ارسال بار به هیوستون

ارسال بار به هیوستون ، فریت بار به هیوستون

خدمات ارسال بار پادمیرا راه با اعزام کارشناس متخصص فریت بار به محل ابتدا تخمین وزن و حجم بار را مشخص می کند سپس با ارسال اطلاعات به مدیریت شرکت در خواست کارگر برای بسته بندی بار را می کند . تمام مراحل بسته بندی بار توسط کارشناس نظارت می شود تا کاملا برا اساس استاندارهای فریت بار انجام شود . ارسال بار به هیوستن ، فریت بار به هیوستن و در کل ارسال بار به امریکا تخصص اصلی پادمیرا راه می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

 

فریت بار به هیوستون


ارسال بار به هیوستون(فریت بار به هیوستن) | آمریکا ، تگزاس : هیوستن با جمعیتی بالغ بر ۶۳۱۳۱۵۸ نفر چهارمین شهر پر جمعیت ایالات متحده است و پر جمعیت ترین شهر ایالت تگزاس است هم چنین هیوستن بزرگترین شهر در جنوب ایالات متحده آمریکا می باشد.این شهر در کنار رودخانه آلینس لندینگ و در سال ۱۸۳۶ بنا گذاری شد  و همچنین این شهر در کنار خلیج مکزیک واقع شده است و یکی از شهر های ساحلی و زیبای ایالات متحده است. به دلیل موقعیت بندری و داشتن ذخایر نفت در این منطقه رشد جمعیت در این منطقه به شدت افزایش یافت . این شهر بزرگترین مرکز پزشکی – تحقیقاتی در جهان است و همچنین مرکز فضایی جانسون( مرکز کنترل ماموریت های ناسا) نیز می باشد.

 ایالت تگزاس به خصوص شهر هیوستن ، جمعیتی قابل توجه ایرانی تبار دارد . در این شهر نمایشگاه آثار هنری اسلانی در موزه هنرهای عالی هیوستن توسط چند خانواده ی ایرانی راه اندازی شد و حمایت مالی نیز از این نمایشگاه از طرف میراث فرهنگی هیوستن حمایت مالی می شود.

مناطق دیدنی شهر هیوستن

هیوستن یک شهر بسیار اقتصادی و هم چنین گردشگری و مهاجر پذیر ایالات متحده است همه سال بسیاری از ایرانیان به این شهر مسافرت می کنند.

ورزشگاه مینت مید پارک 

این ورزشگاه برا یبازی بیسبال طراحی شده است و از نوع ۴۲۰۰۰ نفری می باشد . این ورزشگاه سر پوشیده است و هم قابلیت روباز را نیز دارد. مینت مید پارک در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است .

ارسال بار به هیوستون

 

هیوستن گالریا | تگزاس

بزرگترین مرکز خرید در ایالت تگزاس هیوستن گالریا است این مرکز خرید کاملا سرپوشیده است و در زمینی به مساحت ۲۲۲۹۶۰ متر مربع بنا شده استو در کل ایالات متحده آمریکا از نظر وسعت و بزرگی ، هفتمین رتبه را دارد.. هیوستن گلری در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد.

مرکز خرید هیوستن گالری

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به هیوستن | آمریکا ، ایالت تگزاس

بسته بندی بار | ارسال بار به هیوستن

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به هیوستون به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر هیوستون را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به هیوستن (ارسال بار به هیوستون)

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به هیوستن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به هیوستن را بر عهده دارد .

**  توجه

قوانین ارسال بار به هیستون تابع قوانین فریت بار به آمریکا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی جرج بوش هیوستن

فرودگاه بین المللی جرج بوش در بخش شمالی شهر هیوستن ایالت تگزاس | آمریکا واقع شده است. این فرودگاه یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های دنیا به حساب می رود در سال ۲۰۱۱ در حدود ۴۰۱۸۷۴۴۲  مسافر در این فودگاه تردد کرددند و در حدود ۵۲۸۷۲۲ هواپیمای مسافربری | کارگو | فریت بار و خصوصی از این فرودگاه به پرواز در آمده اند. کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی جرج بوش هیوستن : IAH می باشد. و کد ایکائو :KIAH است.

نمایی از این فرودگاه بزرگ را از دور می بینید :

ارسال بار به هیوستون

فروگاه جرج بوش هیوستن یک فرودگاه همگانی است . و مرکز هواپیمایی بزرگ یونایتد ایرلاینز می باشد .مختصات دقیق فرودگاه روی دار بدین صورت می باشد :  ۲۹ درجه ، ۵۹ دقیقه و ۴ ثانیه شمالی  | ۹۵ درجه ، ۲۰ دقیقه و ۲۹ ثانیه غربی است .

 

در نقشه ی زیر موقعیت دقیق فردگاه مشخص شده است ( نقشه قابل زوم است)