ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

شرکت خدمات حمل بار هوایی :  خدمات ارسال بار هوای (حمل بار هوایی ) در همه جای دنیا یکی از اساسی ترین روش های ارسال لوازم تجاری و شخصی افراد و شرکت هاست . بسیاری از مهاجرینی که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند . مسلما لوازم زیادی از قبیل چینی آلات ، کریستال ، جهیزیه ، آینه شمعدان، فرش ، لباس ، تابلو ، مبلمان و ... دارند . که نیاز دارند آنها را هیز با خود به مقصد مورد نظرشان ارسال کنند. اما ذدر اینجا قضیه فرق می کند و سوالی در ذهن مسافر پیش می آید و اینکه به چه صورت باید این محموله را به مقصبد خود ارسال کنند .

بهترین روش ارسال بار به کشورهای دور ارسال از طریق هوایی در اصل همان فریت بار ( حمل  و نقل بار هوایی ؛ حمل بار هوایی) است.

حمل بار هوایی

اما این وسایل و اثاثیه باید به چه صورتی ارسال شوند ؟ شرکت خدمات حمل بار هوایی پادمیرا راه پیشرو در ارسال بار هوایی توضیحی کامل در این مورد برای مسافران در نظر دارد :

این محموله و لوازم می بایستی در ابتدا به صورت حرفه ای بسته بندی شود و در مرحله ی بعد نحوه جابجایی است که باید به صورت خیلی امن این کار انجام شود  تا از هز گونه آسیب دیدگی در امان باشد . اما نکته مهم در رابطه با بسته بندی اثاثیه این است که بسیاری از افراد به صورت تجربی سعی می کنند که بار را خودشان بسته بندی کنند . که به دلیل بسته بندی اشتباه بارشان در زمان جابجایی آسیب می بیند . اما در زیر برخی از روشهای بسته بندی رو شرح می دهیم :

برای بسته بندی اثاثیه روشهای بسته بندی زیادی وجود دارد  خصوصا برای بسته بندی اشیای شکستنی :

1- بسته بندی با نایلن های حباب دار

توضیح اینکه استفاده از این نوع از نایلون ها به تنهایی کافی نیست  و مواردی از قبیل نحوه ی چیدمان لوازم در کارتن بسته بندی همچنین خود کارتن بسته بندی ، وزن بار داخل کارتن فریت بار همچین نحوه تقسیم وزن بار درون جعبه نیز مهمه . اما مزیت شرکت پادمیرا راه در امر بسته بندی کالا در این است که به ظربه گیر بودن نایلون های بسته بندی حباب دار اکتفا نمی کنه و در کنار آن از کاغذهای مخصوص نم گیر و ظربه گیر میز استفاده می کند و هم چنین از یونولیت در داخل کارتن ها با در نظر گرفتن نوع محموله استفاده می کند . و مهم اینکه فردی که عمل بسته بندی رو انجام می دهد فردی باتجربه و نیرویی متخصص در این زمینه است .که این خود در امر بسته بندی بسیار حائز اهمیت است .

تذکر :

بارها پیش آمده است که مسافرانی به ما زنگ زده اند و گفته اند که بارشان در حدود 200 کیلو گرم است و  آن را شرکت دیگری برای فریت بار  در چهار کارتن پنجاه کیلویی بسته بندی کرده است  به صورتی که کارتن در محل غیر قابل جابجایی است . چه برسه به اینکه بتونه به مقصد برسه .

در این رابطه خدمات حمل بار هوایی پادمیرا راه بهترین راهکار و روش اصلی رو برایتان شرح می دهد: 

برای ارسال بار 200 کیلو گرمی حداقل باید 7 عدد کارتن بسته بندی لازم داریم . چرا که باید وزن بار را تحمل کند و هم اینکه موقع افتادن از ارتفاع کم آسیبی به محموله وارد نشود .و افراد معمولی هم بتواند به راحتی کارتن ها را جابجا کند.

بار می بایستی طوری تقسیم بندی شود که وزن بار به صورت یک دست تقسیم بندی شود. به صورتی که یک کارتن 50 کیلوگرم نباشد و کارتن دیگری 15 کیلوگرم.  مثلا نباید در یک کارتن فریت بار 50*50 کتاب و آلبوم چید و درهمان سایز برای چیدن چینی و کریستال استفاه کرد.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار