ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 


آب و هوا در نیوکاسل اقیانوسی به طور قابل توجهی سردتر از برخی از مکان های مشابه دیگر در جهان نسبت به عرض جغرافیایی  است،نیوکاسل تحت تاثیر جریان خلیج فارس مانند اسکاندیناوی داخلی و جزایر بریتانیا   دارای زمستانی خفیف و تابستانی سرد میباشد.

در زیر نمایی از شهر زیبای نیوکاسل را میتوانید ببینید :

ارسال بار

 

مسافرت و فریت بار به نیوکاسل

همان طور که گفتیم نیوکاسل یکی از شهرهای باشکوه ، دانشگاهی ، اقتصادی و سیاسی در دنیاست و محیطی مناسب برای زندگی است . با این توصیفاتی که ارائه دادیم .همه ساله مسافران زیادی در این شهر تردد می کنند که اکثرا برای ادامه تحصیل ، توریست و شمار زیادی نیز برای اقامت به این شهر سفر می کنند. این شهر در انگلستان مهمترین مرکز اقامت ایرانیان می باشد و درصد زیادی ایرانی در این شهر اقامت دارند .که بیشتر برای ادامه تحصیل و همچنین اقامت در آنجا حضور دارند . اما در رابطه با فریت بار به نیوکاسل نیز میتوانیم خدمات شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را برای مسافران محترم شرح دهیم.

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به نیوکاسل

بسته بندی بار | ارسال بار به نیوکاسل

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لندن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر نیوکاسل را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به نیوکاسل

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به نیوکاسل را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به نیوکاسل تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی نیوکاسل

 

فرودگاه بین المللی نیوکاسل واقع در نزدیکی منطقه Woolsington نیوکاسل، انگلستان است،که  در سال 2013  از شلوغ ترین 10 فرودگاه  در انگلستان بود. این فرودگاه بزرگتر از دو فرودگاه اصلی شمال شرق انگلستان میباشد. این فرودگاه در دسته بیش از پنج میلیون مسافر در سال، و دهم بزرگترین است و فرودگاه سریع ترین رشد منطقه ای در انگلستان،  انتظار میرود در سال 2016 این فرودگاه  به 10 میلیون مسافر خدمت کند ، و 15 میلیون  مسافر تا سال 2030.  در سال 2007 ، در این فرودگاه  مسافران را بیش از 90 مقصد در سراسر جهان به مقصد رساند.

کد یاتا برای این فرودگاه NCLو کد سازمان یاتا نیز برای این فرودگاه EGNTمی باشد.

 

 

در زیر نمایی از فرودگاه را می توانید ببینید :

ارسال بار

و همچنین در نقشه ی زیر نیز می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر نیوکاسل را ملاحظه نمایید ( نقشه قابل زوم است )

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار