ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

ارسال بار به تورنتو ، فریت بار به تورنتو

خدمات فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ارسال بار به کانادا سفر خوشی را برای مسافرین عزیز دارد . جهت تقاضای ارسال بار به تورنتو ، و در کل ارسال بار به تما شهرهای کانادا می توانید  با ما تماس بگیرید :

ارسال بار 

تورنتو یکی پر جمعیت ترین شهر کانادا و مرکز استان آنتاریو می باشد  . تورنتو با داشتن مساحتی در حدود 630 کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 2.5 میلیون نفر جزء پنج شهر پر جمعیت آمریکای شمالی است . تورنتو در شمال غرب دریاچه ی آنتاریو و در جنوب آنتاریو قرار واقع شده است. شهر تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی جهان به حساب می آید.

 

ارسال بار به تورنتو

 

تورنتو یکی از شهرهای توریستس دنیاست و دارای جاذبه های گردشگری زیادی است در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم .

برج ملی کانادا | برج سی ان

 

ارسال بار به تورنتو

 

برج ملی کانادا بزرگترین جاذبه ی گردشگری شهر تورنتو می باشد این برج با ارتفاع 553 بعد از برج دبی دومین سازه ی بلند دنیاست . این برج در سال 1976 افتتاح شده است و در هر سال جمعیتی در حدود 2 میلیون نفر توریست از این برج دیدن می کند .کاربرد اصلی این برج ، مخابراتی  ، گردشگری ، رستوران می باشد .

 

از جاذبه های دیگر شهر تورنتو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تالار شهر  ، میدان یانگ و داندس ( این میدان در نزدیکی مر کز خرید ایتن واقع شده است) ، جزایر زیبای تورنتو ، کیلیساهای قدیمی تورنتو ( کلیسای جامع کاتولیک سنت مایکل و کلیسای سنت جیمز) ، قلعه ی کاسالوما ( این قلعه در مرکز شهر تورنتو قرار دارد) ، موزه ی سلطنتی آنتاریو( این موزه بزرگترین موزه ی فرهنگ جهان است ) و ....

 

فریت بار به تورنتو ، ارسال بار به تورنتو | ارسال بار پادمیرا راه

تورنتو یکی از مهاجر پذیر ترین شهرهای کاناداست و همه ساله مسافرین زیادی را از جای جای دنیا به خود جذب می کند . در رابطه با مسافرین محترمی که از ایران به این شهر مهاجرت می کنند .یکی از دغدغه های مسافرین که بتوانند لوازم خود را صحیح و سالم به این شهر بفرستند (ارسال بار به تونتو را انجام دهند) . شرکت فریت بار و حمل بار پادمیرا راه با تجربه ی بالایی که در زمینه ی فریت بار دارد می تواند برای مسافران گزینه ی مناسبی برای فریت بار به تورنتو باشد .در زیر خدماتی که این شرکت در جهت فریت بار به تورنتو انجام می دهد اشاره ای شده است .

 

 خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به تورنتو | کانادا

بسته بندی بار | ارسال بار به تورنتو


مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به تورنتو به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر تورنتو را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به تورنتو ، ارسال بار به تورنتو

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر جهت ارسال بار به تورنتو : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار (ارسال بار) قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به تورنتو : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و ... را برای فریت بار به تورنتو را بر عهده دارد .


**  توجه

قوانین فریت بار به تورنتو (ارسال بار به تورنتو) تابع قوانین فریت بار به کانادا (ارسال بار به کانادا)می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کانادا یکی می باشند .

 

فرودگاه بین اللملی پیرسون تورنتو و خدمات ارسال بار به تورنتو

 

بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه کانادا فرودگاه پیرسون تورنتو می باشد . تعداد مسافرینی که در سال 2010 در این فرودگاه تردد کردند چیزی در حدود 31.9 میلیون نفر گزارش داده شده بود. و در حدود 419044 مورد حرکت هواپیما در فرودگاه پیرسون تورنتو ثبت شده است . در سال 1996 مدیریت این فرود گاه برای بهره برداری و نگهداری  به GTAA  واگذار شد.

نمایی از فرودگاه بزرگ پیرسون تورنتو را در زیر می بینید:

 فریت بار به تورنتو

 

در زیر نکته مشخص شده موقعیت فرودگاه پیرسون تورنتو را مشخص می کند . (نقشه قابل زوم است )

 
 

 اطلاعات کلی فرودگاه پیرسون تورنتو :

کد این فرودگاه در سازمان یاتا : YYZ و در سازمان ایکائو :CYYZ است .

نوع فرودگاه : عمومی می باشد | بین المللی

مالک فرودگاه : ترابری کشور کانادا است .

مدیریت فرودگاه : سازمان فرودگاه های تورنتو بزرگ (GTAA)

موقعیت فرودگاه : میسیسوجا ، آنتاریو

مرکز هواپیمایی های : ایر کانادا  ،  ایر کاندا اکسپرس ، ایر ترانسات  ، کن جت ، فدکس اکسپرس ،سانوبنگ ایرلاین ، وست جت

 

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین فریت بار به کانادا (ارسال بار به کانادا)

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان  تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، ... را نام برد . افرادی که  به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند  برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های ارسال بار)  کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند. یکی از قوانین مهم ارسال بار به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

 حمل بار هوایی

 

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری  از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا 48 ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از 48 ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد . اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود 30 تا 40 دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و...) از صاحب بار دریافت می کنند.

 

حمل بار هوایی

 

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار (ارسال بار) مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند.

 1.  اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند .
 2. اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

 

حمل بار هوایی

 

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار