است . این شهرستان بر روی نوک جنوب شرقی ترین شبه جزیره کره واقع شده است. این شهر، بزرگترین بندر در کره جنوبی و پنجمین شهر شلوغ بندر جهان میباشد.همچنین بوسان بزرگترین ساحل کره و دارای طولانی ترین رودخانه و بزرگترین فروشگاه جهان است.به دلیل واقع در نوک شرقی جنوب شبه جزیره کره، بوسان دارای  آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب که وجود دماهای بسیار  بالا و یا پایین نادر است.  

ارسال بار به بوسان


مسافرت و فریت بار به بوسان

کره یکی از کشورهای پیشرفته و صنعتی جهان می باشد که شهر  بوسان بعد از سئول به عنوان مرکز تجاری ، حکومتی ، مالی و تولیدی کره محسوب می شود.شهر بوسان  میزبان بازی های آسیایی ۲۰۰۲ و APEC 2005  بود.  مقامات شهرستان رسما پیشنهاد خود را برای میزبانی المپیک ۲۰۲۰ بازی های تابستانی اعلام کرد. همچنین این شهر در چهارده نوامبر سال ۲۰۰۵ برای میزبانی المپیک تابستانی سال ۲۰۲۰ اعلام آمادگی کرده است.همچنین بوسان میزبان جشنواره بین المللی فیلم بوسان میباشد که از محبوب ترین جشنواره های بین المللی در آسیا است. بیشتر ایرانیان مقیم این شهر  هستند که اطلاعات کافی درباره فریت بار یا همان ارسال بار هوایی به بوسان را ندارند. در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به بوسان توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بیان می کنم :

نمایی از شهر زیبای بوسان را می توانید در زیر ببینید :

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به بوسان

بسته بندی بار | ارسال بار به بوسان

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سئول به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر بوسان را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به بوسان

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به بوسان : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به بوسان را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به بوسان تابع قوانین فریت بار به کره جنوبی می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کره جنوبی یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی گیمهی| فریت بار و حمل بار هوایی

در سال ۱۹۷۶ فرودگاه بین المللی گیمهی واقع در انتهای غربی بوسان، کره جنوبی و در ارتفاع ۲ متری از سطح دریا افتتاح شده است. این فرودگاه یک فرودگاه مسافربری همگانی و نظامی است که باندهای ۱۸L / ۳۶R برای مقاصد نظامی استفاده می شود.آخرین حادثه در این قرودگاه برای در ۱۲ آگوست ۲۰۰۷، در ساعت ۰۹:۳۷ به وقت محلی، یک هواپیمای Q400 به علت نقص فنی با باند برخورد شدیدی کرد که منجر به  زخمی شدن ۶ نفر و آسیب رسیدن به هواپیما شد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه PUS و برای سازمان ایکائو نیز RKPK می باشد.

نمایی از فرودگاه را در زیر می توانید ببینید:

فریت بار به بوسان

 

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق بوسان و فرودگاه اینچن را پیدا نمایید (نقشه قابل زوم است)