ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به اسلو | نروژ : اسلو علاوه بر اینکه پایتحت نروژ است بزرگترین شهر این کشور نیز می باشد .این شهر در سال 1408 میلادی  اسلو با مساحت 45403 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 634463 نفر می باشد البته منطقه ی شهری اسلو دارای 1422422442 نفر جمعیت است . اسلو تنها شهر نروؤ می باشد که هم شهرستان است و هم استان .اسلو مرکز فرهنگی ، تجاری ، علمی و اقتصادی نروژ است .و مرکز اصلی بازرگانی ، بانکداری ، صنعت کشتیرانی نیز می باشد .

فریت بار به اسلو

مسافرت و فریت بار به اسلو

اسلو یکی از قران قیمت ترین شهر های جهان می باشد که از نظر اقتصادی ، تجاری و علمی در رتبه های برتر شهرهای جهان قرار دارد . از این رو مکان مناسبی برای زندگی می باشد. بر اساس آماری که در سال 2010 منتشر شده بود جمعیت ایرانی موقیم اسلو چیزی در حدود 5521 نفر بود که در رتبه ی 10 اقلیت های ساکن در اسلو می باشد . از این رور سالانه مسافران زیادی از کشور ایران به این شهر و بر عکس از اسلو به ایران تردد می کنند . در این بین مسئله مهم در رابطه با فریت بار به اسلو می باشد که در زیر به خدمات حمل بار هوایی و فریت بار شرکت پادمیرا راه به اسلو را شرح می دهم .

نمایی از شهر اسلو را در زیر می توانید ببینید:

حمل بار هوایی به اسلو | فریت بار به اسلو | ارسال بار به اسلو

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به اسلو

بسته بندی بار | ارسال بار به اسلو

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به اسلو به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر اسلو را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به اسلو

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به اسلو : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به اسلو را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به اسلو تابع قوانین فریت بار به نروژ می باشد و تمام قوانین فرودگاه های نروژ یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی اسلو | ارسال بار هوایی به اسلو

فرودگاه گاردرموئن اسلو یک فرودگاه همگانی است که به عنوان فرودگاه اصلی داخلی و بین المللی در نروژ عمل می کند. این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت و آمد در بین کشور های اسکاندیناوی می باشد هم چنین هفدهمین فرودگاه پر رفت و آمد در اروپا نیز می باشد.

فرودگاه گاردرموئن دارای یک باند آسفالت و بتن به طول 3600 متر می باشد و در شمال شرقی شهر اسلو واقع شده است. کد سازمان یاتا برای این فرودگاه OSL و سازمان ایکائو نیز ENGM می باشد.

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید:

فرودگاه بین المللی اسلو | ارسال بار به اسلو , فریت بار به اسلو

همچنین در نقشه زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر اسلو را مشاهده نمایید ( نقشه قابلیت زوم دارد)

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار