ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

فریت بار به سیدنی , ارسال بار هوایی به سیدنی , قیمت و هزینه حمل بار هوایی به سیدنی اشترالیا ,  فریت بار مسافری و لوازم منزل و شخصی به سیدنی | 09121406909 :   سیدنی پایتخت ایالت ویلز جنوبی نو( نیو ساوت ویلز) است . سیدنی بزرگترین  و قدمی ترین شهر استرالیا نیز می باشد و بیش از  نیمی ازمسافران و مهاجران ایرانی به استرالیا در این شهر ساکن هستند . شهرسیدنی را نماد استرالیا می نامند .این شهر 218 ساله دارای جذابیت های زیادی برای مهاجران و توریست ها می باشد سیدنی اولین شهری است که تمامی جهانگردان در بدو ورود به استرالیا به آن شهر حتما سفر می کنند .یکی از شاهکارهای و زیبایی های این شهر پل بندرگاه سیدنی است که نمای جالبی در شب به خود می گیرد.

فریت بار به سیدنی

 

فریت بار | ارسال بار به سیدنی

نمایی زیبا از پل بندرگاه سیدنی:

 

نمایی زیبا از پل با شکوه بندرگاه سیدنی یکی از جاذبه های سیدنی

 

اما در رابطه با مسافرت  و فریت بار | ارسال بار هوایی به سیدنی

بیشتر مسافران محترم وقتی که قصد سفر به سیندی را دارند بیشتر نگرانی ارسال بار خود به این شهر را دارند و اطلاعات زیادی در این مورد ندارند . بهترین روش برای فریت بار و ارسال بار هوایی به استرالیا و سیدنی راهنمایی از شرکت های خدمات حمل بار هوایی و فریت بار می باشد . شرکت پادمیرا راه با داشتن افرادی مجرب و با تجربه در زمینه فریت بار می تواند نگرانی مسافران را با ارائه بهترین خدمات در زمینه ارسال بار به سیدنی برطرف نماید .

 

فریت بار | ارسال بار به سیدنی | سیدنی یکی از باشکوهترین شهرهای دنیا

 

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به سیدنی | استرالیا

بسته بندی بار | ارسال بار به سیدنی

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سیدنی به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر سیدنی را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به سیدنی

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به سیدنی : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند  هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و ... را برای فریت بار به سیدنی  را بر عهده دارد .

**توجه

قوانین فریت بار به سیدنی تابع قوانین فریت بار به استرالیا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های استرالیا یکی می باشند .

 

فرودگاه سیدنی | ارسال بار به سیدنی

فرودگاه سیدنی یکی از قدیمی ترین فرودگا ههای فعال در جهان می باشد . فرودگاه سیدنی در سال 1919 از طریق هواپیمایی استرالیا از یک کلوب مسابقه به نام کنسینگتون اجاره شد و ازآن زمان فعالیت فرودگاه آغاز شد . اولین پرواز این فرودگاه در سال 1919 با یک پرواز آزمایشی دور فرودگاه آغاز شد . پرواز های رسمی این فرودگاه از سال 1920 بین فرودگاه ملبورن و آدلاید به صورت منظم آغاز شد و در این زمان دولت استرالیا رسما مدیریت فرودگاه را به عهده گرفت . با افزایش روز افزون مهاجرت به استرالیا و هم چنین نیاز به افزایش خدمات هوایی مثل فریت بار و ارسال بار بین شهرهای مختلف نیاز به اجرای دو باند دیگر و هم چنین احداث یک پایانه ترمینالی در فرودگاه احساس شد و این کار در سال 1940 با احداث باند های جدید و ترمینال تکمیل شد . و بعدها نیز باند شمالی – جنوبی فرودگاه در سال 1963 آغاز شد و دو سال بعد(1965) ترمینال بین المللی فرودگاه سیدنی نیز طراحی و ساخته شد . در سال 1994 نیز باند موازی یا باند سوم فرودگاه سیدنی تکمیل شد . در سال 2002 فرودگاه سیدنی توسط دولت استرالیا به بخش خصوصی واگذار شد.

 

نمایی زیبا از فرودگاه سیدنی | استرالیا

ترمینال های مسافربری  فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی دارای 3 ترمینال می باشد . ترمینال شماره یک فرودگاه سیدنی  مخصوص پروازهای مسافربری بین المللی است . ترمینال شاره دو فرودگاه سیدنی برای پروازهای مسافربری داخلی  و منطقه ای اختصاص دارد و ترمینال شماره سه فرودگاه سیدنی ترمینال داخلی کونتاس نام دارد که فقط برای پروازهای داخلی با کونتاس مورد استفاه قرار می گیرد.

کونتاس ؟

کونتاس ، علامت اختصاری « خدمات هوایی سرزمین شمالی و کویینزلند » است و به تمام خطوط هوایی استرالیا اشاره می کند .تردد مسافر در فرودگاه سیدنی طی آماری که در سال 2010 به آن اشاره شده است چیزی در حدود 36 میلیون نفر بود .

ترمینال های فریت بار | ارسال بار | کارگوی فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی استرالیا دارای 7 ترمینال  مخصوص ارسال بار | گارگو و فریت بار می باشد .در سال 2007 بیش از 470 هزار تن بار در فرودگاه سیدنی جابجا شده است که شامل فریت بار های سنگین ، فریت بار های سبک ، فریت یا ارسال بار  اثاثیه  منزل به سیدنی و هم چنین کارگو می باشد . که این کالا های شامل کالا های وارداتی و صادراتی می باشند . رفت و آمد برای فرودگاه سیدنی از طریق قطار شهری و تاکسی ، اتوبوس و سایر ماشین ها به راحتی امکان پذیر است هم چنین راهی را برای دوچرخه سواران و پیاده نیز تعبیه نموده اند .

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار