ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

nternational Air Transport Association یا مخفف آن IATA یک انجمن تجارت جهانی برای هواپیمایی های کل دنیا می باشد.یاتا پشتیبان فعالیت های شرکت های هواپیمایی می باشد و هم چنین تدوین و فرموله سازی سیاست های صنعت و هم چنین مدیریت استاندارد های هواپیمایی را در جهان در دست دارد . مقرر اصلی این سازمان در مونترال کانادا است و دفتر اجرایی آن در ژنو سوئس قرار دارد.

سازملن حمل نفل هوایی یاتا

تاریخچه یاتا

یاتا در آوریل سال 1945 در هاوانا ، کوبا شکل گرفت . یاتا جانشین انجمن بین المللی ترافیک هوایی که در سال 1919 در لاهه ، هلند تشکیل شد ، است . در ابتدای تاسیس یاتا 57 شرکت هواپیمایی از 31 کشور دنیا حضور داشتند در ابتدا عمده ی کار یاتا رسیدگی به امور فنی معطوف بود . با گسترش سریع حمل و نقل هوایی در دهه های بعد کار یاتا گسترش یافت و یاتا بزرگتر و بزرگتر شد . یاتا موقعیت خود را به عنوان صنعت هوانوردی در سال های اخیر با راه اندازی تعدادی از برنامه های مهم و لابی دولت در بحران های پی در پی سامان داد .

 

اولویت های یاتا

ایمنی

اولین و مهم ترین اولویت یاتا  تامین حمل ونقل هوایی امن می باشد. ابزار اصلی برای تامین ایمنی توسط  یاتا  حسابرسی عملیاتی ایمنی (IOSA) می باشد . در سال 2012 حمل ونقل هوایی امن ترین سال خود را تا کنون داشته است.یاتا هم چنین با تشویق بازرگانی هوایی و مطالعه مسائل در رابطه با آن به ترغیب خمل و نقل هوایی بسیار کمک می کند.

امنیت

بعد از تراژدی 11 سپتامبر امنیت یکی از مهم ترین اولویت های یاتا قرار گرفته است که با وضع قوانین در صنعت حمل ونقل هوایی تا حدود زیادی برقرار شده است .بازرسی هایی که در فرودگاه ها انجام می شود همه و همه برای تامین امنیت برای مسافران و هم چنین محموله های آنان که به صورت حمل بار هوایی فریت بار می شوند ، می باشد.یاتا در این زمینه زیاد فعالیت می کند.

کسب وکار ساده

کسب و کار ساده در سال 2004 راه اندازی شد در این طرخ مسائل بسیار مهم برای سفر مسافران معرفی شده است از جمله بلیت الکترونیک ، بارکد گذرگاه و بسیاری از نو آوری های دیگر در این زمینه مطرح شده است.

محیط زیست

اعضای یاتا برای حف محیط زیست به یه هدف متوالی زیست محیطی توافق کرده اند:

بهبود توسعه بهره وری سوخت از 1.5 در صد از سال 2009 تا سال 2020

کاهش انتشار کربن خالص از حمل ونقل هوایی از سال 2020(رشد کربن خنثی)

کاهش 50 درصدی انتشار کربن حمل ونقل هوایی در سال 2050 نسبت به سطح انتشار آن در سال 2005

قطعنامه ی اجرایی شدن رشد کربن خنثی در حمل ونفل هوایی استراتژی است که در 69th IATA AGM در کیپ تاون ، افریقای جنوبی توسط اکثریت اعضای حاضر تایید شده است.

خدمات

یاتا مشاوره و آموزش خدمات را در بسیاری از مناطق ک برای حمل ونقل هوایی حیاتی است فراهم می کند

اعتبار بخشی به محموله های عامل از برنامه های یاتا می باشد.

فراهم کردن نشریات در زمینه کسب و کار و خدمات

آموزش جنبه های حمل ونقل هوایی که دوره های مبتدی تا دوره های مدیریت ارشد را پوشش می دهد و بسیار یاز خدمات دیکر که یاتا هر روز به آنها می افزاید.

 

اهداف اصلی یاتا

 1. ایجاد محیط امن برای خمل و نفل هوایی
 2. فراهم کردن بستر هم کاری بین شرکت های هواپیمایی با استانداردهایی که توسط یاتا تایید می شوند
 3. همکاری با ایکائو(سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی) و سایر سازمان های بین المللی در زمینه حمل ونقل هوایی.
 4. یاتا یک سازمان غیر دولتی است که  نماینده شرکت های هواپیمایی در سازملن بین المللی می باشد.

زیر مجموعه های یاتا

یاتا را می توان  یک جمع در حدود 230 شرکت هواپیمایی دانست که رابطی بین دولت ها و شرکت های هوایی است و هم چنین این سازمان یک سازمان غیر دولتی است است که هیچ انحصاری ندارد و در سیاست نیز دخالتی نمی کند و هر عضو جدیدی را در خود قبول می کند. البته عضویت در یاتا از نظر خود یاتا برای شرکت های هواپیمایی مشکل ندارد و برای این کار شرکت هواپیمایی باید از دولت خود که عضو ایکائو می باشد کسب اجازه داشته باشد و هم چنین دارای پروازهای منظم با برنامه باشد.

 

اتا ( انجمن آمریکایی حمل ونقل هوایی) و هم چنین  ، ایتا ( انجمن اروپایی حمل ونقل هوایی) هر دو زیر مجموعه ی یاتا می باشند و مقرر اصلی آنها نیز در مونترال ، کانادا می باشد.

 

سازمان حمل ونقل یاتا

 

منبع : ویکی ، فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه

 

 

 

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

  • 88501287 021
   88501288 021
  • 021 88735604
  • 021 88735703

09121406909

 • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار