ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

فریت بار به فرانکفورت | ارسال بار ، حمل بار هوایی : فرانکفورت با مساحت 24831 متر مربع و با جمعیتی در حدود 691518 نفر بزرگترین شهر ایالت هسن | آلمان است با این وجود مرکز ایالت نیز به حساب نمی آید . از نظر بزرگی فرانگفورت بعد از برلین ( پایتخت آلمان ) ، هانبورگ ، مونیخ و کلن پجمین شهر بزرگ کشور آلمان است .

نماد شهر فرانکفورت | فریت بار به فرانکفورت

فرانکفورت یکی از ثروتمند ترین شهرهای اروپا به حساب می آید ، در واقع با وجود بانک مرکزی اروپا در فرانکفورت این شهر مهمترین شهر اقتصادی اروپا است .به دلیل موقعیتی که فرانکفورت در اروپا دارد از نظر حمل و نقل فرانکفورت بسیار پیشرفت کرده است . و این عمر موجب رشد شدید فرودگاه فرانکفورت نیز شده است .آسمان خراش های فرانکفروت در اروپا با عنوان Frankfurter Skyline شهرت زیادی دارند و بی همتا می باشند. فرانکفورت در جنوب غربی آلمان واقع شده است و در حومه ی رودخانه راین واقع شده است.

مسافرت و فرستادن بار به فرانکفورت

فرانکفورت یکی از شهرهای تاریخی و زیبای کشور آلمان است . این شهر با امکانات فرهنگی زیاد و هم چنین دارا بودن نمایشگاه های زیاد در دنیا شهرت دارد . فرانکفورت یکی از شهرهایی است که دارای جمعیت قابل توجهی ایرانی می باشد . این شهر یکی از شهرها مهاجر پذیر اروپا به حساب می رود .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای ارسال بار به فرانکفورت | آلمان، ایالت هسن

بسته بندی بار | ارسال بار به فرانکفورت

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به فرانکفورت به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر دالاس را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به فرانکفورت

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به فرانکفورت : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به فرانکفورت را بر عهده دارد .

 **  توجه

قوانین ارسال بار به فرانکفورت تابع قوانین فریت بار به آلمان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های آلمان یکی می باشند .

 فرودگاه بین المللی فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت در سال 1936 در زمان نازی ها افتتاح شد در زمان جنگ جهانی دوم این فرودگاه به نام راین-ماین خوانده می شد نقش مهمی در پشتیبانی از نیروهای هوایی آلمان  داشت .متاشفانه این فرودگاه در انتهای جگ جهانی دوم با حمله ی نیروهای متفقین به ویرانه تبدیل شد .بعد از اتمام جنگ ترمیم این فردگاه آغاز شد و بالاخره در سال 1946 پروازهای مسافر بری و فریت بار و کارگو در این فرودگاه آغاز شد.این فرودگاه بزرگترین فرودگاه آلمان و در کل هفتمین فرودگاه بین اللمللی بزرگ در جهان می باشد. کد سازمان یاتا برای این فرودگاه FRA است و برای سازمان ایکائو EDDF می باشد.

نمایی از فرودگاه بین المللی فرانکفورت را می بینید :

فرودگاه بین المللی فرانکفورت | ارسال بار به فرانکفورت

فرودگاه بین المللی فرانکفورت مرکز شرکت های هواپیمایی لوفتهانزا ، کندر ، لوفت هانزا سیتی لاین ، لوفت هانزا کارگو و ارولوجیک است و مالک این فرودگاه شرکت فراپورت می باشد این فرودگاه در شمال شرقی فرانکفورت واقع شده است .

می توانید موقعیت دقیق این فرودگاه را در نقشه ی زیر ببینید ( نقشه قابل زوم است )

 

مقالات مرتبط :

ارسال بار به سیدنی ،ارسال بار به ونکوور | فرودگاه ونکوور ، ارسال بار به دالاس | آمریکا ، ایالت تگزاس

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار