ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

 

 

ارسال بار مسافر به امریکا  ،ارسال بار به امریکا

شرکت خدمات ارسال بار و فریت بار پادمیرا راه تخصص بالایی در ارسال بار مسافر به امریکا ، ارسال بار مسافر به کانادا ، ارسال بار مسافر به استرالیا و سایر کشورهای دنیا و نیز تک تک شهرهای دنیا از جمله ، ارسال بار به تورنتو ، ارسال بار به مونترال ، ارسال بار به واشینگتن ، ارسال بار به لس آنجلس ، ارسال بار به سیدنی ، ارسال بار به کانبرا و سایر شهر ها را دارد . لذا  برای فریت بار مسافر (ارسال بار مسافر به صورت حمل بارهوایی ) به تمام دنیا می توانید از پادمیرا راه کمک بگیرید تا بار شما با سلامت تما به مقصد ارسال شود .

 

 

ارسال بار مسافر

شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه تخصص بالایی در بسته بندی و پالت بندی لوازم شخصی و اثاثیه منزل شما جهت ارسال بار به امریکا یا سایر شهرهای جهان را دارد لذا موقع حمل و نقل مسافرین عزیز نباید نگران آسیب دیدگی به بار و لوازم خود باشند . با بسته بندی که پادمیرا راه برای ارسال بار مسافر انجام می دهد . تمام استانداردهای بسته بندی فریت بار را رعایت کرده و بار را پالت بندی می کند تا کاملا از گزند آسیب دیدگی در امان باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار مسافر به امریکا ، فریت بار مسافر به کانادا و استرالیا می توانید با شرکت خدمات بار هوایی ، ارسال بار پادمیرا راه تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در راستای ارسال بار مسافر به تمام نقاط دنیا تجربه نمایید:

021-88735283   ____  021-88501287

09121406909

 

آیا مسافر نمی تواند بار خود را همراه خود ببرد؟

هر مسافری که به صورت هوایی به مقصذد خود می رود محدود به حمل بار با وزن و حجم می باشد و لذا نمی تواند به اندازه و وزن دلخواه خود بار پیش خود داشته باشد . از طرفی هم  خیلی از مسافرین بار زیادی دارند . از این رو برای ارسال بار مسافری باید از شرکت های ارسال بار که به صورت هوایی انجام می شود کمک بگیرند تا هر آنچه را که دوست دارند با خود به خارج از کشور ببرند . از طریق این شرکت ها انجام دهند.

مثلا مسافری می خواهد به امریکا مسافرت کند و دوست دارد خیلی از لوازم منزل خود را با خود ببرد . مسلما همه این لوازم را نمی تواند که پیش خود ببرد . در این صورت بهترین راه مسافر تماس با شرکت خدمات ارسال بار پادمیرا راه  به امریکا جهت مشاوره و ارسال بار مسافر به امریکا است . ما تمام نیاز های شما را جهت ارسال بار مسافری برای شما تشریح می کنیم و با ارائه خدمات عالی خود نگرانی شما را بابت ارسال بار به سایر کشور ها به ویژه ارسال بار به امریکا از بین می بریم .

 

 

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار