ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

حمل ونقل هوایی حیوانات زنده :   حیوانات هم مثل انسان می توانند از طریق هواپیما حمل ونقل شوند ،حمل ونقل هوایی حیوانات زنده از اوایل سال 1930 آغاز شده است . در دنیای متمدن امروزی حیوانات جایگاه خاص خود را دارند و ارزش آنها بیش از بیش برای انسان نمایان شده است و برای همین در حمل ونقل هوایی حیوانات زنده در هر مسافتی همانند مسافرت انسان قوانینی در نظر گرفته شده است. تا به روشی عادلانه و انسانی تر این امکان اتفاق بیفتد.

 

حمل ونقل هوایی حیوانات زنده

 

برای حمل هوایی حیوانات زنده (خانگی و یا وحشی ) از طریق هواپیما سازمان حمل و نقل هوایی یاتا مقرراتی را وضع کرده است به این مقررات در اصطلاح (Live Animals Regulations) این مقررات در سراسر جهان برای حمل حیوانات زنده قابل اجرا می باشد و در این مورد تمامی شرکت های هواپیمایی و هم چنین شرکت های حمل بار هوایی و فریت بار ملزم به رعایت آن ها هستند. این که حیوانی که از طریق خطوط هوایی حمل ونقل می شود خانگی است و یا برای مقاصد حیات وحش و یا کشاورزی و یا به هر دلیل دیگر جا به جا می شود هدف LAR اطمینان از حمل ونقل راحت و انسانی از طریق هوا است. این مورد از قانون نسخه ی چهل و یکم قانونی است که در یکم  ژانویه سال 2015 به اجرا در می آید.

 

حمل و نقل هوایی حیوانات زنده

 

انجمن حمل و نقل هوایی حیوانات زنده

 

حمل و نقل هوایی حیوانات زنده

 

یاتا تضمین می کند که هر دو ایمنی و رفاه حیوانات در تمام مسائل نظارتی مربوط به حمل ونقل حیوانات از طریق هوا رعایت می شود. مخصوصا یاتا برای این کار انجمن LAPB که مخفف Live Animals and Perishables Board است ، را ایجاد کرده است تا در صنعت هواپیمایی مسائل مربوط به رفاه حیوانات ، شناسایی، رفتار با حیوانات بر اساس علم مدرن دنیا  بحث و گفتگو انجام شود .

در نهایت این نقش دولت است که در این باره باید به نحو احسن عمل کند . یاتا و اعضای آن مسلما به این قوانین و مقررات در رابطه با حمل هوایی حیوانات زنده بسیار پایبند اند .و می دانند که در شرایطی که این مقررات به درستی اجرا شود حمل ونقل هوایی حیوانات زنده با ایمنی بالا و امنیت زیاد و هم چنین به صورت انسانی و سالم منتفل خواهند شد .

 

حمل و نقل هوایی حیوانات زنده

 

اما در رابطه با سوالاتی که در رابطه با حمل حیوانات دریای (پستانداران دریایی و...) از ما پرسیده می شود . در این باره در مقالات بعدی خودمان به آنه اشاره هایی خواهیم کرد . ولی برای دریافت بیشتر اطلاعات بهتر است از مشاوران ما در شرکت حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه کمک بگیرید.

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار