ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به منچستر | کشور انگلیس : یکی از مهمترین شهرهای بریتانیا می باشد که در قرن یکم احداث شده است.اغلب حوزهی شهری منچستر را به عنوان دومین شهر بزرگ انگلستان می دانند البته بر اساس آماری که در دست موجود است شهر های لیورپول و گلاسگو نیز مدعی این رتبه می باشند. منچستر در شمال غربی انگلستان و در سرزمین بریتانیا واقع شده است اسن شهر با مساحت 11565 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 464200 نفر ( بر اساس آمار سال 2008 ) می باشد. که از نظر جمعیت در رتبه ی هفتم کشور انگلستان قرار دارد .

ارسال بار به منچستر

منچستر قطب فرهنگی و صنعتی بریتانیا نیز به حساب می آید و جزء شهرهایی است که همه ساله مسافران زیادی به اسن شهر مسافرت می کنند . همچنین از نظر اقتسادی نیز برای انگلستان یک شهر مهم می باشد.

مسافرت و فریت بار به منچستر | انگلیس

هرچند بیشترمسافران ایرانی که به بریتانیا مسافرت می کنند موقیم لندن هستند ولی درصد بالایی هم ایرانی در شهر منچستر زندگی می کنند. منچستر یک شهر دانشگاهی و اقتصادی است که مکان مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد از این رو برخی از مسافران به دلایل سیاسی نگران مراحل فریت بار به انگلستان و به خصوص شهر منچستر هستند و اطلاعات زیادی در این باره ندارند. اما باید یاد آور شوم در رابطه با ارسال بار به منچستر هیچ محدودیتی وجود ندارد در زیر به مراحل فریت بار به منچستر توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی اشاره ای می کنم.

مسافرت به منچستر | فریت بار ، اسال هوایی بار به منچستر

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به منچستر

بسته بندی بار | ارسال بار به منچستر

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به منچستر به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر منچستر  را داشته اند ارائه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به منچستر

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به منچستر : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به منچستر را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به منچستر تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی منچستر

فرودگاه بین المللی منچستر یک فرودگاه همگانی است که دارای یک باند فرود بتن به طول 3048 متر می باشد.این فرودگاه در سال 2014 سومین فرودگاه شلوغ بریتانیا شناخته شد.و 22 امین فرودگاه پر رفت و آمد در اروپا می باشد.این فرودگاه سرویس دهی به بیش از 225 مقصد دارد . این فرودگاه در زمینی به مساحت 580 هکتار احداث شده است. این فرودگاه در 13.9کیلومتری مرکز شهر ننچستر و در جنوب غربی آن واقع شده است .بر اساس آماری که در سال 2013 منتشر شده است چسزی در حدود 20800000 مسافر در این فرودگاه تردد داشته است. همچنین ظرفیت پرواز هواپیما از این فرودگاه در هر ساعت 61 حرکت می باشد.

 

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه MAN می باشد . برای سازمان ایکائو نیز EGCC می باشد.

 

در زیر نمایی از این فرودگا را می توانید ببینید:

فرودگاه منچستر | فریت بار به منچستر

در نقشه زیر نیز موقعیت دقیق شهر منچستر و فرودگاه را می توانید ملاحظه نمایید(نقشه قابل زوم می باشد)

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار