ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به دوسلدورف | آلمان ، ایالت نوردراین-وستفالن : شهر دوسلدورف یکی از شهرهای تاریخی و بسیار گردشگری می باشد .این شهر در کنار رودخانه راین واقع شده است ، البته در اصل نام این شهر از رودخانه ی کوچک دسل که به رود راین می ریزد گرفته سده ایت . این شهر بسیار زیباست و به شهر کافه ها شهرت دارد . شهر دسلدورف یکی از مهمترین مراکز بانکی آلمان نیز می باشد ، این شهر مملو از دفاتر بانک ها و موسسات بیمه و شرکت های صنعتی می باشد . شهر دوسلدورف در 14 اوت 1288 تاسیس شده است و با مساحت 217 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 593682 نفر می باشد.

فریت بار به دوسلدورف

مسافرت و فریت بار به دوسلدورف

همان طور که ذکر شد دوسلدورف یکی از شهرهای توریستی آلمان می باشد که همه ساله تعداد زیادی از مسافر در برای تفریح به این شهر وارد می شوند . البته به دلیل زیبایی و هم چنین اقتصاد بالای دوسلدورف محیط مناسبی برای اقامت نیز می باشد. از این رو این شهر مهاجر پذیر نیز به حساب می آید . ایران زیادی در این شهر اقامت دارند که اکثرا تردد زیادی بین ایران و آلمان انجام می کنند از این رو همیشه یکی از دغدغه های آنها نحوه ی ارسال بار به دوسلدورف است . ولی شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه این مشکل را برای شما حل می کند . در زیر به خدمات ارسال بار به دوسلدورف توسط این شرکت را بررسی می کنم

در زیر نمایی از شهر دوسلدورف را می توانید ببینید :

نمایی از شهر دسلدورف| فریت بار به دسلدورف , ارسال بار به دسلدورف

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به دوسلدورف | آلمان ،ایالت نوردراین-وستفالن

بسته بندی بار | ارسال بار به دوسلدورف

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به دوسلدورف به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر دوسلدورف را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به دوسلدورف

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به دوسلدورف: شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به دوسلدورف را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به دوسلدورف تابع قوانین فریت بار به آلمان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های آلمان یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی دوسلدورف

این فرودگاه در 7 کیلومتری شمال از مرکز شهر دوسلدورف قرار دارد و  هم چنین در 20 کیلومتری از جنوب غربی اسن بزرگترین منطقه شهری دوسلدورف  واقع شده است، فرودگاه دوسلدورف بعد از فرودگاه فرانکفورت و مونیخ سومین فرودگاه بزرگ و شلوغ در آلمان می باشد . بر اساس آماری که در سال 2014  منتشر شده است چیزی در حدود 21800000 مسافر در این فرودگاه تردد نموده اند. این فرودگاه مرکز هواپیمایی برلین ایرلاینز  ، GErmanwings و Eurowings می باشد.کد سازملن یاتا برای این فرودگاه DUS می باشد . برای سازملن ایکائو نیز EDDL می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه را می توانید ببینید :

فرودگاه بین المللی دوسلدورف | فریت بار به دسلدورف

در نقشه ی زیر نیز می توانید موقعیت شهر دوسلدورف و فرودگاه آن را ببینید ( نقشه قال زوم است )

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار