ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به مونیخ | آلمان ، ایالت بایرن: مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان و مرکزایالت بایرن است . بزرگترین شهرهای آلمان برلین پایتحت و هامبورگ می باشد .شهر مونیخ با مساحت31043 کیلومتر مربع دارای 1330440 نفر می باشد. مونیخ کنار رود ایسار و در شمال کوه آلپ و در جنوب شرقی کشور آلمان قرار گرفته است . مونیخ یکیاز ثروتمندترین شهر های آلمان و اروپا است و دارای جاذبه های بسیار زیادی می باشد . ثروت ، مراکز تفریحی و تجاری ،آب و هوایی بسیار زیبا، نزدیکی به کوههای آلپ ، جشن ها و بسیاری از امکانات دیگر موجب شده است تا مونیخ به عنوان چهارمین بهترین شهر برای زندگی در جهان شناخته شود.

حمل بار هوایی

مسافرت و فریت بار به مونیخ 

همان طور که گفته شد مونیخ یکی از زیباترین شهرهای دنیاست و مکان بهتری برا اقامت و زندگی می باشد و یکی از پر در آمدترین شهر های اروپا نیز به شمار می رود .از این رو اکثر مسافرانی که از ایران به این شهر مسافرت می کنن اغلب برای تجارت و اقامت می باشد . اما موضوع مهمی که در اینجا وجود دارد این است که برخی از مسافرین قوانین و شرایط ارسال بار هوایی به مونیخ را بطور کامل نمی دانند در زیر به خدمات شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه برای فریت بار ب مونیخ توضیحاتی را ارائه می کنم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

فریت بار به منیخ | ارسال بار به مونیخ

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به مونیخ | آلمان ،ایالت بایرن

بسته بندی بار | ارسال بار به مونیخ

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به مونیخ به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر مونیخ را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به مونیخ

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به مونیخ : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به مونیخ را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به مونیخ تابع قوانین فریت بار به آلمان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های آلمان یکی می باشند .

 

فرودگاه فرانتز یوزف اشتراوس مونیخ

فرودگاه فرانتز یوزف اشتراوس یکی از مهترین فرودگاه های آلمان می باشد .و دومین فردگاه شلوغ آلمان بعد از فرودگاه فرانکفورت می باشد .این فرودگاه در 28 کیلومتری شمال شرقی شهر مونیخ واقع شده است .و مرکز اصلی شرکت های هواپیمایی لوفتهانزا و استار الاینس می باشد. بر اساس آماری که در سال 2014 منتشر شده است حدود 39700000 مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند که نسبت به سال 2013 سه درصد افزایش داشته است. این فرودگاه در رتبه ی 14 امین فرودگاه پر رفت و آمد از نظر ترافیک مسافربری بین المللی می باشد.و به عنوان 30 امین فرودگاه پر رفت و آمد جهان نیز در سال 2013 شناخته شد. از سال 2015 این فرودگاه به 228 مقصد در 66 کشور جهان سرویس دهی خواهد کرد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه MUC و برای سازمان ایکائو نیز EDDM می باشد.

نمایی از فرودگاه را در زیر می توانید ببینید:

حمل بار هوایی

در نقشه ی زیر نیز می توانید موقعیت دقیق شهر زیبای مونیخ و فرودگاه فرانتز یوزف اشتراوس را ببینید(نقشه قابل زوم است)

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار