مسافرت و فریت بار به آرهوس

محرک اصلی رشد این شهر در قرن تجارت دریایی ، محصولات کشاورزی بود. امتیاز شهر بازار در 1441 اعطا شد، اما این رشد در قرن 17 به دلیل محاصره و بمباران در طول جنگ های سوئدی، با رکود مواجه ساخت. اما امروزه این شهر  به عنوان هسته فرهنگی و اقتصادی منطقه و بزرگترین مرکز تجارت، خدمات و صنعت شناخته شده است. که در آرهوس بالای 100 کنفرانس بین المللی برگزار میشود.این  شهر به عنوان یک مرکز آموزشی و پژوهشی  ودارای بزرگترین دانشگاه اسکاندیناوی، از جمله بیمارستان دانشگاه آرهوس و INCUBA پارک علم است. آرهوس جوانترین شهرستان در دانمارک، با  55000دانش آموزان میباشد.

شهر آرهوس ، شهر قابل توجهی  در تاریخ موسیقی میباشد. از سال  1950s بسیاری از باشگاه های جاز در اطراف شهر ، پر شده که اکثریت جوان هستند .بعد از آن گروه های مختلف موسیقی به این شهر آمده که در نهایت از سال 1980 ، آرهوس مرکز موسیقی راک دانمارک که باعث پرورش بسیاری از گروههای به یاد ماندنی  شده است. هر سال به مدت 8 روز ،  فستیوال جاز بین المللی، جشنواره نقطه و جشنواره شرکت Northside برگزار میشود.

اما یکی از موارد مهم در رابطه با مسافرت یا حتی مهاجرت به آرهوس برای بیشتر ایرانیان اتفاق می افتد فریت بار یا همان ارسال بار هوایی به آرهوس می باشد. در زیر به خدمات برتر شرکت حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرار راه برای ارسال بار به کپنهاگ را شرح می دهم.

در زیر تصویری از شهر آرهوس را می توانید ببینید:

ارسال بار

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به آرهوس| فریت بار به دانمارک

بسته بندی بار | ارسال بار به آرهوس

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آرهوس به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آرهوس را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به آرهوس

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کپنهاگ : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به آرهوس را بر عهده دارد .

  **  توجه

 قوانین ارسال بار به آرهوس تابع قوانین فریت بار به دانمارک می باشد و تمام قوانین فرودگاه های دانمارک یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی آرهوس| فریت بار و ارسال بار به آرهوس

 

فرودگاه آرهوس یک فرودگاه غیر نظامی واقع در  35.9 کیلومتر (22.3 مایل) در شمال آرهوس است.این فرودگاه در ارتفاع 82 فوت (25 متر) بالاتر از سطح دریا ، دارای دو باند: 10R / 28L 2702 به مساحت 45 متر (8865 فوت × 148 فوت) و 10L / 28R 2777 به مساحت 23 متر (9111 فوت × 75 فوت) است.تاکسی در خارج از ساختمان ترمینال وجود دارد که دارای سه حوزه پارکینگ با بیش از 1300 فضای پارکینگ است.اتوبوس فرودگاه،  مسافران را از فرودگاه به ایستگاه راه آهن آرهوس میبرد . که اتوبوس برای هر پرواز برنامه ریزی شده است .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه EKAH و برای سازمان ایکائو AAR می باشد.

 

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید ببینید :

ارسال بار

همچنین در نقشه زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر آرهوس را بیابید ( نقشه قابل زوم می باشد)

 

گالری تصاویر

ارسال بار

فریت بار به تمام نقاط دنیا