ارسال بار به شارلوت

ارسال بار به شارلوت | بزرگترین شهر ایالت کارولینای شمالی : شارلوت بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر ایالت کارولینای شمالی است و دومین شهر در جنوب شرقی آمریکا است بعد از جکسون ویل شهر ایالت فلوریدا همچنین شارلوت سومین شهرستان از نظر رشد در آمریکا می باشد .این شهر با مساحت ۷۷۱ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۸۰۹۹۵۸ نفر می باشد (این آمار ۲۰۱۴ می باشد) از این نظر این شهرستان در رتبه ی ۱۷ ام در آمریکا قرار داردهمچنین منطقه شهری شارلوت در رتبه ی ۲۲ قرار دارد.


مسافرت و ارسال  بار به شارلوت

همان طور که گفته شد شهرستان شارلوت در سال های اخیر از نظر رشد اقتصادی و همچنین جمعیتی در رتبه ی ۳ در ایالات متحده قرار دارد همچنین به دلیل وجود دفتر مرکزی بانک مرکزی در این شهر آن را دومین مرکز بانکی آمریکا می دانند . همچنین شهر کارولینا یکی از بهترین و زیباترین شهرهای آمریکا برای زندگی می باشد . از این رو مسافران و مهاجران زیادی از سراسر دنیا به عنوان توریست و تجارت به این شهر می آیند . شهر شارلوت یکی از مراکز عمده است که ایرانیان زیادی را در خود جای داده است . و تردد مسافر ایرانی به این شهر نیز زیاد می باشد ولی مشکل عمده مسافران ایرانی نحوه فریت بار یا همان ارسال بار به شالوت می باشد .در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به شارلوت توسط شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را برایتان شرح می دهم :

نمایی از شهر شالوت را می توانید در زیر ببینید :

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به شارلوت | آمریکا ، ایالت کارولینای شمالی

بسته بندی بار | ارسال بار به شارلوت

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به شارلوت به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر شارلوت را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به شارلوت

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به شارلوت : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به شارلوت را بر عهده دارد .

**  توجه

قوانین ارسال بار به شارلوت تابع قوانین فریت بار به آمریکا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی شارلوت

فرودگاه شالوت داگلاس یک فرودگاه بین المللی و همگانی است این فرودگاه یک فرودگاه مشترک نظامی و عمومی بین المللی می باشد که در شارلوت ، ایالت کارولینای شمالی واقع شده است . این فرودگاه در سال ۲۰۰۹ به عنوان شلوغ ترین فرودگاه در کارولینای شمالی شناحته شدهمچنین در سال ۲۰۱۰ به عنوان ششمین فرودگاه بین المللی شلوغ در جهان شناخته شد. در سال ۲۰۱۳ نیز به عنوان ۲۳ امین فرودگاه شلوغ در دنیا معرفی شد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه CLT و برای سازمان ایکائو KCLT می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه را می توانید ببینید :

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر شالوت را مشاهده نمایید( نقشه قابلیت زوم دارد)

 {module فرودگاه بین المللی شارلوت}