ارسال بار به ملبورن

ارسال بار به ملبورن | فریت بار ، حمل بار هوایی: قبل از شهر کانبرا ، ملبورن اولین پایتخت کشور استرالیا بود . ملبورن پایتخت ایالت ویکتوریا و مهم ترین شهر فرهنگی استرالیا می باشد .ملبورن با مساحتی در حدود ۸۸۰۶ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۴ میلیون نفر است .ملبورن قطب آموزش عالی ، جهانگردی و فرهنگ استرالیا است . شهر ملبورن در چند سال اخیر از طرف مجله اکونومیست و مرکز مرسر ، بهترین شهر دنیا برای زندگی معرفی شده است .

فریت بار به ملبورن


موقعیت جغرافیای ملبورن

ملبورن در جنوب شرقی استرالیا و در طول  یاررا و در کرانه ی خلیج پورت فیلیپ واقع شده است. شهر ملبورن در حدود ۷۰ درصد جمعیت ایالت ویکتوریا را شامل می شود.

مسافرت و فریت بار به ملبورن

ملبورن از نظر جهانگردی و فرهنگ معروفترین شهر استرالیا است و از اینکه چند سالی به عنوان بهترین شهر دنیا برای زنگی نیز شناحته شده است مهاجرین زیادی را از جای جای دنیا به طرف خود جذب نموده است . و اکثر مسافرانی که از ایران به قصد اقامت به استرالیا سفر می کنند بیشتر دوست دارند در ملبورن اقامت کنند.

ارسال بار به ملبورن

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به ملبورن | استرالیا، ایالت ویکتوریا

بسته بندی بار | ارسال بار به ملبورن

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به ملبورن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر ملبورن را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به ملبورن

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به ملبورن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به ملبورن را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به ملبورن تابع قوانین فریت بار به استرالیا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های استرالیا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی ملبورن

فرودگاه ملبورن فرودگاه همگانی است کد سازمان یاتا برای این فرودگاه MEL و کد سازمان ایکائو فرودگاه ملبورن YMML است . این فرودگاه در زمینه ی مسافربری و فریت بار کار می کند و دارای یک باند آسفالتی به طول ۲۲۸۶ متر می باشد . این فرودگاه در شمال غربی شهر ملبورن واقع شده است .

برای مشاهده ی دقیق فرودگاه ملبورن می توانید نقشه ی زیر را مشاهده نمایید ( نقشه قابل زوم می باشد )