ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار همیلتون| نیوزلند :

شهر همیلتون ،مرکز استان و پرجمعیت ترین شهرستان منطقه وایکاتو، که واقع در جزیره شمالی نیوزیلند میباشد و آن چهارمین شهرستان پرجمعیت کشور نیوزیلند میباشد که بر اساس آمار در سال 2009 حدود ۲۰۰٬۷۰۰ نفر جمعیت دارد.این شهرستان شامل زمینی به مساحت حدود 110 km2 است (42 مایل مربع) . در ابتدا شهر همیلتون یک مرکز خدمات کشاورزی بوده که امروزه در حال توسعه میباشد که به عنوان سریع ترین منطقه در حال رشد ،سوم شده است.همیلتون دارای آب و هوای اقیانوسی است که شامل تابستانهای گرم و  زمستانهای سرد میباشد. بالاترین درجه حرارت ثبت در همیلتون 34.7C، و سردترین دمای 9.9C- بوده است .

 

 

حمل بار هوایی

دانشگاه وایکاتو در شهر همیلتون یکی از دانشگاه های شناخته شده در جهان است و این شهر مرکز اصلی تحقیقات و نوع آوریها در زمینه کشاورزی نیوزلند میباشد آموزش و پرورش و تحقیق و توسعه نقش مهمی در اقتصاد همیلتون ایفا کرده در صورتی که در حدود 40،000 دانش آموزان سوم و 1000 دانشمندان دکتری واجد شرایط را داراست. همین چنین در این شهر سالانه میزبان نمایشگاه های کشاورزی و غیره است. بسیاری از  جاذبه های  شهر واقعدر کمربند قدیمی،  از جمله همیلتون باغ، وایکاتو ورزشگاه، سدون پارک، بنیانگذاران تئاتر و همیلتون دریاچه دامنه است.
 

 

مسافرت و فریت بار به همیلتون

 این شهر در فاصله 125 کیلومتری شهر اوکلند قرار دارد پس مورد توجه برای  زندگی میباشد که بر اساس آمار سرشماری رسمی ، جمعیت همیلتون را 69.5٪  اروپایی، 21.3 درصد مائوری(مردم بومی نیوزیلند)، 13.8٪ آسیایی، 5.1٪ مردم اقیانوس آرام و 2.0٪ خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقایی میباشد و حدود 24.0 درصد از جمعیت همیلتون در خارج از کشور به دنیا آمده اند.اکثر ایرانیانی که به کشور نیوزلند مهاجرت می کنند یا مسافرت بلند مدت به این کشور را دارند به شهر همیلتون می روند .در زیر به نحوه ی ارسال بار به همیلتون را توسط خدمات بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه اشاره ای می کنم.

نمایی زیبا از شهر همیلتون را می توانید ببینید:

حمل بار هوایی

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون| نیوزلند

بسته بندی بار | ارسال بار به همیلتون

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به همیلتون به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر همیلتون را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آوکلند : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به همیلتون را بر عهده دارد .

  **  توجه

 قوانین فریت بار به همیلتون تابع قوانین فریت بار به نیوزلند می باشد و تمام قوانین فرودگاه های نیوزلند یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی همیلتون

فرودگاه بین المللی همیلتون واقع در 14 کیلومتری جنوب شهرستان همیلتون در منطقه وایکاتو  در ارتفاع ۵۲ متری از سطح دریا قرار دارد.  فرودگاه همیلتون دهمین فرودگاه شلوغ در نیوزیلند از لحاظ مسافر است.بر اساس آمار در سال 2011 فرودگاه دارای 316،000 مسافران داخلی و 46000 مسافران بین المللی  بوده است.همچنین این فرودگاه  یک  مرکز آموزش نیوزیلند از CTC حمل و نقل هوایی است. CTC یک سازمان آموزش پرواز بریتانیا است که خلبان تازه آموزش دیده به خطوط هوایی متعددی در سراسر جهان منتقل میکند .

 

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه NZHN می باشد و برای سازمان ایکائو نیز HLZ است.

 

در زیر نمایی از فرودگاه بین المللی همیلتون را می توانید ببینید :

 

 

 

حمل بار هوایی

در نقشه ی زیر نیز که قابلیت زوم را دارد می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر همیلتون را ببینید.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار