ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به آنکارا | پایتحت ترکیه : آنکار پایتخت ترکیه و بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد این شهر مرکز سیاسی استان آنکارا نیز می باشد . شهر آنکارا نسب به شهر استانبول شهر جدید و مدرن می باشد این شهر با مساحت 24521 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 4587558 نفر می باشد که این آمار مربوط به سال 2014 می باشد .آرامگاه آتاترک در این شهر اقع شده است همچنین این شهر در ناحیه آناتولی مرکزی ترکیه و تقریبا در مرکز این کشور قرار دارد.

حمل بار هوایی

 

مسافرت و فریت بار به آنکارا | ارسال بار هوایی

آنکارا پایتخت ترکیه و مرکز سیاسی این کشور است و بعد از شهر استانبول این شهر بزرگترین قطب اقتصادی ترکیه است از این رو بیشتر مسافران بین المللی این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند . ترکیه به دلیل هم مرز بودن با کشورمون همه ساله مسافران زیادی از کشورمون به این شهر به خصوص آنکارا مسافرت می کنند همچنین می توان بعد از استانبول که ایرانیان مقیمش زیاد تر است دومین شهر برای ایرانیان در نظر گرفت که در آنجا اقامت می کنند . از این رو برای بسیاری از مسافران این مسئله پیش می آید که برای ارسال بار به آنکارا به چه صورت باید عمل نمایند در زیر به خدمات ارسال بار هوایی شرکت فریت بار پادمیرا راه اشاره می کنم.

در زیر نمایی از شهر آنکارا را می توانید ببینید :

حمل بار هوایی

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به آنکارا

بسته بندی بار | ارسال بار به آنکارا

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آنکارا را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به آنکارا

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنکارا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به آنکارا را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به آنکارا تابع قوانین فریت بار به ترکیه می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ترکیه یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی آنکارا | فریت بار به آنکارا

فرودگاه بین المللی اسن بوغا فرودگاه همگانی می باشد که در شهر آنکارا و در 28 کیلومتری شمال شرق از این شهر واقع شده است.این فرودگاه در زمینی به مساحت 7.5 میلیون متر احداث شده است این فرودگاه در سال 2009 به عنوان بهترین فرودگاه سال شناخته شد. همچنین این فرودگاه بعد از فرودگاه های آتاترک ، آنتالیا و صبیحه گوکچن در رده ی چهارم قرار دارد .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه ESB و برای سازمان ایکائو LTAC می باشد.

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید در زیر ببینید:

حمل بار هوایی

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه وشهر آنکارا را ملاحظه نمایید(نقشه قابلیت زوم دارد)

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار