ارسال بار به کانادا , فریت بار مسافری و تجاری به شهرهای کانادا

شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه متخصص ارسال بار به کانادا ، ارسال بار به تورنتو و ارسال بار به تمام شهرهای کانادا می باشد .لذا برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس فریت بار و ارسال بار ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳ ____ ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

پادمیرا راه بدون هیچ نوع آسیب دیدگی بار مسافری شما را به کانادا ارسال خواهد کرد.

 

ارسال بار به کانادا

تعرفه ارسال بار به کانادا

یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن مسافران عزیز برای ارسال بار اضافی خود به کانادا مشغول کرده است . هزینه ارسال بار به کانادا می باشد . قبل از اینکه در رابطه با هزینه فریت بار به کانادا توضیحی مختصر از روند کار شرکت فریت بار پادمیرا راه برای شما ارائه می کنیم :

روند کار فریت بار به کانادا توسط پادمیرا راه

فعالیت شرکت پادمیرا راه فقط ارسال بار به صورت هوایی است که توسط تمامی شرکت های هواپیمایی که فعال در فرودگاه امام خمینی هستند ؛ انجام می شود . در نتیجه بعد از اینکه مشتری با ما تماس گرفت و درخواست ارسال بار به کانادا را داشت با توجه به اینکه پادمیرا راه صفر تا صد کار ارسال بار را انجام میدهد زمانی برای بسته بندی و پالت بندی بار مسافری تعیین میشود که :

بسته بندی لوازم منزل

تیم بسته بندی پادمیرا راه بعد از تعیین وقت قبلی با تمام تجهیزات و لوازم بسته بندی به محل بار یا منزل مشتری اعزام می شوند . تیم تخصصی بسته بندی پادمیرا راه حدودا ۲۰ سال در این زمینه مشغول بودند لذا مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ را دارند . تمامی لوازم به خصوص کارتن های فریت بار آرم شرکت پادمیرا راه هک شده است و از متریال با کیفیت در تولید این کارتن ها استفاده می شود . بعد از این که تمام لوازم را بسته بندی کردند و در کارتن ها قرار دادند تمام کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنند . بعد از اتمام کار بسته بندی و پالت بندی بارگیری انجام می شود . و تمام بار شما در کامیونت شرکت یا ون قرار داده می شود و به فرودگاه انتقال داده می شود .

انجام تشریفات فرودگاهی و گمرکی

بعد از اینکه کار بار به کارگوی فرودگاه انتقال داده شد کارشناس ما در فرودگاه تمامی کار های تشریفات گمرکی و فرودگاهی را برای صدور بارنامه جهت ارسال بار به کانادا انجام می دهد . که در نهایت بار نامه صادر می شود و بار برای ارسال به کانادا آماده می شود .

تسویه حساب و ارسال بار

بعد از صدور بار نامه باید مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن باری که در بارنامه توسط شرکت هواپیمایی صادر شده است پرداخت کند که بعد از عمل واریز بار به مقصد کانادا ارسال می شود .

اما در جواب سوال اصلی که هزینه ارسال بار به کانادا باید جواد داد که در ارسال بار به کانادا ۴ تا وزن مد نظر می باشد :

  • ۴۵ کیلو گرم
  • ۱۰۰ کیلو گرم
  • ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  • ۳۰۰ کیلو گرم به بالا

هر کدام از وزن ها داراری تعرفه جدا گانه است که همه ساله از طرف شرکت های هواپیمایی و بر اساس نوسانات ارز در داخل کشور تعیین می شود .لذا هر هزینه ای که از طرف شرکت برای مشتری اعلام می شود بر اساس نرخی است که از طرف شرکت های هواپیمایی تعیین شده است . لذا جهت کسب اطلاع از تمامی هزینه ها و ریز هزینه نهایی ارسال بار هوایی به کانادا با مشاوران ما در پادمیرا راه تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را برای شما ارائه کنند

نکته مهم

از آنجایی که شرکنت پادمیرا راه صفر تا صد کار را برای آسایش مشتریان انجام می دهد . لذا برای ارسال هر کیلو گرم در بازه وزن های بالا رقم به ریال اعلام می شود که این هزینه شامل کل پروسه است .

آیا هزینه ارسال بار به تمام شهر های کانادا یکی است ؟

در پاسخ به این سوال باید توضیح دهیم که هر یک از شرکت های هواپیمایی تعرفه خاصی برای کارگو و فریت بار ارائه می کنند . که برای هر یک از شهر ها متفاوت است و هزینه ارسال بار به ادمونتون , کلگری , اتاوا , ونکوور , مونترال و … به اندازه خیلی کم از همدیگر متفاوت است . برای اینکه هزینه دقیق ارسال بار به شهرهای کانادا اطلاع داشته باشید بهتر است با کارشناسان ما در پادمیرا راه تماس بگیرید تا بهترین پیشنهادها را برای شما ارائه نمایند .

موقعیت کلی کانادا از نظر جغرافیایی

کانادا کشوری در قاره آمریکای (آمریکای شمالی ) این کشور دارای ۱۰ استان می باشد و از سه قلمرو تشکیل شده است موقعیت این کشور را می توان بدین صورت بررسی کرد :

از طرفین به اقیانوس آرام و اقیانس اطلس وصل شده و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و تنها همسایه ی جنوبی این کشور ایالات متحده امریکا است. پایتخت این کشور شهر اتاوا چهارمین شهر بزرگ کانادا است این شهر با مساحت ۲۷۷۸ کیلومتر مربع در استان آنتاریو واقع شده است . کانادا جمعیتی در حدود ۳۵٫۱۶ میلیون نفر دارد . واحد پول کانادا دلار کانادا است .و از شهر های مهم و توریست پذیر آن می توان به مونترآل ، ونکوور ، تورنتو ، کبک ، نیاگارا فالز ،کلگری ، اتاوا و.. اشاره کرد.

فریت بار به کانادا

کشور پهناور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشور های دنیا می باشد و برای هم وطنان عزیز ایرانی که قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا را دارند توصیه ما این است که جهت فریت بار ، ارسال بار خود ( فریت اثاثیه منزل یا وسایل شخصی و…) به توضیحات زیر توجه فرمایند :

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا – ارسال بار به کانادا

کشو کانادا دارای شهر های بزرگ و زیبایی است از مهم ترین آنها می توان تو رنتو ، ونکوور ، مونترآل ، کلگری ،ادمونتون، … را نام برد . افرادی که به قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا اقدام می کنند بعد از طی مراحل دریافت ویزا برای ورود به این کشور ، مسلما لوازم منزل که برایشان مهم و همچنین لوازم شخصی دارند که دوست دارند با خود به کشور کانادا ببرند برای این کار باید از شرکت های فریت بار ( شرکت های ارسال بار به کانادا) کمک بگیرند تا اثاثیه خود را به کانادا فریت بار کنند.

یکی از قوانین مهم حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران بعد از ورود اول به کانادا (تاکید : ورود اول به کانادا) اسباب و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند.با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد . مهاجران تا چهار سال می توانند این اسباب و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار(ارسال بار) کنند . برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت فریت بار و حمل بار هوایی و خدمات پادمیرا راه کمک بگیرید . یا با وکلایی که در کار اقامت مهاجرین فعالیت می کنند مشورت کنید.

هزینه ارسال بار به کانادا

مسافرین و مهاجرین به این نکته توجه کنند زمانی که باری از ایران به یکی از شهرهای کانادا فریت می شود مسلما مدارکی از قبیل لیست بسته بندی یا packing List و بارنامه ای را به مهاجر یا ارسال کننده ی بار تقدیم می کنند . زمانی که بار مثلا به شهر تورنتو می رسد تا ۴۸ ساعت این بار به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول برای انبار داری در فرودگاه نگهداری می شود .پس از ۴۸ ساعت اگر صاحب بار به گمرک مراجعه نکند بر اساس وزن و حجم بار فریت شده از ایشان هزینه ی انبار داری گرفته خواهد شد .

اما در صورتی که صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه ) مراجعه نماید می بایست مبلغی در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار بابت در یافت قبض انبار و بار نامه به شرکت هواپیمایی پرداخت نماید. این مبلغ ارتباطی به وزن بار نداشته و باید پرداخت شود. حال اگر بار وزین و حجیم باشد . گمرک و قسمت هندلینگ مبالغی را در جهت حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت می کنند.

ارسال بار به کانادا

حمل بار فریت شده بعد از تحویل به محل اقامت

اما بعدا از طی مراحل فریت بار مسافری باید به این نکته توجه داشته باشند که به دو صورت می توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا کنند. اجاره وانت یا ون از خود فرودگاه که عمدتا هزینه ی بالایی دارند . اجاره روزانه U-Haul که در ابعاد مختلف در دسترس می باشد . این نوع ماشین ها نوعی از ماشین های اجاره ای هستند که شرکت های حمل ونقل داخلی به مشتریان خود به صورت روزانه و یا ساعتی اجاره می دهند . هزینه چندانی ندارند. توصیه شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه نیز برای مسافران عزیز این مورد می باشد.

فریت بار

البته اگر خود صاحب بار وانت یا ماشین داشته باشد می تواند بدون هزینه بار خود را به محل اقامت خود جابجا کند.

پادمیرا راه سابقه ای بلند مدت در ارسال بار به شهرهای کانادا با بهترین خدمات دارد . با ما تماس بگیرد و ارسال بار به کانادا را به ما بسپارید .

۰۲۱۸۸۵۰۱۲۸۷         ۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

هزینه ارسال بار به کانادا چقدر است ؟

هزینه هر کیلو بار هوایی و مسافری برای شهرهای کانادا مثل : تورنتو , مونترال , ونکوور و .. با همدیگر متفاوت است . از این رو برای کسب اطلاعات دقیق می توانید با کارشناس ما در پادمیرا راه تماس بگیرید : ۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

کمترین باری که می توانیم ارسال کنیم چقدر است ؟

شرکت پادمیرا راه کمترین باری را که بسته بندی و ارسال می کند ۴۵ کیلو گرم است .  برای فریت بار به کانادا بهتر است میزان بار خود را به ۱۰۰ کیلو برسانید .

بسته بندی و ایمنی بار به چه صورت است ؟

پادمیرا راه برای بارهای بالای ۱۰۰ کیلو گرم تیم بسته بندی را به محل اعزام می کند بار به صورت کاملا دقیق و با ایمنی بالایی پک می شود  و در کارتن مخصوص شرکت قرار میگیرد و در نهایت روی پالت کاملا فیکس می شود .

بار ارسالی بیمه می شود ؟

بله . بار توسط شرکت هواپیمایی که ارسال می شود بیمه می شود .