ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به برن | سوئیس ، ایالت برن :  برن پایتخت کشور سوئیس است . این شهر با مساحت 51.62 کیلومتر مربع دارای139321 نفر جمعیت بر اساسآماری که در فوریه سال 2015 منتشر شده می باشد. این شهر چهارمین شهر پر جمعیت و شلوغ سوئیس است .زبان رسمی سوئیس آلمانی است ولی با گویش آلمانی سوئیسی حرف می زنند. شهر برن در سال 2010 جزء  10 شهر برتر جهان برای زندگی قرار گرفت . زیبایی و امنیت فوق العاده ی این شهر در دنیا زبان زد همه است .

نشان شهر برن | ارسال بار به برن

مسافرت و فریت بار به برن | سوئیس

شهر برن علاوه بر زیبایی و جذابیتی که دارد یکی از شهر های دانشگاهی اروپا نیز به حساب می آید و از نظر سطح آموزش جزء شهر های دانشگاه های برتر دنیا می باشد . از این رو افراد زیادی برای ادامه تحصیل و یا تکمیل مراطب علمی خود به این شهر مسافرت می کنند . ولی در اصل بیشتر مسافران از کشور ایران برای اقامت دراز مدت به این شهر می روند ، ولی مهمترین مسئله در مسافرت به برن  مرحله ارسال بار به برن می باشد . اکثر افرادی که از این شهر اقامت گرفته اند شیوه ی ارسال بار به برن را تا حدودی می دانند ولی در زیر برای مسافرینی که برای اولین بار به این شهر برای اقامت می روند نحوه ارسال بار به برن از طریق شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را شرح می دهم به خصوص در رابطه با ارسال بار لوازم و اثاثیه خانه.

نمایی زیبا از شهر برن :

شهر برن | فریت بار , حمل هوایی بار به برن

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به برن

بسته بندی بار | ارسال بار به برن

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به برن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر برن را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به برن

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به برن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به برن را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به برن تابع قوانین فریت بار به سوئیس می باشد و تمام قوانین فرودگاه های سوئیس یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی برن و فریت بار به برن | سوئیس

 فرودگاه برن یک فرودگاه همگانی است که دارای یک باند با طول 1730 متر از جنس آسفالت است . این فرودگاه در جنوب شرقی شهر برن و در منطقه شهری Belp واقع شده است . مقاصد پروازی این فروددگاه به غیز از شهرهای داخلی سوئیس به تعدادی از شهرهای اروپایی نیز پرواز دارد. این فرودگاه مرکز اصلی هواپیمایی اسکای ایرلاینز ، و هلویتیک ایروی است.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه BRN و کد سازمان ایکائو نیز LSZB می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه زیبای برن را می توانید ببینید :

فرودگاه برن |ارسال بار به برن

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر برن را پیدا کنید ( نقشه قابل زوم است )

 

 مقالات مرتبط :

ارسال بار به آمریکا ، ارسال بار به کانادا ، ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به دوسلدورف ، ارسال بار به لندن

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار