ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به آدلاید | فریت بار ، حمل بار هوایی :  آدلاید پرجکعیت ترین شهر ایالت استرالیای جنوبی و مرکز آن است ، همچنین آدلاید در کل پنجمین شهر پرجمعیت استرالیا می باشد. شهر آدلاید با مساحت 18269 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 1.28 میلیون نفر می باشد.آدلاید شهر ساحلی می باشد و در ساحل شرقی حلیج سنت وینسنت در آدلاید پلین بنا شده است.

حمل بار هوایی

موقعیت جغرافیایی شهر آدلاید

شهر آدلاید در شمال شبه جزیره ی فلوریو مابین خلیج سنت وینسنت و رشته کوههای کم لافتی واقع شده است. اسن شهر در سال 1836 بنا شده است .

نمایی زیبا از شهر آدلاید استرالیا :

شهر زیبای آدلاید | فریت بار به آدلاید

مسافرت و فریت بار به آدلاید

شهر آدلاید به عنوان مرکز دولتی ، تجاری استرالیای جنوبی می باشد و از نظر اقتصادی یکی از قدرتمند ترین شهرهای استرالیا می باشد. و به دلیل زیبایی و آب و هوای خوبی که دارد در بین 10 شهر برتر دنیا برای زندگی قرار دارد ، این شهر درسال 2011 به عنوان بهترین شهر برای زندگی در جهان شناخته شده است. اکثر مسافرینی که از ایران به این شهر مسافرت می کنند بیشتر برای اقامت می باشد . در زیر نحوه ی ارسال بار ، اثاثیه منزل ، موبلمان و سایر لوازم خصوصی توسط شرکت خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه را به شهر آدلاید توضیح می دهم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به آدلاید | مرکز استرالیای جنوبی

بسته بندی بار | ارسال بار به آدلاید

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آدلاید به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آدلاید را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به آدلاید

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آدلاید : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به آدلاید را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به آدلاید تابع قوانین فریت بار به استرالیا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های استرالیا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی آدلاید

فرودگاه آدلاید فرودگاه اصلی شهر آدلاید در استرالیای جنوبی است این فرودگاه پنجمین فرودگاه شلوغ در استرالیا می باشد بر اساس آماری که در سال 2014 ارائه شد در حدود 769600 مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند این فردگاه در مجاورت غرب ساحل شهر آدلاید و در 6 کیلومتری از مرکز آدلاید واقع شده است. فرودگاه آدلاید در سال 1955 تاسیس شد . از افتخارات این فرودگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

دومین بهترین فرودگاه در سال 2006 با تردد 5 تا 15 میلیون نفر مسافر و هم چنین بهترین فرودگاه استرالیا در سال 2006 تا 2009 و هم چنین 2011 اشاره کرد.

کد سازمان یاتا برای فرودگاه آدلاید ADL و کد سازمان ایکائو YPAD می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه بین المللی آدلاید را می بینید :

فرودگاه آدلاید | فریت بار به آدلاید

 

در نقشه ی زیر موقعیت دقیق شهر آدلاید و فرودگاه آدلاید را می توانید ملاحظه نمایید ( نقشه قابل زوم است)

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 توضیحاتی در رابطه با شرایط فریت بار به استرالیا و شهرهای مختلف آن

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی –ملبورن-آدلاید-بریزبین-پرت و...را نام برد
در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های ارسال بار به شهرهای استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است .


فریت بار به استرالیا  | حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

یکی از مهمترین نکاتی که گمرکات استرالیا در آن بسیار حساسیت نشان می دهند این است که محموله هایی که وارد این کشور می شوند باید عاری از هرگونه آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و...باشد.اگر محموله ای با بسته بندی چرمی باشد حتما بایستی سم زدایی شود . البته گمرکات استرالیا برای این کار مکانی به عنوان مکان قرنطینه دارند که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.
گمرکات استرالیا عمدتا از بسته بندی هایی که با کارتنهای مخصوص فریت بار (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) ایرادی نمی گیرند . و معمولا بارهایی که مربوط به لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و... که دست دوم باشند معاف از مالیات و هزینه ی گمرکی می باشند  و فقط هزینه ی جزئی هندلینگ فروتگاهی اخذ می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت درباره بسته بندی مراجعه شود و یا با کارشناسان ما در خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه تماس حاصل نمایید.

شرکت پادمیرا راه آماده ی خدمت رسانی به مسافران عزیز برای فریت بار به استرالیا می باشد این شرکت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فریت بار به استرالیا به  صورت رایگان و هم چنین انجام امور اداری مربوط به فریت بار به استرالیا می تواند با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فریت بار به استرالیا می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.
 

 مطالب مرتبط :

 فریت بار به سیدنی| فرودگاه سیدنی ، فریت بار به استرالیا با ارائه برترین خدمات

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار