ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 آشنایی با اصول و مفاهیم واردات کالا 

 

1-آشنایی کامل با مقررات و اصطلاحات بازرگانی  در واردات کالا

توجه داشته باشید فرد یا شرکتی که می خواهد کار واردات کالا را انجام دهد حتما باید از تمام قوانین و مقررات واردات کالا آشنا باشند ، عدم آشنایی از این مقررات و اصطلاحات در امور بازرگانی به خصوص واردات کالا مشکلاتی زیادی را در آنجام امور خرید و فروش آنلاین ( اینترنتی ) می شود.چرا که برخی از اصطلاحات در امر بازرگانی  و واردات بار به هنگام ارسال ایمیل از کلمات اختصارش استفاده می شود.

این اصطلاحات بیشتر اشاره به شرایط پرداخت و چگونگی حمل کالا در واردات کالا می باشد  ، برای مثال مخفف کلمه ی Free on Board می شود FOB که در ادامه ای اصطلاح باید اسم بندر مبدا را ذکر کنیم .که به معنی تحویل کالا بر روی کشتی است ، که تمام هزینه ی حمل و نقل ، بیمه و ... بر عهده ی خریدار است .

ارسال بار

یا مخفف کلمه ی Cost and freight  که CFR می باشد باید در ادامه این اصطلاح اسم بندر مقصد را بیان نماییم که به معنی تحویل کالا می باشد . که از این به بعد کلیه هزینه های باربری ، آسیب های احتمالی بر عهده ی فروشنده می باشد.

و بسیاری از اصطلاحات دیگر که در اینکوترمز 2010 شامل 13 اصطلاح می باشد، آمده است .

واردات کالا

2-باید زمینه ی کاری خود را در واردات کالا مشخص نمایید

توجه داشته باشید اگر برای شرکت های تولیدی دارید خرید و فروش می کنید بهترین راه ، کسب اطلاعات مورد نیاز از مدیر تولید شرکت می باشد .

یا اگر در تجارت و بازرگانی هستید باید اطلاعات را از مشتریان خود دریافت نمایید

همچنین است اگر تازه کار هستید و می خواهید وارد تجارت بین المللی شوید بهتر است اطلاعات خود را با خواندن کتاب یا استفاده از اینترنت کامل نماییدهمچنین محلات خارجی را در این باره مطالعه نمایید چرا که می خواهید با خارج از کشور وارد معامله شوید.

3-طریقه شروع معامله را در باید بدانید

توجه داشته باشید در امر معامله برای خرید کالا از کشورهای خارجی داشتن دانش زبان انگلیسی برای مکالمه کلید اصلی برای ورود به تجارت بین المللی می باشد ، تمام تاجران در هر جای دنا نیز باشند با این زبان آشنایی کامل دارند و شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید .

گام اول برای معامله شناخت طرف مقابل می باشد : این شناخت شناخت خصوصی خود فرد را شامل نمی شود شناخت حیطه ی کاری وی و تجارتی که انجام می دهد ، را شامل می شود

گام دوم برای معامله مکاتبه با این شرکت یا شخص می باشید که خوب آن را شناخته اید که این مکاتبه ازطریق ایمیل یا نامه و یا فکس انجام می شود .

4-دریافت پیش فاکتور

بعد از گرفتن اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت کالا وگرفتن کالای نمونه برای تست در صورتی که باب میلتان باشد باید از فروشنده درخواست پیش فاکتور نمایید

توجه داشته باشید از این پیش فاکتور باید بعدا جهت ثبت سفارش و واردات کالا استفاده نمایید بنابراین توجه داشته باشید که پیش فاکتور دقیق نوشته شود .

 

پیش فاکتور قیمت نهایی کالا را شامل می شود  به این مورد توجه کنید

 

 

واردات کالا

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار