ارسال بار به آدلاید , فریت بار به آدلاید

ارسال بار به آدلاید | فریت بار ، حمل بار هوایی :  آدلاید پرجکعیت ترین شهر ایالت استرالیای جنوبی و مرکز آن است ، همچنین آدلاید در کل پنجمین شهر پرجمعیت استرالیا می باشد. شهر آدلاید با مساحت ۱۸۲۶۹ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۱٫۲۸ میلیون نفر می باشد.آدلاید شهر ساحلی می باشد و در ساحل شرقی حلیج سنت وینسنت در آدلاید پلین بنا شده است.

 


موقعیت جغرافیایی شهر آدلاید

شهر آدلاید در شمال شبه جزیره ی فلوریو مابین خلیج سنت وینسنت و رشته کوههای کم لافتی واقع شده است. اسن شهر در سال ۱۸۳۶ بنا شده است .

نمایی زیبا از شهر آدلاید استرالیا :

ارسال بار به آدلاید

مسافرت و فریت بار به آدلاید

شهر آدلاید به عنوان مرکز دولتی ، تجاری استرالیای جنوبی می باشد و از نظر اقتصادی یکی از قدرتمند ترین شهرهای استرالیا می باشد. و به دلیل زیبایی و آب و هوای خوبی که دارد در بین ۱۰ شهر برتر دنیا برای زندگی قرار دارد ، این شهر درسال ۲۰۱۱ به عنوان بهترین شهر برای زندگی در جهان شناخته شده است. اکثر مسافرینی که از ایران به این شهر مسافرت می کنند بیشتر برای اقامت می باشد . در زیر نحوه ی ارسال بار ، اثاثیه منزل ، موبلمان و سایر لوازم خصوصی توسط شرکت خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه را به شهر آدلاید توضیح می دهم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به آدلاید | مرکز استرالیای جنوبی

بسته بندی بار | ارسال بار به آدلاید

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آدلاید به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آدلاید را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به آدلاید

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آدلاید : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به آدلاید را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به آدلاید تابع قوانین فریت بار به استرالیا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های استرالیا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی آدلاید

فرودگاه آدلاید فرودگاه اصلی شهر آدلاید در استرالیای جنوبی است این فرودگاه پنجمین فرودگاه شلوغ در استرالیا می باشد بر اساس آماری که در سال ۲۰۱۴ ارائه شد در حدود ۷۶۹۶۰۰ مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند این فردگاه در مجاورت غرب ساحل شهر آدلاید و در ۶ کیلومتری از مرکز آدلاید واقع شده است. فرودگاه آدلاید در سال ۱۹۵۵ تاسیس شد . از افتخارات این فرودگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

دومین بهترین فرودگاه در سال ۲۰۰۶ با تردد ۵ تا ۱۵ میلیون نفر مسافر و هم چنین بهترین فرودگاه استرالیا در سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ و هم چنین ۲۰۱۱ اشاره کرد.

کد سازمان یاتا برای فرودگاه آدلاید ADL و کد سازمان ایکائو YPAD می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه بین المللی آدلاید را می بینید :

فریت بار به آدلاید

در نقشه ی زیر موقعیت دقیق شهر آدلاید و فرودگاه آدلاید را می توانید ملاحظه نمایید ( نقشه قابل زوم است)