ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به اینچئون |  کره جنوبی : اینچئون ،این  شهر واقع در شمال غربی کره جنوبی، مرز سئول و گیونگی است. ساکنان در عصر حجر ، تعداد خانه ها در اینچئون  تنها به 4700 نفر میرسد که در سال 1883 آن  به یک مرکز بین المللی تبدیل شد. حدود 3 میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند، و آن را سوم شهر  پرجمعیت کره پس از سئول و بوسان میدانند. این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی و  مزایای طبیعی همچون نزدیکی آن به پایتخت کره جنوبی و  داشتن بندری تجاری  رشد کرد . از آن زمان که کره جنوبی یک مرکز صنعتی و اقتصادی در جهان شناخته شد،  این شهر به عنوان اولین منطقه آزاد اقتصادی کره تعیین شد. از آن زمان، شرکت های داخلی بزرگ و شرکت های جهانی به طور فزاینده در منطقه آزاد اقتصادی اینچئون سرمایه گذاری کردند ، از جمله سامسونگ .

ارسال بار

مسافرت و فریت بار به اینچئون 

 

 

به عنوان یک شهرستان های بین المللی، کنفرانس های بین المللی متعددی در شهر  اینچئون برگزار میشود ، مانند جشنواره جهانی عادلانه در سال 2009 ،  بازی های آسیایی اینچئون در سال 2014 . همچنین در این شهر مناطق گردشگری زیادی وجود دارد از جمله : پارک جایو، محله چینی ها، وولمیدو، جاکیاکدو، دهوبو چانگسا، کانال آرا میباشد. کانال آرا محل اتصال رودخانه هان و دریای زرد که در امتداد کانال یک پارک و مسیر دوچرخه سواری وجود دارد این مکان به یکی از مکان های محبوب مردم تبدیل شده است.

 بیشتر ایرانیان مقیم این شهر  هستند که اطلاعات کافی درباره فریت بار یا همان ارسال بار هوایی به اینچئون را ندارند. در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به بوسان توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بیان می کنم :

 

نمایی از شهر زیبای اینچئون را می توانید در زیر ببینید :

ارسال بار

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به اینچئون 

بسته بندی بار | ارسال بار به اینچئون 

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سئول به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر بوسان را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به اینچئون 

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به اینچئون : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به اینچئون را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به اینچئون  تابع قوانین فریت بار به کره جنوبی می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کره جنوبی یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی اینچئون  | فریت بار و حمل بار هوایی

فرودگاه بین المللی اینچئون در اوایل سال 2001 افتتاح شد که بزرگترین فرودگاه در کره جنوبی میباشد ، و یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه  جهان به حساب می آید. فرودگاه بین المللی اینچئون است، واقع در غرب مرکز شهر اینچئون بر روی یک قطعه مصنوعی ایجاد شده است.در سال 2005، این فرودگاه یکی از  بهترین فرودگاه جهان از لحاظ امکانات بالا و همچنین به عنوان تمیزترین فرودگاه و بهترین فرودگاه از نظر  حمل و نقل شده است.مقامات فرودگاه ادعا می کنند که خروج و ورود به طور متوسط  19 دقیقه و 12 دقیقه طول می کشد که در میان سریع ترین فرودگاه در جهان میباشد.این فرودگاه دارای یک زمین گلف، آبگرم، اتاق خواب خصوصی، یخ اسکیت، یک کازینو، باغ سرپوشیده و موزه کره ای فرهنگ میباشد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه RKSI و برای سازمان ایکائو نیز ICN می باشد.

 

نمایی از فرودگاه را در زیر می توانید ببینید:

ارسال بار

 

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق اینچئون  و فرودگاه اینچئون را پیدا نمایید (نقشه قابل زوم است)  

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار