ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

مسافرت و فریت بار به سسکتون

از نظر اقتصادی سسکتون یکی از شهرهای غنی در دنیا می باشد . اقتصاد این شهر بر پایه ی نفت ، کشاورزی، گاز و سایر منایع طبیعی می باشد. امتیاز یزرگی که این شهر دارد این است که بزرگترین شرکت مبادله اورانیم و بزرگترین تولید کننده پتاس جهان در این شهر واقع شده است. در بین شهر های زیاد کانادا شهر سسکتون به عنوان یکی از بهترین شهرهای اسن کشور برای زندگی معرفی شده است .از این رو ایرانیان مقیم این شهر نیز هر روز بیشتر می شود . و در نتیجه یکی از مشکلات برای مسافرت به این شهر این می باشد که پروازی از آسیا یا اورپا به ص.رت مستقیم به این شهر وجود ندارد . حال مهمترین مسئله ارسال بارسسکتون یا همان فرستادن بار به سسکتون می باشد.که در زیر خدمات شرکت حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا را اشاره ای می کنم که بهترین خدمات را تا به امروز در این زمینه ارائه نموده اند .

در زیر نمایی از شهر سسکتون را می توانید ببینید:

حمل بار هوایی

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به سسکتون | کانادا

بسته بندی بار | ارسال بار به سسکتون

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به سسکتون به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر سسکتون را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به سسکتون

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به سسکتون : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به سسکتون را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به سسکتون تابع قوانین فریت بار به کانادا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کانادا یکی می باشند .

 

فرودگاه سسکتون | فریت بار به سسکتون

فرودگاه بین المللی جان جی دیفن بیکر بزرگترین و پر فروش ترین فرودگاه استان سسکچواست.بر اساس آماری که در سال 2014 منتشر شده است چیزی در حدود 139900 نفر مسافر را پذیرا شده است.که نسبت به سال های پیش 6.85 درصد افزایش داشته است.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه YXE می باشد و همچنین برای سازمان ایکائو نیز CYXE است.

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید :

حمل بار هوایی

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه را مشاهده فرمائید(نقشه قابل زوم است )

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار