ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

فریت بار به کلگری | ارسال بار ، حمل بار هوایی :  کلگری یکی از مهمترین شهرهای اقتصادی کانادا است این شهر با مساحت 82529 کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود 1096833  می باشد. این شهر از نظر جمعیت یکی از شهر ای پر جمعیت کانادا و پرجمعیت ترین شهر استان آلبرتا است .

 

کلگری | فریت بار به کلگری | حمل بار هوایی

موقعیت جغرافیایی کلگری  و موقعیت توریستی آن

این شهر در جنوب استان آلبرتای کانادا و در کل در جنوب غربی کانادا واقع شده است .کلگری در 80 کیلو متری رشته کوه های راکی قرار دارد. شهر کلگری در شمال قاره آمریکا مهمترین مرکز فعالیت های انرژ یبه خصوص نفت می باشد.زبان عمومی این شهر اینگلیسی است ولی جمعیت زیادی هم فرانسه زبان در این شهر ساکنند برای همین تمامی کارمندان موظف به تسلط داشتن به زبان فرانسوی نیز می باشند.

 

ارسال بار به کلگری|فریت بار و حمل بار هوایی

 

جاذبه های گردشگری شهر کلگری

مهمترین جاذبه گردشگری این شهر وجود رودخانه ی بو است که از مرکز شهر کلگری می گذرد و چهره ی زیبایی را به این شهر داده است .از دانشگاههای مهم کلگری می توان به دانشگاه کلگری اشاره کرد که یکی از مهمترین دانشگاههای کانادا به حساب می رود.

مسافرت و نحوه ی ارسال بار به کلگری

شهر کلگری به دلیل موقعیت اقتصادی برتری که دارد یکی از شهرهای مهم مهاجر پذیر کانادا به حساب می رود . بیشتر افرادی که از کشور ایران به این شهر مهاجرت می کنند برای کار و موقعیت شغلی می باشد . و می توانند در این شهر به خوبی پیشرفت کنند ولی اکثر مسافرین ایرانی اطلاعات کافی  از فرودگاه این شهر و هم چنین نحو ه ی ارسال بار به کلگری ندارند در زیر به نحوه ی ارسال بار به کالگری توسط خدمات حمل بار هوایی پادمیرا راه اشاره می کنم.

 

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به کلگری | کانادا، آلبرتا

بسته بندی بار | ارسال بار به کلگری

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به کلگری به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر کلگری را داشته اند ارئه نموده است.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به کلگری

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کلگری : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به کلگری را بر عهده دارد .

 

 **  توجه

  قوانین ارسال بار به کلگری تابع قوانین فریت بار به کانادا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های کانادا یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی کلگری | فریت بار به کلگری

 فرودگاه بین المللی کلگری در اصل با نام مک کال (McCall) می باشد و یک فرودگاه همگانی است. این فرودگاه در 17 کیلومتری شمال شرقی از مرکز شهر کلگری در استان آلبرتا | کانادا واقع شده است این فرودگاه برای پروازهای بین شهرستانهای کانادا ، ایالات متحده ، مکزیک ، دریای کارائیب ، اروپا و شرق آسیا برنامه ای قدرتمند بدون توقف پروازی دارد.

 

فرودگاه بین المللی کلگری | فریت بار به کلگری

 

فرودگاه بین المللی کگری به عنوان دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی  وست جت و یک Hub airport برای هواپیمایی های ایر کانادا ، ایر کانادا اکسپرس می باشد.این فرودگاه به دست سازمان فرودگاهی کلگری به عنوان بخشی از فرودگاه ملی سیستم حمل و نقل کانادا اداره می شود فرودگاه بین المللی کلگری به عنوان سومین فرودگاه شلوغ کانادا محسوب می شود .در سال 2014 در حدود 15261108 مسافر در این فرودکاه تردد داشت اند و بیش از 244913 پرواز از این فرودگاه انجام شده بود.این فرودگاه طولانی ترین باند فرود و مرتفع ترین برج کنترل در بین فرودگاه های کانادا را دارد.

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه YYC است و همچنین سازمان ایکائو نیز کد CYYC را برای فرودگاه بین المللی کلگری تعیین نموده است.

در نقشه ی زیر می توانید به راحتی موقعیت این فرودگاه را ببینید . (نقشه قابل زوم می باشد )

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین فریت بار به کانادا

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان  تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، ... را نام برد . افرادی که  به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند  برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های حمل بار هوایی)  کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند. یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

 حمل بار هوایی

 

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری  از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی  یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا 48 ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از 48 ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد . اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود 30 تا 40 دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و...) از صاحب بار دریافت می کنند.

 

حمل بار هوایی

 

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافرین باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند.

 1.  اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند .
 2. اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

 

حمل بار هوایی

 

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

 

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار