ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به آتاوا | پایتخت کانادا : آتاوا پایتخت کشور پهناور کانادا است و چهارمین شهر بزرگ این کشور است . آتاوا با مساحت 277813 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 859704 نفر می باشد.البته این آمار خود شهر اتاوا است . این شهر مرکز مجلس شورای کانادا و دولت فدرال می باشد. علاوه بر این دادگاه عالی کانادا نیز در این شهر اقع شده است. آتاوا از نظر آب و هوا یکی از سرد ترین پایتخت های دنیاست. بیشتر مردم اتاوا به زبان انگلیسی حرف می زنند .

 

پرچم شهر آتاوا | فریت بار | ارسال بار | حمل بار هوایی

 

موقعیت جغرافیای شهر آتاوا

این شهر در شمال شرقی شهر تورنتو و غرب مونترال و در کنار رودخانه ی اتاوا  قرار گرفته است همچنین هم مرز با آنتاریو و کبک نیز می باشد .

 

نمایی از کانال زیبای ریدیاو| اتاوا

 

مسافرت به آتاوا | ارسال بار به پایتخت کانادا

شهر اتاوا یکی از شهرهای برتر آمریکای شمالی برای تحصیل است . در این شهر چندین دانشگاه و کالج وجود دارد که میزبان تعداد زیادی دانشجو از سراسر دنیا می باشند . دو دانشگاه کارلتون و دانشگاه اتاوا دانشگاه های اصلی اسن شهر می باشند. بر اساس آماری که از طرف شهرداری اتاوا اعلام شده است در حدود 150000 نفر دانشجو در این شهر در حال تحصیل می باشند. مسافران ایرانی زیادی برای ادامه تحصیل به این دانشگاه می آیند . کیهان کلهر یکی از دانشجویان ایرانی است که از دانشگاه کارلتون در رشته ی موسیقی فارغ التحصیل شده است.

همه ساله تعداد دانشجویانی که از ایران به کانادا و به خصوص شهر آتاوا برای ادامه تحصیلات عالیه می روند بیشتر می شود ولی مشکل خیلی از این افراد به دلیل اولین بار بودن مسافرت آنها در نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با نحوه ی ارسال بار به اتاوا است .در زیر به خدمات ارسال بار به اتاوا توسط شرکت خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه اشاره ای می کنمک

 خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به اتاوا |پایتخت کانادا

بسته بندی بار | ارسال بار به اتاوا

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به اتاوا به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر اتاوا را داشته اند ارائه نموده است.

سایر خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به اتاوا

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به اتاوا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ، هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و ... را برای فریت بار به اتاوا را بر عهده دارد .

*** توجه 

قوانین حمل بار هوایی به اتاوا تابع قوانین مربوط به فریت بار به کانادا می باشد و کلیه فرودگاههای کانادا از یک قانون برای فریت بار پیروی می کنند

 

فرودگاه بین المللی مک دونالد کارتیه اتاوا

فرودگاه بین المللی مک دونالد کارتیه یک فرودگاه همگانی است که در انتهای جنوب شهرستان و در 10.2 کیلومتری از دریا واقع شده است و به عنوان ششمین فرودگاه پر رفت و آمد کانادا شناخته شده و هم چنین به عنوان دومین فرودگاه شلوغ آنتاریو نیز می باشد . بر اساس آماری که در سال 2012 به دست آمده است در حدود 4685956 نفر مسافر در این فرودگاه تردد کرده اند و چیزی بالغ بر 160413 فروند هواپیما از این فرودگاه به پرواز در آمده اند.

فرودگاه بین المللی مک دونالد کارتیه | فریت بار به اتاوا

یک از دفاتر مرکزی ایر کانادا (شرکت هواپیمایی) در این فرودگاه واقع شده است و هم چنین این فرودگاه خانه اصلی هواپیمایی فرست ایر کانادا است. کد یاتا برای فرودگاه مک دونالد کارتیه YOW و کد سازمان ایکائو نیز برای این فرودگاه CYOW می باشد.

 

در نقشه ی زیر موقعیت دقیق فرودگاه بین المللی مک دونالد کارتیه اتاوا را می توانید ملاحضه نمایید ( نقشه قابل زوم است)

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین فریت بار به کانادا

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان  تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، ... را نام برد . افرادی که  به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند  برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های حمل بار هوایی)  کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند. یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

 حمل بار هوایی

 

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری  از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا 48 ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از 48 ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد . اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود 30 تا 40 دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و...) از صاحب بار دریافت می کنند.

 

حمل بار هوایی

 

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند.

 1.  اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند .
 2. اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

 

حمل بار هوایی

 

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار