ارسال بار به تایلند : تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق سیام، کشوری در شبه‌جزیره هندو چین واقع در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌است.
 

ارسال بار

 

Read more: ارسال بار به تایلند

 

 

 

 

بانکوک یا بانگکوک پایتخت کشور تایلند و بزرگترین شهر آن است. بانکوک در مرکز تایلند واقع شده و  مساحت آن در حدود 1500 کیلومتر مربع است

 ارسال بار

Read more: ارسال بار به بانکوک

 

 

 

ارسال بار به فیلادلفیا | فریت بار و حمل بار هوایی : شهر فیلادلفیا مهمترین شهر ایالت پنسیلوانیا می باشد . فیلادلفیا از نظر جمعیت ششمین شهر پر جمعیت ایالات متحده آمریکا می باشد. همچنین دومین شهر بزرگ ساحل شرقی آمریکا بعد از نیویورک است . فیلادلفیا اولین پایتخت آمریکا بوده و قانون اساسی آمریکا در این شهر و در تالار استقلال این شهر به امضا رسیده‌است.رودخانه سکوکل و رودخانه دلاویر از این شهر می‌گذرند.

ارسال بار به فیلادلفیا

Read more: ارسال بار به فیلادلفیا | فریت بار و حمل بار هوایی

ارسال بار به پیترزبرگ | ایندیانا : پیترزبرگ یکی از شهرستان های واشینگتن ، پایک کانتی ، ایندیانا در ایالت متحده آمریکاست. این شهر جمعیتی در حدود 2383 نفر بر اساس سر شماری 2010 دارد . مرکز بخشداری پایک کانتی می باشد .
پیترزبرگ در فاصله 21 کیلومتری از مرکز واشینگتن و ایندیانا واقع شده است . و در جنوب این شهر ها قرار دارد.

فریت بار به پیترزبرگ

Read more: ارسال بار به پیترزبرگ | ایندیانا

فریت بار به هانوفر : هانوفر یکی از شهرهای ایالت فدرال نیدرزاکسن در آلمان است جمعیت این شهر در حدود 500 هزار نفر می باشد و  یکی از مراکز مهم تجاری و مالی آلمان محسوب می شود. یکی از مهمترین کمپانی های آلمان ( فولکس واگن) در نزدیکی این شهر قرار دارد. همچنین ورزشگاه بزرگ 50 هزار نفری آ و د – آرنا در این شهر از قسمت های پر اهمیت آن می باشد .

 

حمل بار هوایی

 

Read more: فریت بار به هانوفر

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا