ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

فریت بار به هالیفاکس | کانادا ، استان نووااسکوشیا : هالیفاکس در نزدیکی دومین لنگرگاه طبیعی بزرگ جهان ساخته شده است این شهر در سال 1749 تاسیس شد  هالیفاکس با قرار گرفان در این موقعیت با جمعیتی در حدود 285831 نفر یکی از پر جمعیت ترین بندرگاه های کانادا است با این حال این شهر بزرگترین شهر آتلانتیک کانادا و از پر ترددترین بنادر شرق آمریکای شمالی به حساب می رود. از زیبایی های بندر هالیفاکس می توان به سواحل اقاینوس آرام در این بندرگاه نام برد که جلوه ای زیبا به این شهر بندری داده است .اکثر قریب به اتفاق جمعیت این شهر اصالتا اسکاتلندی می باشند.

 

نشان استان نووااسکوشیا | بزرگترین شهر هالیفاکس

 

مسافرت به هالیفاکس و ارسال بار به انجا

هالیفاکس به دلیل موقعیت اقتصادی که دارد یکی از بهترین و مهمترین بندر گاه های تجاری کانادا به حساب می رود . و بیشتر افرادی که به این شهر مسافرت بلند مدت دارند بیشتر جنبه  تجاری دارد . در این شهر جمعیت قابل توجهی تجار ایرانی نیز وجود دارد . اکثر افرادی که از ایران ه این شهر مسافرت می کنند اطلاعات کافی از فریت بار یا ارسال بار به هالیفاکس دارند ولی در مورد جزئیات آن زیاد نمی دانند در زیر به خدماتی که شرکت فریت بار پادمیرا راه در زمینه ارسال بار به هالیفاکس ارائه می کند را شرح می دهم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به هالیفاکس | کاندا، ایالت نووااسکوشیا

بسته بندی بار | ارسال بار به هالیفاکس

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به هالیفاکس به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر هالیفاکس را داشته اند ارئه نموده است.

  سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به هالیفاکس

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2.  بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3.  انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به هالیفاکس : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به هالیفاکس را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

  قوانین ارسال بار به هالیفاکس تابع قوانین فریت بار به کانادا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کانادا یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی هالیفاکس| فریت بار به هالیفاکس

فرودگاه بین المللی رابرت ال استانفیلد یا فرودگاه بین المللی استانفیلد دارای کد سازمانی یاتا : YHZ و کد سازمان ایکائو : CYHZ می باشداین فرودگاه در اینفیلد واقع شده است و در خدمت هالیفاکس نووااسکوشیا و همچنین استانها و شهرهای ساحلی همسایه می باشد .این فرودگاه به نام هفدهمین نخست وزیر نووااسکوشیا و رهبر حزب محافظه کار پیشرو فدرال کانادا نام گذاری شده است | رابرت ال استانفیلد.

در زیر نمایی از فرودگاه بین المللی هالیفاکسرا می بینید:

فرودگاه بین المللی هالیفاکس

مالک فرودگاه بین المللی هالیفاکس سازمان حمل و نقل کانادا است این فرودگاه از سال 2000 وارد فرودگاههای بین المللی کانادا شده است . این فرودگاه هشتمین فرودگاه پر تردد کانادا از نظر مسافر می باشد بر اساس آماری که در سال 2014 اعلام شد بیش از 3663039 نفر مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند و در حدود 83347 فروند هواپیما از این فرودگاه حرکت کرده است.این فرودگاه مرکز هواپیمایی های کانادا اکسپرس ، کت جت ، اسکای لاین اکسپرس و ماریتیم ایر چارتر می باشد.

در نقشه ی زیر موقعیت دقیق فرودگاه را می توانید چک کنید.( نقشه قابل زوم می باشد)

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین فریت بار به کانادا

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان  تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، ... را نام برد . افرادی که  به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند  برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های حمل بار هوایی)  کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند. یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

 حمل بار هوایی

 

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری  از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا 48 ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از 48 ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد . اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود 30 تا 40 دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و...) از صاحب بار دریافت می کنند.

 

حمل بار هوایی

 

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند.

 1.  اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند .
 2. اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

 

حمل بار هوایی

 

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار