ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

 فیاتا | FIATA :  فیاتا یک سازمان غیر دولتی  است که در 31 می سال 1926 در وین پایتخت اتریش تاسیس شد در زبان انگلیسی "International Federation of Freight Forwarders Associations" و در زبان فرانسه " Fédération Internationale des Associations de Transitaires et Assimilés" و در زبان آلمانی " Internationale Föderation der Spediteurorganisationen" خوانده می شود .

 

سازمان فیاتا | FIATA

 

سازمان فیاتا امروزه با گسترده کردن فعالیت خود در زمینه های حمل ونقل ب خصوص حمل بار هوایی و فریت بار و همچنین حمل بار های بسیار سنگین که با استفاده از هواپیماهای غول پیکر انجام می پذیرد بزرگترین و قدرتمند ترین سازمان در این زمینه است.سازمان فیاتا (FIATA) امروزه درحدود 8 تا 10 ملیون کارمند در بیش از 150 کشور دنیا در اختیار دارد که  مشغول به کار هستند. این سازمان غیر دولتی چیزی در حدود 40 هزار شرکت حمل  و نقل عم  از حمل بار هوایی  و حمل بار های زمینی و دریای  و هم چنین شرکت های تدارکاتی (لجستیکی) را تحت پوشش قرار می دهد .

 

مقام فیاتا

فیاتا برای سازمان های زیر مقام مشورتی را ایفا می کند:

 

 1. ECOSOC : شورای سازمان ملل متحد اقتصادی و اجتماعی
 2. UNCTAD : کنفرانس سازمان ملل متحد در تجارت و توسعه
 3. SUCITRAL : کمیسون سازمان ملل متحد در قانون تجارت بین المللی

 

ینیاد آموزش فنی حرفه ای فیاتا

درست قبل از کنگره جهانی سال 2001 در کینتانا رو ، مکزیک که به مناسبت 75 امین سالگرد تاسیس فیاتا برگزار شده بود . ریاست فیاتا تصمیم گرفت به مناسبت این رویداد بنیاد آموزش فنی و حرفه ای فیاتا (FIATA Foundation Vocational Training ) را تاسیس کند . این موسسه به منظور کمک به کشورهای در حال توسعه که در زمینه ی صنعت حمل ونقل  اطلاعات زیادی ندارند تاسیس شده تا با ارائه آموزش های مناسب به سازمان های حمل ونقل این نوع از کشورها مهارت آنان را افزایش دهد.

 

بنیاد فیاتا

 

در کنار این موسسه بنیاد مختصات فعالیت های جمع آوری اعانه ، برنامه های کاربردی برای بودجه ارزیابی را انجام میدهد تا این موسسه در اجرای پروژه های آموزشی خود بهتر عمل کند.

 

استاندارد های فیاتا

فیاتا سعی کرده است با ایجاد استاندارد های واحد در بین شرکت های حمل ونقل اعم از حمل بار هوایی و زمینی و دریای در تمام دنیا با استفاده از اسناد و فرم های گوناگون امنیت و آسایش را در این زمینه فراهم نماید. اسناد و مدارک که برای ایجاد استاندارد توسط فیاتا استفاده شده اند دارای موارد مخصوص به خود هستند که همیشه لوگوی فیاتا در بالای آنها قرار دارد در زیر به تعدادی از این اسناد می پردازیم :

 

 1. (Forwarders Certificate of Receipt ( FCR  : گواهی حمل ونقل  دریافت
 2. (Forwarders Certificate of Transport (FCT : گواهی حمل ونقل  فرستادن
 3. (FIATA Warehouse Receipt (FWR : قبض انبار فیاتا
 4. (FIATA Bill of Lading (negotiable Multimodal Transport) (FBL : بار نامه فیاتا ( که قابل معامله و چند وجهی می باشد)
 5. (FIATA Waybill (non-negotiable Multimodal Transport) (FWB : راه نامه فیاتا (غیر قابل معامله و چند وجهی می باشد)
 6. (Shippers Declaration for the Transport (of Dangerous Goods) (SDT: اضهار نامه فرستنده برای خمل ونقل بارهای خطرناک
 7. (Shippers Intermodal Weight Certificate (SIC: گواهی وزن که توسط فرستنده تنظیم می شود این گواهی در حالت (INTERMODAL) می باشد.
 8. (FIATA Forwarding Instructions (FFI : دستورات فیاتا در رابطه با حمل ونقل

 

اسناد فیاتا که در بالا به تعدادی از آنها اشاره شد بسیار معتبر اند و در بین تمام شرکتهای حمل ونفل مورد قبول شناخته شده اند . با وجود این اسناد در گذشته بین مراودات بین المللی برای حمل و نقل  سهولت زیادی ایجاد شده بود و در آینده نیز این اسناد بسیار ارزشمند خواهند بود و در خدمت سرویس تجارت جهانی به فعالیت خود ادامه خواهند داد .

 

اسناد فیاتا

شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه : فیاتا سازمانی بسیار ارزشمند برای دنیای حمل و نقل می باشد که به دور از سیاست و دولت به فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهد . این سازمان در زمینه حمل ونقل هوایی برای بالا بردن امنیت و ایمنی مسافران و محموله های آنها که به صورت حمل بار هوایی انجام می شود اسنادی را ارائه داده است که بسیار برای شرکت های حمل بار هوایی و فریت بار ارزشمند می باشند .

منبع :فیاتا

 

 

 

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار