ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

هواپیمایی ایرباس | هواپیمای ایرباس 320 مسافربری : هواپیمایی ایرباس یکی از بزرگترین شرکت های هواپیما سازی در جهان است که تا به امروز توانسته است بهترین نوع از هواپیماهای مسافر بری به دنیا عرضه کند بیشتر فعالیت این شرکت هواپیمایی در طراحی و ساخت هواپیماهای مسافربری می باشد و امروزه پا به سمت ساخا غولیپکرترین هواپیماهای دنیا گذاشته است .

 حمل بار هوایی


این شرکت دارای دفاتر و کارخانجات زیادی در سراسر دنیا می‌باشند که بیشتر این نوع از کارخانجات در اروپا مستقر شده اند دفتر مرکزی این شرکت در  شهر تولوز، کشور فرانسه واقع می باشد. که از این طریق تمامی دفاتر خود را در سراسر دنیا هدایت می کند.

این شرکت  در حال حاضر  به‌عنوان  بازوی تولید هواپیماهای مسافربری گروه ایرباس  فعالیت می‌نماید.


ایرباس بعد از هواپیمایی بویینگ ، دومین شرکت هواپیماسازی جهان می باشد که تولیدات او نیمی از هواپیماهای مسافربری و غیرنظامی جهان را شامل می شود.هواپیماهای ایرباس از اول مبنای خود را بر A  گذاشت  و نام هواپیمای آن با A  شروع می شود

A320
شرکت هواپیمایی ایرباس مدل های هواپیمایی که در جهان عرضه می کند بدین صورت می باشد : A318 ، A319 ، A320 و A321 .که از پرفروش ترین هواپیماهای جهان به شمار میروند. در ایران شرکت ایران ایر  بیش از همه هواپیمایی ها از این نوع از هواپیماها در اختیار دارد و برای جابجایی مسافر از آن استفاده می کند و گاها از این نوع از هواپیماها به عنوان هواپیمای باری سبک نیز برای فریت بار و حمل بار هوایی مورد استفاده قرار می دهد .
موارد استفاده هواپیماهای ایرباس  به صورت گسترده ای  در مسافت های بین قاره ای، باندهای  یخ قطب جنوب، در VVIP ، ماموریت های دولت ها و .. استفاده می شود.

حمل بار هوایی

یکی از مهمترین امتیازاتی که هواپیمای ایرباس 320 دارد این است که : سیستم ناوبری موسوم Fly-by-wire  در حال حاضر در هواپیماهای مختلفی جهان قرار گرفته است که برای اولین بار  در  خانواده a320 بکار برده شده است .
مدلهای آ-۳۱۹ و آ- ۳۱۸  برای بازار های کوچکتر و بازار جت های خصوصی تجاری به دلیل کوچکی و زیبایی آنها در خانواده A320 جذاب هستند که از این نوع از هواپیما ها بیشتر برای تجارت های گران گیمت و حول بار هوایی مهم استفاده می شود. ایرباس در حال تحقیق و بررسی طراحی بهتر  برای جایگزین  خانواده A320 می باشد.ایرباس رقابت شدید با بویینگ را  شروع کرده به صورتیکه  که مدل آ-۳۲۱ رقیب جدی مدلهای بوئینگ  ۷۳۷ می باشد و اندکی از آ-۳۲۰ بزرگتر است . حتی ایرباس دقیقا  موتور بویینگ 737 مکس در خانواده 320 قرار داده است.
شرکت های هوانوردی جنرال الکتریک آمریکا و سنکمای فرانسه موتورهای A320 را تولید کرده که دارای تکنولوژی برتر صنعت نیرو محرکه هوایی (LEAP) است .از ویژگی منحصر به فرد این موتورها میتوان مصرف بهینه ی سوخت را نام برد  .
اولین خریدار این هواپیما شرکت ویرجین آمریکا بوده.  که شرکت های دیگری از جمله هواپیمایی اسکاندیناوی، پگاسوز، خطوط هوایی ترنس آسیا، هواپیمایی آمریکایی، لوفتانزا و هواپیمایی نروژ آن را خریداری کرده اند.

حمل بار هوایی

مشخصات عمومی هواپیمای ایرباس 320


A320-100 مدل ابتدایی این هواپیما بود و تنها ۲۱ فروند از آن تولید شد.و A320-200 مدل استاندارد آن است.

این هواپیما ها از دو موتور High Bypass Turbofan ساخت شرکت های آمریکایی و فرانسوی که در زیر دو  بالها قرار دارد بهره میگیرد.
بیشترین ظرفیت مسافران 180 نفر می باشد.
هواپیما دارای دو Cargo Compartment میباشد که در زیر کابین مسافران قرار دارد.

    فاصله نوک دو بال: ۳۴٫۱ متر
    طول: ۳۷٫۶ متر
    ارتفاع: ۱۱٫۸ متر
    ظرفیت مسافر: ۱۸۰ نفر
    بیشینه سرعت: ۸۲/۰ ماخ (۸۷۰ کیلومتر بر ساعت)
    محدوده پرواز: ۵۱۸۵


استفاده از هواپیمای ایرباس 320 به عنوان تانکر سوخت‌رسان

 
تانکر سوخت‌رسان ایرباس برای سوخت‌گیری هوایی ساخته شده است. که موسوم به ام‌آر‌تی‌تی میباشد.

شرکت دفاعی هوافضایی اروپا، شرکت مادر ایرباس است. در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۰۸  برنده مناقصه ساخت ۱۷۹ فروند هواپیمای ام‌آر‌تی‌تی برای جایگزینی ناوگان قدیمی سوخت‌رسان نیروی هوایی آمریکا شد. بیشتر قسمت‌های این هواپیما در کارخانه‌های ایرباس در اروپا ساخته شده و در مرحله بعد آن در آمریکا دایر کرده مونتاژ می‌شوند.
هواپیمای سوخت‌رسان ایرباس در نیروی هوایی آمریکا با نام KC-30. در زمینه‌های زیادی از جمله ظرفیت حمل سوخت، نفر و بار از طرح جدید شرکت آمریکایی بوئینگ بسیار بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد به دلیل اینکه این هواپیما از انعطاف پذیری بیشتری نسبت به هواپیمای سوخت‌رسان بوئینگ دارا میباشدتا سریع تر و راحت تر برای ماموریت های دولت آمریکا مورد بهره برداری قرار بگیرد.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار