ارسال بار به لیدز

ارسال بار به لیدز | انگلستان :

 

لیدز یک شهرستان در غرب یورکشایر، انگلستان است. از لحاظ تاریخی ، لیدز را می توان به قرن ۵ نسبت داد که این  منطقه پوشیده شده از درخت که از زمان پادشاهی Elmet. نام  گذاری شده است .  در قرن ۱۷ و ۱۸ لیدز یک مرکز عمده برای تولید و تجارت پشم شد و سپس، در طول انقلاب صنعتی، لیدز  به یک شهر بزرگ آسیاب توسعه یافت ؛ و زمینه های مهندسی، ریخته گری آهن، چاپ از دیگر صنایع مهم بودند. جمعیت این شهر بر پایه آمار سال ۲۰۰۸ برابر با ۷۷۰٬۸۰۰ نفر و مساحتش ۵۵۱٫۷۲ کیلومتر مربع است.لیدز دارای چهار دانشگاه، که دارای  چهارمین جمعیت دانشجویی در کشور میباشد و همچنین چهارمین اقتصاد شهری کشور است.


دشت های وسیع  و مناظر روستایی زمین های ایالت یورکشایر در شمال و شمال غرب، و شهر تاریخی یورک و دشت های شمال یورک، لیدز را به مرکز خوبی برای گردشگری و سیاحت تبدیل کرده است.لیدز دارای آب و هوای معمولی انگلیسی با ترکیبی از روزهای آفتابی باشکوه و آب و هوای ابری است که بهار بهترین زمان برای بازدید از شهر لیدز است.

مسافرت و ارسال بار به لیدز

دانشگاه لیدز  واقع در غرب یورکشایر، انگلستان است. این دانشگاه دارای ۳۱،۰۳۰ دانش آموزان، هشتمین دانشگاه از لحاظ بزرگ بودن در انگلستان میباشد ، ۳۲ امین دانشگاه در اروپا و ۸۷ امین دانشگاه جهان طبق رنکینگ QS در سال ۲۰۱۵ است .فارغ التحصیلان قابل توجه این دانشگاه شامل وزیر امور خارجه سابق جک استراو، رئیس مشترک سابق  حزب محافظه کار سعیده وارثی، بازیگر آمریکایی کریس پاین، پیرز سلرز (فضانورد) و پنج برندگان جایزه نوبل میباشند. از این رو اکثر افرادی که در این شهر از سایر کشور ها اقامت گرفته اند بیشتر برای ادامه تحصیل می باشد.در صد زیادی ایرانی نیز در این شهر زنگی می کنند که بیشتر آنها می توان گفت برای ادامه تحصیل به آنجا مهاجرت کرده اند.اکا در رابطه با اینکه مسافران ایرانی به چه صورت می توانند به این شهر بار ارسال نمایند می توانم به خدمات فریت بار و حمل بار هوایی شرکت پادمیرا راه اشاره کنم.

نمایی از شهر لیدز را می توانید در زیر ببینید :

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به لیدز

بسته بندی بار | ارسال بار به لیدز

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لیدز به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر لیدز را داشته اند ارائه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به لیدز

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لیدز : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به لیدز را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به لیدز تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی لیدز

فرودگاه بین المللی لیدز برادفورد  ۶ مایل دریایی (۱۱ کیلومتر؛ ۶٫۹ مایل) واقع در شمال غرب مرکز شهرستان لیدز میباشد. لیدز برادفورد یک فرودگاه CAA عمومی است که اجازه   پرواز برای حمل و نقل عمومی مسافر و برای آموزش پرواز را می دهد. این فرودگاه در ارتفاع ۶۸۱ فوت (۲۰۸ متر) که بالاترین فرودگاه در انگلستان است.  [۵] توسط تعدادی از مسافران به کار گرفته در سال ۲۰۱۵، لیدز برادفورد از لحاظ شلوغی ،۱۶ امین فرودگاه در انگلستان و بعد از لندن ۹ امین فرودگاه از لحاظ رفت و آمدترین در انگلستان  بود . 

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه EGNMمی باشد و برای سازمان یاتا LBA می باشد.

 

 

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید :

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر لیدز را ببینید( نقشه قابل زوم می باشد)

 {module فرودگاه بین المللی لیدز}