ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به ادمونتون ، فریت بار به ادمونتون

شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه با ارائه خدماتی عالی در زمینه ارسال بار به ادمونتون می تواند کمک بزرگی برای مسافرین عزیز در سفرشان باشد . اطمینان خاطر از اینکه تمام لوازم شما بدون آسیب دیدگی به مقصد ارسال خواهد شد نشان از تعهد کاری ماست برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فریت بار به ادمونتون می توانید با کارشناس فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید:

021-88735283   ____  021-88501287

09121406909

 

  ادمونتون مرکز استان آلبرتا در کشور کانادا می باشد. شهر باشکوه ادمونتون بر روی رودخانه ساسکاچوان شمالی واقع شده است و هم چنین مرکز ادمونتون سرمایه منطقه می باشد که توسط منطقه ی مرکزی آلبرتا احاطه شده است این شهر در سال 1795 بینیان گذاری شده است.

 

حمل بار هوایی

شهر ادمونتون در سر شماری که در سال 2014 انجام داده است در حدود 877926 نفر جمعیت داشت .و از این حیث آن بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر استان آلبرتا و هم چنین پنجمین شهرداری | بخشداری بزرگ کانادا می باشد . در سرشماری که در سال 2014 صورت گرفته است منطقه ی شهری ادمونتون دارای جمعیتی در حدود 1328300 نفر می باشد که از این نظر نیز پنجمین منطقه ی شهری کانادا است .این شهر از نظر منابع طبیعی غنی می باشد و به عنوان دروازه ی شمال نام برده می شود. در مناطق شمال غربی این شهر معادن بزرگ الماس در حال استخراج می باشد و همچنین در شمال استان آلبرتا نیز پروژه های استخراج نفت فعال است.

در زیر نمایی زیبا از شهر ادمونتون را می توانید ببینید:

 

فریت بار به ادمونتون | ارسال بار به ادمونتون

 

شهر ادمونتون را مهد فرهنگ کانادا نیز می نامند در این شهر بزرگترین موزه ی تاریخ زندگی کانادا واقع شده است که از دیدنی های بسیار جذاب این شهر به حساب می آید .

 

مسافرت به ادمونتون | ارسال بار به ادمونتون (فریت بار به ادمونتون)

 همان طور که گفتیم شهر ادمونتون یکی از شهرهای اقتصادی و مهم آمریکای شمالی به خصوص کانادا می باشد ، همچنین از نظر فرهنگ نیز یکی از بهترین و جالب ترین شهرهای کانادا است . مسافران ایرانی زیادی برای ادامه تحصیل یا حتی اقامت به این شهر مسافرت می کنند . ولی مشکل خیلی از این افراد به دلیل اولین بار بودن مسافرت آنها در نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با نحوه ی ارسال بار به ادمونتون است .در زیر به خدمات ارسال بار به ادمونتون توسط شرکت خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه اشاره ای می کنم :

 خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به ادمونتون | آلبرتا ، کانادا

بسته بندی بار | ارسال بار به ادمونتون

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به ادمونتون به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر ادمونتون را داشته اند ارائه نموده است.

سایر خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به ادمونتون (ارسال بار به ادمونتون)

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت (ارسال بار)فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5.     در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به اتاوا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ، هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و ... را برای فریت بار به ادمونتون را بر عهده دارد .

 

*** توجه

 

قوانین ارسال بار به ادمونتون تابع قوانین مربوط به ارسال بار به کانادا می باشد و کلیه فرودگاههای کانادا از یک قانون برای فریت بار پیروی می کنند.

فرودگاه بین المللی ادمونتون

فرودگاه بین المللی ادمونتون یک فرودگاه همگانی ( مسافربری و کارگو ) می باشد که در شمال استان آلبرتا و شهر ادمونتون کانادا واقع شده است

پروازهایی که از این فرودگاه انجام می شود به پنجاه و هشت مقصد در کانادا ، ایالات متحده ، اروپا و آمریکای لاتین می باشد که همه روزه بطور منظم صورت می پذیرد.این فرودگاه از نظر مساحت بزرگترین فرودگاه کانادا و از نظر شلوغی نیز پنجمین فرودگاه مسافربری ، همچنین از نظر تردد هواپیمایی نیز 8 امین رتبه را در کانادا دارد.این فرودگاه در 26 کیلومتری جنوب غربی شهر ادمونتون قرار دارد و در سال 2014 در حدود 8240161 نفر مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند . کد سازمان هواپیمایی یاتا برای فرودگاه بین المللی ادمونتون YEGو کد سازمان ایکائو نیز CYEG  می باشد .

 

در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه را مشخص کنید ( نقشه قابل زوم است )

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین فریت بار به کانادا

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا (ارسال بار به کانادا)

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان  تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، ... را نام برد . افرادی که  به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند  برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های حمل بار هوایی)  کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند. یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

 حمل بار هوایی

 

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری  از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا 48 ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از 48 ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد . اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود 30 تا 40 دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و...) از صاحب بار دریافت می کنند.

 

حمل بار هوایی

 

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند.

 1.  اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند .
 2. اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

 

حمل بار هوایی

 

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار