ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

مسافرت و ارسال بار به وین

وین یکی از مهمترین شهرهای جهان از نظر سیاسی می باشد به طوری که مرکز بسیاری از سازمان های بین المللی در این شهر قرار دارد سازمان هایی مانند اوپک ، سازمان انرژی اتمی ، OSZE همچنین این شهر سومین شهری است که دفتر سازمان ملل متحد در آن قرار دارد. از جمعیت تقریبا 2 میلیون نفری این شهر چیزی در حدود 70000 نفر ایرانی می باشد که این یک آمار بسیار بالا می باشد از این رو مسافران ایرانی که به اتریش سفر می کنند بیشتر در این شهر اقامت می کنند . اما یکی از مهمترین مسئله برای مسافران ایرانی به وین نحوه ارسال بار به این شهر می باشد .که در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به وین توسط شرکت خدمات بار هوایی پادمیرا راه می پردازم.

نمایی از شهر وین را می توانید در زیر ببینید :

حمل بار هوایی

 

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به وین | پایتخت اتریش

بسته بندی بار | ارسال بار به وین

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به وین به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر وین را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به وین

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به وین : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به وین را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به وین تابع قوانین فریت بار به اتریش می باشد و تمام قوانین فرودگاه های اتریش یکی می باشند .

 

فرودگاه وین | ارسال بار هوایی به وین

فرودگاهبین المللی وین در 18 کیلومتری جنوب شرقی مرکز وین واقع شده است . این فرودگاه بزرگترین فرودگاه اتریش می باشد. این فرودگاه مرکز هواپیمایی NIKI و اتریش ایرلاینز می باشد. این فرودگاه کشش هواپیماهای پهن پیکر مثل بوئینگ 747   را نیز دارد و مقاصد زیادی این فرودگاه به اروپا ، آسیا ، آمریکا و آفریقا دارد. بر اساس آماری که در سال 2014 منتشر شده است در حدود 22483158 نفر مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند که نسبت به سال 2013 در حدود 22 درصد رشد داشته است.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه VIE و سازمان ایکائو LOWW می باشد.

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید :

حمل بار هوایی

همچنین در نقشه زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر وین را ملاحضه نمایید( نقشه قابل زوم می باشد)

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار