ارسال اضافه بار مسافری به تمام شهرهای استرالیا

شرکت ارسال بار و فریت بار پادمیرا راه ارائه کننده بهترین خدمات ارسال بار به تمام نقاط دنیاست . برای ارسال بار خود به هر نقطه از دنیا می توانید با کارشناس ارسال بار و فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳ ____ ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

تخصص ما ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به سیدنی و سایر شهرهای استرالیا می باشد.

فریت بار به استرالیا

هزینه و قیمت ارسال بار به استرالیا

شرکت پادمیرا راه متخصص در امر ارسال بار به استرالیا با بهترین کیفیت می باشد . اکثر مسافرین و مهاجرین که به استرالیا می روند بیشتر در شهر های آدلاید , بریزبن , پرت , سیدنی , کانبرا  و ملبورن ساکن می شوند . این شهرهای از نظر اینکه تعداد حمعیت ایرانی بیشتری دارد مقصد اول اکثر مسافران از ایران می باشند . هز مسافری که برای مدت زمان زیادی برای اقامت در استرالیا راهی میشود همیشه همراه خود اضافه باری دارد یا اینکه می خواهد لوازم منزل خود را نیز با خود به استرالیا ببرد .  از این رو همه این لوازم و بار خود را نمی تواند با هوایمایی که بلیط خریده است و به همراه خود ارسال کند در اینجا نیاز به شرکتی دارد که کار ارسال بار منزل به استرالیا را برایش انجام دهد . می توانید با یک تماس با شرکت فریت بار پادمیرا راه از مشاوره ور راهنمایی ها مشاوران ما بهرمند شوید تا بتوانید لوازم مورد نیاز خود را ارسال کنید تا هزینه زیادی برایتان نداشته باشد .

قیمت ارسال بار به استرالیا

خدمات شرکت پادمیرا راه در ارسال بار مسافری به استرالیا

شرکت پادمیرا راه برای ارسال بار به استرالیا کار را به صورت صفر تا صد انجام می دهد بدین صورت که بعد از اینکه تصمیم به ارسال اضافه بار خود گرفتید . زمانی را برای بسته بندی برای شما تعیین می کنیم :

بسته بندی  لوازم منزل و بار مسافر جهت ارسال به استرالیا

در زمان تعیین شده برای بسته بندی تیم بسته بندی پادمیرا راه که دارای تخصص بسیار بالایی در امر پکینگ و پالت بندی دارند به موقعیت بار یا منزل مشتری اعزام می شوند که تمامی متریال و لوازم بسته بندی را به همراه دارند . شروع به بسته بندی می کنند و تمامی لوازم را در کارتن های مخصوص فریت بار ویژه پادمیرا راه که آرم شرکت بر روی تمامی آنها هک شده است , قرار می دهند . بعد از اینکه بسته بندی کارتن ها نیز به اتمام رسید برای انسجام بیشتر کارتن ها را بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنند و بار آماده هندلینگ می شود .

هندلینگ و ارسال بار به فرودگاه

بعد از اتمام بسته بندی لوزام منزل بار به صورت دقیق  در کامیونت شرکت یا ون بارگیری می شود و جهت صدور بارنامه و ارسال به فرودگاه امام خمینی (ره ) ارسال می شود . استفاده از راننده ماهر و کاربلد جهت جلوگیری از آسیب احتمالی بارها در اولویت کاری شرکت فریت بار پادمیرا راه است.

انجام تشریفات گمرکی و فرودگاهی و صدور بارنامه

بعد از اینکه بار به فرودگاه رسید کارشناس فریت بار ما در فرودکاه امام خمینی (ره) کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را برای صدور بارنامه برای بار شما را انجام می دهد . و در نهایت بارنامه صادر شده و بار برای ارسال به استرالیا اماده می شود .

تسویه حساب و ارسال بار به استرالیا

وقتی بارنامه توسط یکی از شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه امام خمینی (ره) صادر شد ؛ مشتری باید اقدام به تسویه حساب با شرکت کند . که با مدیریت در ارتباط است . بار بعد از تسویه حساب به مقصد مشتری ارسال می شود .  هزینه ای که مشتری برای ارسال بار به استرالیا باید پرداخت کند بر اساس میزان وزنی است که در بارنامه نوشته شده است و هزینه ای که برای هر کیلو گرم بار قبلا از طرف شرکت اعلام شده است. بطور مثال هزینه برای وزن های مختلف فرق خواهد کرد که در چهار رده تقسیم بندی می شود :

 • وزن ۴۵ کیلوگرم
 • وزن ۱۰۰ کیلو گرم
 • وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
 • وزن بالای ۳۰۰ کیلو گرم

بدون شک هرچه بار شما وزن بیشتری داشته باشد هزینه نیز پایین تر خواهد آمد . و بار ۴۵ کیلو گرم هزینه ای بیشتر دارد که به نفع مسافر است که این وزن را به ۱۰۰ کیلو گرم برساند تا هزینه در این وزن بشکند و کمتر شود . از طرف دیگر برای تعیین وزن بار تنها شرکت هوایمایی تصمیم می گیرد چرا که وزن بار بر دو نوع تعیین می شود :

 1. وزن حجمی
 2. وزن واقعی

هز کدام که سنگین و بیشتر باشد از نظر هواپیمایی که مسئول ارسال بار شما به استرالیا است در نظر گرفته خواهد شد.

نکته مهم دیگر :

شرکت پادمیرا راه به هیچ وجه بار پک شده را نمی پذیرد و باید تمامی مراحل کار را از بسته بندی بار تا تحویل در فرودگاه مقصد تحت نظارت کامل کارشناسان شرکت انجام شود .

توجه داشته باشید که : 

هزینه ارسال بار به استرالیا توسط  شرکت های هواپیمایی هایی فعال در فرودگاه همه ساله به شرکت های فریت بار ابلاغ می شود که این مبلغ فقط هزینه صدور بارنامه می باشد لذا مشتریان دقت داشته باشند که مبلغی که از طرف کارشناس فریت بار پادمیرا راه باعلام می شود شامل تمامی مراحل کار جهت ارسال است که بسته بندی ,؛ حمل ونقل تا فرودگاه , کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را نیز شامل می شود . لذا برخی از شرکت ها برای گمراه کردن مشتری هزینه را به دلار اعلام می کنند که تنها هزینه صدور بار است و هزینه هایی دیگر را بعد از اینکه بار را از مشتری تحویل گرفتند حی به دوش مشتری میگذارند که بسیار بیشتر خواهد بود .

هزینه ارسال بار به استرالیا از طرف کارشناس ما در پادمیرا راه برای هر کیلو گرم به ریال  به مشتری اعلام می شود و هیچ هزینه ای تا تحویل بار از فرودگاه مقصد بدان اصافه نمی شود . برای شهر های استرالیا نیز هزینه فریت بار متفاوت است . جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه ارسال بار به استرالیا با کارشناس ما در فریت بار پادمیرا راه تماس بگیرید .

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

استرالیا یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه ی گردشگری و مهاجر پذیر می باشد و همچنین یک کشور توسعه یافته است که در سال ۱۹۰۱ از بریتانیا استقلال یافته است استرالیا با داشتن مساحتی در حدود ۷۶۸۶۸۵۰ ششمین کشور پهناور جهان است . استرالیا به سرزمین کانگروها معروف است .با افزایش مهاجرت به استرالیا و هم چنین بالا رفتن در خواست اقامت در این کشور همه ساله مهاجران زیادی از جای جای دنیا به این کشور سفر می کنند در این بین یکی از مهم ترین دغدغه های مسافران و مهاجران چگونگی ارسال بار به استرالیا می باشد .در زیر به روش های ارسال بار به استرالیا اشاره می کنیم :

فریت بار به استرالیا

روشهای نوین ارسال بار به استرالیا

ارسال بار به استرالیا

همان طور که می دانیم راه های حمل و نقل بار از سه طریق انجام می شود :

 1. ارسال بار به استرالیا از طریق راههای زمینی : به دلیل اینکه کشور استرالیا یک جزیره می باشد از سایر کشورها به آن نمی توان از طریق زمینی عمل ارسال بار را انجام داد .
 2. ارسال بار به استرالیا از طریق دریا : یکی دیگر از روش های ارسال بار به استرالیا استفاده از کشتی های بار بری و همچنین مسافر بری است .
 3. ارسال بار به استرالیا از طریق هوایی : امن ترین راه برای ارسال بار به استرالیا حمل بار هوایی می باشد در زیر به طئر کامل به آن اشاره می کنیم .

فریت بار به استرالیا | ارسال بار به استرالیا از طریق هوایی

ارسال بار هوایی از طریق هواپیما در اصطلاح فریت بار یا حمل بار هوایی گفته می شود در واقع فریت بار به استرالیا از طریق هواپیما یکی از امن ترین و راحترین روشهای ارسال بار به استرالیا می باشد .شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه یکی از برترین شرکت ها در این زمینه می باشد . کارشناس فریت بار و حمل بار هوایی شرکت پادمیرا راه بار ارئه خدمات مشاوره ی رایگان در این زمینه می تواند برای افرادی که قصد فریت بار به استرالیا را دارند بسیار مفید باشد .

فریت بار به استرالیا

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به استرالیا

 • بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دونند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهدهی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و خمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 • در نهایت اخذ بارنامه برای فریت بار به استرالیا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ، امارات ، ترکیش ایرلاین ، لوفتهانزا و … را برای فریت بار – ارسال بار به استرالیا بر عهده دارد .

توضیحاتی در رابطه با شرایط فریت بار به استرالیا و شهرهای مختلف آن

از بزرگترین شهرهای استرالیا که مسافرین محترم از ایران قصد عزیمت به آنجا را دارند می تواند سیدنی –ملبورن-آدلاید-بریزبین-پرت و…را نام برد .  در رابطه با فریت بار به هر یک از این شهرها با قیمتهای مختلفی انجام می شود که بایستی حتما با مشاورین ما در شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه تماس حاصل نمایید. در واقع هرینه های ارسال بار به شهرهای استرلیا به دلیل فاصله ی زیاد از هم یکی نمی باشد. به جزء هزینه ی فریت بار به ملبورن و سیدنی که تقریبا یکی است .

فریت بار به استرالیا | حساسیت گمرکهای استرالیا به محموله ی آلوده

یکی از مهمترین نکاتی که گمرکات استرالیا در آن بسیار حساسیت نشان می دهند این است که محموله هایی که وارد این کشور می شوند باید عاری از هرگونه آلودگی اعم از حشرات موزی ، میکروب و…باشد.اگر محموله ای با بسته بندی چرمی باشد حتما بایستی سم زدایی شود . البته گمرکات استرالیا برای این کار مکانی به عنوان مکان قرنطینه دارند که هرگونه کالایی را که تشخیص دهند احتمال دارد آلودگی همراه داشته باشد را در آنجا قرنطینه می کنند.

گمرکات استرالیا عمدتا از بسته بندی هایی که با کارتنهای مخصوص فریت بار (نه کارتنهایی مثل کارتن موز و سایر کارتن های متفرقه ) ایرادی نمی گیرند . و معمولا بارهایی که مربوط به لوازم منزل و شخصی شامل ظروف شکستنی ، کتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، کیف و کفش ، لوازم دکوری و… که دست دوم باشند معاف از مالیات و هزینه ی گمرکی می باشند و فقط هزینه ی جزئی هندلینگ فرودگاهی اخذ می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت درباره بسته بندی مراجعه شود و یا با کارشناسان ما در خدمات حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه تماس حاصل نمایید.

شرکت فریت بار پادمیرا راه آماده ی خدمت رسانی به مسافران عزیز برای ارسال بار به استرالیا می باشد این شرکت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فریت بار به استرالیا به صورت رایگان و هم چنین انجام امور اداری مربوط به فریت بار به استرالیا می تواند با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با ارسال بار به استرالیا می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

هزینه ارسال بار به استرالیا به ازای هر کیلو چقدر است ؟

هزینه هر کیلو بار بسته به مقدار بار مسافر فرق می کند و در بازه های ۴۵ کیلو گرم , ۴۵ الی ۱۰۰ , ۱۰۰ الی ۳۰۰ و ۳۰۰ کیلو گرم به بالا تقسیم می شود . برای هر شهر استرالیا نیز قیمت متفاوت است : با ما تماس بگرید : ۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

بهترین روش ارسال بار به استرالیا کدام است ؟

ارسال بار هوایی مطمئن ترین روش برای ارسال بار مسافری به شهرهای استرالیا می باشد . بدون آسیب دیدگی و در سریعترین زمان بار شما ارسال می شود .

کمترین و بیشترین باری که می توانیم ارسال کنیم چقدر است ؟

پادمیرا راه کمترین باری که قبول می کند ۴۵ کیلو گرم می باشد به غیر از این به هر میزان باری می توانید ارسال کنید : مبلمان , میز و صندلی , لوازم شخصی , …