ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با پادمیرا راه تماس بگیرید :

021-88735283   ____  021-88501287

09121406909

شرکت هواپیمایی ایرلاینز به دستور آتاتورک در20 می  سال 1933 تاسیس شد و در حال حاضر روزانه در حدود 247 مقصد را می پیماید این مقاصد در اروپا ،آسیا، آفریقا و آمریکا می باشند.دفتر مرکزی این شرکت در استانبول (استانبول یکی از مهمترین شهرهای ترکیه و تنها شهر در جهان است که ددر دو قاره جهان قرار دارد ) است .

 

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

 

این شرکت بیشتر از فرودگاه های بین المللی آتاتورک و صبیحه گوکچن استفاده می کند شرکت هواپیمایی ایرلاینز با دارا بودن 250 فروند هواپیمای مسافر بری دارای بالاترین رشد در بین شرکت های هوایی جهان را دارد.این شرکت با دارا بودن 9 فروند هواپیمای باربری (کارگو برای فریت بار و حمل بار هوایی) یکی از پیشگامان کارگو و فریت بار در منطقه به شمار می رود .هواپیمایی ترکیش ایرلاینز یکی از قدیمی ترین هواپیمایی برای مسافربری و فریت بار و همچنین حمل بار هوایی در ترکیه می باشد البته این شرکت با بروز کردن و استفاده از هواپیماهای لوکس در زمینه مسافربری و همچنین استفاده از هواپیماهای قدرتمند در فریت بار و حمل بارهوایی از هیچ شرکت هواپیمایی در منطقه عقب نمانده است البته در رابطه با شرکت هواپیمایی امارات می توان گفت که به دلیل سرمایه زیادی که دارد جزء برترین هواپیمایی های جهان است.این شرکت دارای بیش از15737  نفر نیروی کاری دارد و در سال 2011 به عنوان بهترین هواپیمایی جنوب اروپا شناخته شده است.

 

لوگوی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز کشور ترکیه

 

لوگوی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز کشور ترکیه

نمایی از دفتر مرکزی هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز

 

نمایی از دفتر مرکزی هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز

 

 

ناوگان فریت بار و مسافربری هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز با وجود قدمت بالا امروزه با خرید هواپیماهای لوکس و مدرن برای ناوگان خود یکی از مدرن ترین هواپیمایی های منطقه برای مسافربری و همچنین فریت بار و کارگو می باشد.این شرکت دارای بیش از 188 فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس برای فریت بار و مسافربری و در حال حاضر نیز با رشد مسافران و درخواست فریت بار چیزی در حدود بیش از 70 فروند از انواع دیگر هواپیماها را سفارش داده است.در حال حاضر عمر متوسط ناوگان مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز 6 یال می باشد ،که یک ناوگان جوان و قوی به حساب می آید. در زیر به تعدادی از این ناو گان اشاره ای می کنیم البته برای اطلاعات بیشتر از هواپیمای ایرباس310 می توانید کلیک کنید.

برخی از هواپیماهای مدرن مسافربری

هواپیماهای ایرباس

هواپیمای جدید و مدرن برای مسافربری ایرباس A340-311

 

هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز | ایرباس A340-311

 

هواپیمای ایرباس A321-200

 

هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز A321-200

 

هواپیمای ایرباس A330-300

 

هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز A330-300

 

 هواپیمای مدرن ایرباس737-800

 

هواپیمایی مسافربری و فریت بار ترکیش ایرلاینز| ایرباس737-800

 

هواپیماهای بوئینگ

 

هواپیمای بوئینگ 777-300ER

 هواپیمای مسافربری و فریت بار بوئینگ 777-300ER

 

 

هواپیمای مسافربری|فریت بار بوئینگ 737-900ER

 

هواپیمای مسافربری|فریت بار بوئینگ 737-900ER

 

در اینجا به تعدادی از هواپیماهای شرکت ترکیش ایرلاینز اشاره کردیم ولی این تنها بخش کوچکی از ناوگان مسافربری و فریت بار این شرکت است .برای اطلاعات بیشار می توانید به Turkish Airlines مراجعه کنید.


ناوگان فریت بار و حمل بار هوایی(کارگو) ترکیش ایرلاینز

در حال حاضر ایرلاینز داری 9 فروند هواپیمای باربری برای فریت بار و کارگو می باشد که هر سه نوع هواپیما از نوع هواپیماهای ایرباس است.که سه فروند از آن ایرباس A310-300F و 6 فروند از آن ایرباس A330-200F می باشد که از ایرباس A330-200F  چهار فروند دیگر سفارش داده است .

 توضیح نهایی اینکه

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز چیزی در حدود 264 فروند در ناوگان هوایی خود برای فریت بار و مسافربری دارد و 196 فروند هم برای جوان تر کردن این ناوگان سفارش هواپیما دارد که به احتمال زیا این سفارشات تا سال 2020 به ناوگان ملحق خواهد شد.

 

موارد دیگر در رابطه با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز ترکیه

 ترکیش ایرلاینز یکی از بزرگترین حامیان باشگاه فوتبال منچستر یونایتد و بارسلونا و همچنین حامی لیگ بسکتبال اروپا می باشد.در مورد حوادث هوایی که برای این هواپیمایی اتفاق افتاده است می توان به حادسه فرودگاه اسکییپول آمستردام (هلند) اشاره کرد که یک فروند بوئینگ800-737  در 25 فوریه 2009 به هنگام فرود در 500 متری فرودگاه سقوط کرد . در این حادثه متاسفانه 9 نفر کشته و 84تن مجروح شدند(این هواپیما دارای 127 مسافر و 7 نفر خدمه بود.در حال حاضز نیز مدیر عامل اجرایی ایرلاینز تمل کوتیل و رئیس هیئت مدیره حمدی تاپچو است.

 

 

برای  فریت بار با استفاده از هواپیمایی ایرلاینز ترکیه باید به این نقاط توجه داشته باشیم که اشیائ زیر ممنوع می باشد :

 

1) حمل چراغ قوه به مقصد آمریکا با استفاده از شرکت هواپیمایی ایرلاینز

2) مواد رادیو اکتیو(البته این مورد برای اکثر شرکت های کارگو(فریت بارد و حمل بار هوایی) می تواند یکسان باشد)

3) مواد سمی و قابل انتشار (مواد شیمیای خطرناک)

4) مواد قابل اشتعال ( باید توجه کنیم که موادی هستند که در برخورد با آب یا اکسیژک آتش می گیرند)

5) حمل اسید و جیوه ممنوع است موجب خوردگی فلز می شوند.

6) انواع گازها سمی یا غیر سمی

7) آهنربا یا هر نوع ماده ی مغناطیسی دیگر

8) لوله های پزشکی اکسیژن

9) برخی کیفها دارای زنگ هشدار یا امنیتی هستند که دارای باتری لیتیومی می باشند این نوع مواد قابل اشتعال می باشد و فریت بار برای این نوع مواد در هواپیمایی ایرلاینز ممنوع می باشد.

10) در حالت کلی هر نوع محموله ای که خطرناک و موجب آسیب رسانی باشد برای فریت بار و حمل بار هوایی در این شرکت ممنوع می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت های هواپیمایی همچون شرکت هواپیمایی امارات و فریت بار می توانید در مقالات وب سایت شرکت خدمات فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه آن را بررسی کنید امید وارم از مطالب ارائه شده در این سایت برای فریت بار و همچنین حمل بار هوایی نهایت بهره رابرده باشید .

 

 

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار