ارسال بار

همکاری با ما

شرکت پادمیرا راه در سال 1388 با مدیریت آقای وازگن ارتیون ( کارمند موفق و با تجربه ی شرکت های هواپیمایی Air India  و swiss air ) تاسیس شد... ادامه جزئیات

ارسال بار

مشاوره و سوالات متداول

برخی از مسافران که قصد اقامت در سایر کشورهای دنیا را دارند در مورد ارسال بار به کشور مقصد ... خواندن جزئیات

ارسال بار

چرا پادمیرا راه ؟

با توجه به نیاز بسیاری از مسافران  به فریت بار | ارسال | حمل بار هوایی  ، که قصد عزیمت به نقاط دیگر ... خواندن جزئیات 

 

مسافرین و مهاجرین محترم:
بسته بندی محموله یکی از مهمترین مراحل فریت بار  است که اگر به روش درستی  انجام نشود احتمال آسیب دیدگی محموله  قطعی خواهد بود.
محموله های مسافرین و مهاجرین جهت فریت بار بطور کلی به دو گروه تقسیم بندی می شوند:

گروه اول:
 بارهای کوچک و خرده ریز  مانند ظروف شکستنی و کلا لوازم اشپزخانه،البسه،کیف ،کفش،کریستال،لوازم اسکی،فرش،کتاب و...

در این صورت پرسنل متخصص  و با تجربه این شرکت تمام لوازم پکینگ یا بسته بندی را به محل مورد نظر برده و تمام لوازم شکستنی ،تابلو ،ظروف آشپزخانه،لوستر،کتنابخانه،البسه و ... را در محل بسته بندی کرده و بار  به صورت کارتن کارتن در می اید.
( لیست اقلام یا پکینگ لیست) یکی از مدارکی است که جهت فریت بار بایستی به صورت استاندارد تهیه گردد و به گمرک مبدا و مقصد ارایه گردد که پرسنل شرکت در طول انجام عملیات بسته بندی این کار را انجام می  دهند.
گروه دوم:
محموله های حجیم و بزرگ مبلمان،میز و صندلی،بوفه و...
درفریت بار به صورت هوایی اگر مبلمان،میز و صندلی،بوفه و... مورد حمل باشد، پس از بسته بندی اولیه با نایلونهای حباب دار ،کاغذهای مخصوص و فوم ،برای انها صندوقهای چوبی ساخته میشود که این اشیا در امنترین حالت ممکن بسته بندی شوند و طی حمل تا مقصد هیچگونه اسیبی نبینند.
بسیاری از مهاجرین و مسافرین لوازمی مانند ظروف شکستی ،لوازم دکوری شکستنی و اسیب پذیر دارند و اتتظار دارند که سالم به مقصد برسد. این امر احتیاج به تخصص و دقت بالایی  دارد.

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی ، ساختمان اداری 144، واحد 1

    • 88501287 021
      88501288 021
    • 021 88735604
    • 021 88735703

09121406909

  • padmiraaircargo@gmail.com

فریت بار چیست ؟ | ارسال بار

فریت در لغت به معنای بار است. اگر بار به صورت هوایی حمل شود به آن فریت هوایی یا بار هوایی گفته می شود و به هواپیمای باری فریتر یا هواپیمای باری می گویند. عمدتا مسافر و مهاجری که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند محموله هایی همچون لوازم منزل ،لوازم شخصی،ظروف اشچزخانه،سرویسهای چینی ،البسه ،کتاب و... دارند که نمیتوانند به همراه خود ببرند و باید از فریت بار استفاده کنند.  ادامه جزئیات

ارسال بار ارسال بار ارسال بار ارسال بار

 تماس از طریق تلگرام

فریت بار