شرایط فریت بار به انگلیس – لندن

جدیدترین شرایط فریت بار به انگلیس – شهر لندن به چه صورت است ؟ – راهکار مناسب برای ارسال اضافه بار مسافری و یا نمونه بار تجاری به انگلستان چیست ؟ : به همه این سوالات کارشناسان ما در زیر به عنوان مقاله شرایط فریت بار به انگلستان اراده کرده اند . می توانید با مطالعه بخش اطلاعات و دانش خود را در رابطه با فریت بار به انگلیس و شهرهای آن تکمیل کنید یا می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند , خدمات بار هوایی پادمیرا راه همیشه همراه شما می باشد .

فریت بار به انگلیس

مختصری در مورد شهر لندن پایتخت انگلیس

لندن بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر در انگلستان است . شهر لندن در کنار رود تیمز قرار دارد و یکی از کهن ترین شهرهای دنیاست که قدمتی در حدود ۲۰۰۰ سال دارد و تاسیس آن به روم باستان بر می گردد. لندن مهمترین شهر انگلستان می باشد مهمترین مراکز اداری انگلستان در این شهر متمرکز شده است و هم از نظر جمعیت نیز مرکز مهم مسکونی انگلستان است . و یکی از شهرهای پیشرفته ی صنعتی در جهان است و می توان آن را مهد صنعت جهان نامید.

لندن دارای مراکز تجاری و تفریحی ، فرهنگی و مالی عمده در جهان است .و همچنین تاثیر زیادی در سیاست ، آموزس و پرورش ، رسانه و … در انگلستان و حتی جهان دارد. بر اساس آماری که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است جمعیتی در حدود ۸۲۷۸۲۵۱ نفر می باشد.

مسافرت و فریت بار به انگلیس – لندن

همان طور که گفتیم لندن یکی از شهرهای باشکوه ، دانشگاهی ، اقتصادی و سیاسی در دنیاست و محیطی مناسب برای زندگی است . با این توصیفاتی که ارائه دادیم .همه ساله مسافران زیادی در اینشهر تردد می کنند که اکثرا برای ادامه تحصیل ، توریست و شمار زیادی نیز برای اقامت به این شهر سفر می کنند. این شهر در انگلستان مهمترین مرکز اقامت ایرانیان می باشد و درصد زیادی ایرانی در این شهر اقامت دارند .که بیشتر برای ادامه تحصیل و همچنین اقامت در آنجا حضور دارند . اما در رابطه با فریت بار به لندن نیز میتوانیم خدمات شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را برای مسافران محترم شرح دهیم.

شرکت برای فریت بار به انگلیس شهر لند چیکار می کند؟

بسته بندی بار

شاخصه مهم ما برای فریت بار به خارج از کشور بسته بندی دقیق و اصولی بار مسافری می باشد به صورتی که در طول مسیر هیچ آسیبی به آن وارد نشود : همیشه سعی کرده این بسته ها و کارتن های جمع آوری شده را روی پالت پک کنیم .  مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لندن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر لندن را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به لندن

  • بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به لندن را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به لندن تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی لندن

لندن دارای ۵ فرودگاه بین المللی می باشد و از این لحاظ لند یکی از قطب های حمل ونقل در جهان می باشد. فرودگاه بین المللی هیثرو ، فرودگاه گتویک ، فرودگاه استانستد ، فرودگاه لوتن ، فرودگاه سیتی هر پنج فرودگاه بطور گسترده فعال می باشند ولی در زیر به توضیح فرودگاه بین المللی هیثرو لندن اشاره ایمی کنم که شلوغترین فرودگاه و هم چنین کارآمدترین فرودگاه انگلستان می باشد ؛ توجه داشته باشید این فرودگاه شلوغ ترین فرودگاه بین المللی اروپا نیز می باشد.

همچنین از نظر مسافربری بین المللی شلوغ تری فرودگته جهان نیز می باشد. و در کل می توان رتبه ی سومین فرودگاه شلوغ جهانرا به این فرودگاه داد.فرودگاه بین المللی هیثرو لندن در هیلینگدون شهر لندن و همچنین در ۲۴ کیلومتری غرب چرینگ کراس در مرکز لندن واقع شده است .  کد یاتا برای این فرودگاه LHR و کد سازمان یاتا نیز برای این فرودگاه EGLL می باشد.

فریت بار به لندن

هزینه فریت بار به انگلیس به چه صورت محاسبه می شود ؟

همانطور که در بالا نیز اشاره شد شرکت خدمات بار  هوایی پادمیرا راه به صورت دقیق و کامل و صفر تا صد کار ارسال بسته , اضافه بار مسافری و بار تجاری را بر عهده میگیرد . بعد از بسته بندی لوازم در منزل یا اداره بار به فرودگاه ارسال میشود و کارهی گمرکی آن انجام میشود و توسط هواپیمایی وزن شده و بارنامه صادر میشود و هرآنچه در بارنامه صادر شده است وزن بار تلقی میشود .