ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به لیدز | انگلستان :

 

لیدز یک شهرستان در غرب یورکشایر، انگلستان است. از لحاظ تاریخی ، لیدز را می توان به قرن 5 نسبت داد که این  منطقه پوشیده شده از درخت که از زمان پادشاهی Elmet. نام  گذاری شده است .  در قرن 17 و 18 لیدز یک مرکز عمده برای تولید و تجارت پشم شد و سپس، در طول انقلاب صنعتی، لیدز  به یک شهر بزرگ آسیاب توسعه یافت ؛ و زمینه های مهندسی، ریخته گری آهن، چاپ از دیگر صنایع مهم بودند. جمعیت این شهر بر پایه آمار سال ۲۰۰۸ برابر با ۷۷۰٬۸۰۰ نفر و مساحتش ۵۵۱٫۷۲ کیلومتر مربع است.لیدز دارای چهار دانشگاه، که دارای  چهارمین جمعیت دانشجویی در کشور میباشد و همچنین چهارمین اقتصاد شهری کشور است.

 

 

ارسال بار

 

دشت های وسیع  و مناظر روستایی زمین های ایالت یورکشایر در شمال و شمال غرب، و شهر تاریخی یورک و دشت های شمال یورک، لیدز را به مرکز خوبی برای گردشگری و سیاحت تبدیل کرده است.لیدز دارای آب و هوای معمولی انگلیسی با ترکیبی از روزهای آفتابی باشکوه و آب و هوای ابری است که بهار بهترین زمان برای بازدید از شهر لیدز است.

 

مسافرت و ارسال بار به لیدز

دانشگاه لیدز  واقع در غرب یورکشایر، انگلستان است. این دانشگاه دارای 31،030 دانش آموزان، هشتمین دانشگاه از لحاظ بزرگ بودن در انگلستان میباشد ، 32 امین دانشگاه در اروپا و ۸۷ امین دانشگاه جهان طبق رنکینگ QS در سال ۲۰۱۵ است .فارغ التحصیلان قابل توجه این دانشگاه شامل وزیر امور خارجه سابق جک استراو، رئیس مشترک سابق  حزب محافظه کار سعیده وارثی، بازیگر آمریکایی کریس پاین، پیرز سلرز (فضانورد) و پنج برندگان جایزه نوبل میباشند. از این رو اکثر افرادی که در این شهر از سایر کشور ها اقامت گرفته اند بیشتر برای ادامه تحصیل می باشد.در صد زیادی ایرانی نیز در این شهر زنگی می کنند که بیشتر آنها می توان گفت برای ادامه تحصیل به آنجا مهاجرت کرده اند.اکا در رابطه با اینکه مسافران ایرانی به چه صورت می توانند به این شهر بار ارسال نمایند می توانم به خدمات فریت بار و حمل بار هوایی شرکت پادمیرا راه اشاره کنم.

 

 

 

 

 

 

نمایی از شهر لیدز را می توانید در زیر ببینید :

ارسال بار

 

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به لیدز

بسته بندی بار | ارسال بار به لیدز

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لیدز به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر لیدز را داشته اند ارائه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به لیدز

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لیدز : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به لیدز را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به لیدز تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی لیدز

فرودگاه بین المللی لیدز برادفورد  6 مایل دریایی (11 کیلومتر؛ 6.9 مایل) واقع در شمال غرب مرکز شهرستان لیدز میباشد. لیدز برادفورد یک فرودگاه CAA عمومی است که اجازه   پرواز برای حمل و نقل عمومی مسافر و برای آموزش پرواز را می دهد. این فرودگاه در ارتفاع 681 فوت (208 متر) که بالاترین فرودگاه در انگلستان است.  [5] توسط تعدادی از مسافران به کار گرفته در سال 2015، لیدز برادفورد از لحاظ شلوغی ،16 امین فرودگاه در انگلستان و بعد از لندن 9 امین فرودگاه از لحاظ رفت و آمدترین در انگلستان  بود . 

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه EGNMمی باشد و برای سازمان یاتا LBA می باشد.

 

 

 

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید :

ارسال بار

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر لیدز را ببینید( نقشه قابل زوم می باشد)

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار