فریت بار به اروپا به صورت تخصصی در کمترین زمان و هزینه

فریت بار به اروپا به چه صورت است ؟ هزینه ارسال اصافه بار مسافری به کشورهای اروپایی چقدر است ؟ فریت بار به اروپا کدام  شرکت های هواپیمایی انجام می شود ؟ هزینه فریت بار به اروپا بار ایران ایر چقدر است ؟ و بسیار سوال دیگر که در ذهن اکثر مسافرین که دارای اضافه بار هستند و می خواهند به مقصد خود ارسال کنند وجود دارد با مطالعه این مقاله به پاسخ تمامی سوالات خود خواهید رسید .

کار فریت بار یک کار تخصصی است که توسط شرکت های خدمات بار هوایی انجام می شود . از بسته بندی بار و لوازم و وسایل گرفته تا تحویل در فرودگاه مقصد را شرکت فریت بار و کارگو بر عهده دارد .

فریت بار به اروپا

فریت بار به اروپا توسط شرکت پادمیرا راه

با بیش از ۴ دهه فعالیت در حوزه ارسال بار به تمام نقاط دنیا به صورت هوایی مهمترین چیزی که برای ما اهمیت داشته ارسال بدون آسیب دیدگی بار , کالا و یا لوازم و اثاثیه منزل مشتریان است . و خدا را شاکر هستیم که در این راه موفق شده ایم . و این موفقیت مدیون بسته بندی کاملا تخصصی و اصولی توسط بهترین تیم پکینگ است .

روش کار ما برای ارسال بار مسافری به اروپا به این صورت است :

قبل از اینکه اقدامی صورت بپذیرد صاحب بار به صورت کاملا تخصصی توسط مشاورین شرکت پادمیرا راه راهنمایی می شود تا بار و لوازمی که می خواهد ارسال کند را دقیق آماده کند . بعد از اینکه کارشناس ما اطلاعات لازم در رابطه با بار را کسب کرد .تیم پکینگ را به محل بار (منزل و یا هر جایی که در تهران , کرج و حومه ) باشد اعزام می کند .

بسته بندی بار جهت ارسال

تیم پکینگ به همراه تمامی تجهیزات و لوازم بسته بندی با خودرو مخصوص حمل بار مسافری پادمیرا راه عازم محل بار می شوند .  تمامی لوازم و اثاثیه , شکستنی ها و  … با کاغذ ضربه گیر و نایلون حبابدار پوشانده می شوند و در نهایت در کارتن قرار داده می شود . و تمامی کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی با استفاده از تسمه و نایلکس فیکس می شوند تا بار کاملا منسجم باشد و موقع جابجایی در فرودگاه و هواپیما آسیبی به بار وارد نشود.

انجام کارهای شرکت و ارسال بار به فرودگاه

بعد از اتمام بسته بندی و تهیه پکینگ لیست تمامی کارها به مدریت شرکت گزارش داده می شود و بعد از تایید مدیریت بار به همراه کارشناس به فرودگاه ارسال می شود تا کار صدور بارنامه آغاز شود .

انجام کارهای فرودگاهی و گمرکی

کارشناس شرکت تمامی کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را برای صدور بارنامه از شرکت هواپیمایی انجام می دهد  و در نهایت بارنامه صادر می شود و بار تحویل شرکت هواپیمایی  داده می شود .

نکته :
مسافر و یا صاحب بار باید به این نکته توجه داشته باشد که ما یک بار بار را به صورت دقیق با استفاده از باسکول شرکت اندازه گیری می کنیم ولی معیار اصلی وزن بار باسکول فرودگاه است و وزن نهایی بار در بارنامه نوشته می شود .و تمام هزینه ها بر اساس وزن بارنامه محاسبه خواهد شد .

نکته مهم دیگر اینکه در سیستم هواپیمایی بار دو نوع وزن دارد : ۱ – وزن حجمی بار  ۲ – وزن اصلی (چگالی وزنی) از این رو هر کدام که بیشتر باشد معیار شرکت هواپیمایی آن است .

بطور مثال :

وزن میز , صندلی و مبلمان به نسبت حجم آن ها که در هواپیما جا میگیرد کمتر است و این لوازم به صورت وزن حجمی محاسبه میشود .

هزینه فریت بار به اروپا چقدر است ؟

در تعیین هزینه فریت بار به اروپا و یا هر نقطه از دنیا چند عامل را باید در نظر داشته باشید :

۱- کشور و شهر مقصد

۲-مقدار و نوع بار

۳-شرکت هواپیمایی

۴-شیوه و نوع بسته بندی

این سه عامل مهمترین عامل تعیین کننده در هزینه فریت بار است .

بازه وزنی :

بار مینیمم

بار ۴۵ کیلو گرم

بار ۱۰۰ کیلو گرم

بار ۳۰۰ کیلوگرم

و بار ۳۰۰ به بالا

با افزایش وزن بار هزینه ارسال نیز کاهش پیدا می کند .

نکته مهم دیگر در رابطه با بسته بندی بار که مهمترین بخش ارسال بار به کشور دیگر است . بسته بندی باید دقیق و اصولی انجام شود که آسیبی به بار وارد نشود .