ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به لندن | پایتخت انگلستان : لندن بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا می باشد . شهر لندن در کنار رود تیمز قرار دارد و یکی از کهن ترین شهرهای دنیاست که قدمتی در حدود 2000 سال دارد و تاسیس آن به روم باستان بر می گردد. لندن مهمترین شهر انگلستان می باشد مهمترین مراکز اداری انگلستان در این شهر متمرکز شده است و هم از نظر جمعیت نیز مرکز مهم مسکونی انگلستان است . و یکی از شهرهای پیشرفته ی صنعتی در جهان است و می توان آن را مهد صنعت جهان نامید.

حمل بار هوایی

لندن دارای مراکز تجاری و تفریحی ، فرهنگی و مالی عمده در جهان است .و همچنین تاثیر زیادی در سیاست ، آموزس و پرورش ، رسانه و ... در انگلستان و حتی جهان دارد. بر اساس آماری که در سال 2010 منتشر شده است جمعیتی در حدود 8278251 نفر می باشد.

در زیر نمایی از شهر زیبای لندن را میتوانید ببینید :

حمل بار هوایی

 

مسافرت و فریت بار به لندن

همان طور که گفتیم لندن یکی از شهرهای باشکوه ، دانشگاهی ، اقتصادی و سیاسی در دنیاست و محیطی مناسب برای زندگی است . با این توصیفاتی که ارائه دادیم .همه ساله مسافران زیادی در اینشهر تردد می کنند که اکثرا برای ادامه تحصیل ، توریست و شمار زیادی نیز برای اقامت به این شهر سفر می کنند. این شهر در انگلستان مهمترین مرکز اقامت ایرانیان می باشد و درصد زیادی ایرانی در این شهر اقامت دارند .که بیشتر برای ادامه تحصیل و همچنین اقامت در آنجا حضور دارند . اما در رابطه با فریت بار به لندن نیز میتوانیم خدمات شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را برای مسافران محترم شرح دهیم.

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به لندن

بسته بندی بار | ارسال بار به لندن

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لندن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر لندن را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به لندن

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به لندن را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به لندن تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی لندن

لندن دارای 5 فرودگاه بین المللی می باشد و از این لحاظ لند یکی از قطب های حمل ونقل در جهان می باشد.فرودگاه های بین المللی لندن : فرودگاه بین المللی هیثرو ، فرودگاه گتویک ، فرودگاه استانستد ، فرودگاه لوتن ، فرودگاه سیتی هر پنج فرودگاه بطور گسترده فعال می باشند ولی در زیر به توضیح فرودگاه بین المللی هیثرو لندن اشاره ایمی کنم که شلوغترین فرودگاه و هم چنین کارآمدترین فرودگاه انگلستان می باشد ؛ توجه داشته باشید این فرودگاه شلوغ ترین فرودگاه بین المللی اروپا نیز می باشد.همچنین از نظر مسافربری بین المللی شلوغ تری فرودگته جهان نیز می باشد. و در کل می توان رتبه ی سومین فرودگاه شلوغ جهانرا به این فرودگاه داد.فرودگاه بین المللی هیثرو لندن در هیلینگدون شهر لندن و همچنین در 24 کیلومتری غرب چرینگ کراس در مرکز لندن واقع شده است

کد یاتا برای این فرودگاه LHR و کد سازمان یاتا نیز برای این فرودگاه EGLL می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه را می توانید ببینید :

فرودگاه بین المللی لندن | فریت بار به لندن

و همچنین در نقشه ی زیر نیز می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر لندن را ملاحظه نمایید ( نقشه قابل زوم است )

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار