ارسال بار به میامی

ارسال بار به میامی | آمریکا ، ایالت فلوریدا : میامی یکی از شهرهای توریستی ایالت فلوریدا و آمریکا می باشد که به شهر جادو معروف شده است . شهر میامی یک شهر بندری است و از این حیث یکی از بنادر بزرگ و مهم ایالات متحده می باشد .شهر میامی در سال ۱۸۲۵ تاسیس شده است . این شهر بندری با مساخت  دارای ۱۴۳۱ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۴۱۹۷۷۷ نفر می باشد. و از نظر تجارت ، فرهنگی ، آموزش و پرورش و توریست و مد در رتبه ی هفت ایالات متحده قرار دارد.  میامی  در جنوبی ترین ( درواقع جنوب شرقی ) آمریکا و در سواحل اقیانوس اطلس قرار دارد .

ارسال بار به میامی


مسافرت و فریت بار به میامی

همانطور که گفتیم میامی یکی از توریستی ترین شهرهای آمریکا که دارای دشت ها و سواحل بسیار زیبا می باشد هم چنین دارای مراکز آموزش خوبی می باشد . میامی در ایالات متحده امریکا یکی از شهر هایی است که در صد نسبتا خوبی از ایرانی درآن اقامت دارند .و اکثر افرادی که از ایران به میامی سفر می کنند بیشتر برای اقامت و کسب و کار است . اما مشکل تعداد زیادی از این افراد در زمینه ی ارسال بار به میامی می باشد . در زیر خدمات فریت بار به میامی توسط شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را توضیخ ی دهم .

فریت بار به میامی

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به میامی | آمریکا ، ایالت فلوریدا

بسته بندی بار | ارسال بار به میامی

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به میامی به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر میامی را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به میامی

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به میامی : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به میامی را بر عهده دارد .

 **  توجه

  قوانین ارسال بار به میامی تابع قوانین فریت بار به ایالات متحده آمریکا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی میامی

فرودگاه بین المللی میامی یک فرودگاه همگانی است که در ۱۳ کیلومتری در شمال غرب مرکز شهر میامی واقع شده است .این فرودگاه ، فرودگا ه اصلی فلوریدا برای پروازهای بین المللی دور  به خصوص به شرق آسیا است .کد سازمان یاتا برای برای این فرودگاه MIA کد سازمان ایکائو نیز KMIA می باشد . در زیر نمایی از فرودگاه زیبای میامی را می بینید :

در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و همچنین شهر میامی را ببینید ( نقشه قابل زوم است )