ارسال بار به نیوکاسل , فریت بار به نیوکاسل

ارسال بار به نیوکاسل| انگلستان :

نیوکاسل  یک شهرستان در  شمال شرق انگلستان , واقع در ۱۰۳ مایل (۱۶۶ کیلومتری) جنوب ادینبورگ و ۲۷۷ مایل (۴۴۶ کیلومتر) در شمال لندن در ساحل شمالی رودخانه تاین، ۸٫۵ مایل (۱۳٫۷ کیلومتر) از دریای شمال میباشد.  نیوکاسل پرجمعیت ترین شهرستان در شمال شرق انگلستان  و هشتمین شهر مهم مرکزی است .
این شهرستان پس از فتح قلعه در سال ۱۰۸۰ به دستان  رابرت ، که توسط پسر ارشد ویلیام ساخته شده است، نامگذاری شد. این شهرستان بزرگ به عنوان یک مرکز مهم برای تجارت پشم در قرن ۱۴، و بعد از آن ،منطقه بزرگ معدن زغال سنگ شناخته شد. بندر ساحلی شهر در قرن ۱۶ توسعه یافته به طوری که در پایین رودخانه  مراکز کشتی سازی و تعمیر  کشتی بود.


آب و هوا در نیوکاسل اقیانوسی به طور قابل توجهی سردتر از برخی از مکان های مشابه دیگر در جهان نسبت به عرض جغرافیایی  است،نیوکاسل تحت تاثیر جریان خلیج فارس مانند اسکاندیناوی داخلی و جزایر بریتانیا   دارای زمستانی خفیف و تابستانی سرد میباشد.

در زیر نمایی از شهر زیبای نیوکاسل را میتوانید ببینید :

فریت بار به نیوکاسل

مسافرت و فریت بار به نیوکاسل

همان طور که گفتیم نیوکاسل یکی از شهرهای باشکوه ، دانشگاهی ، اقتصادی و سیاسی در دنیاست و محیطی مناسب برای زندگی است . با این توصیفاتی که ارائه دادیم .همه ساله مسافران زیادی در این شهر تردد می کنند که اکثرا برای ادامه تحصیل ، توریست و شمار زیادی نیز برای اقامت به این شهر سفر می کنند. این شهر در انگلستان مهمترین مرکز اقامت ایرانیان می باشد و درصد زیادی ایرانی در این شهر اقامت دارند .که بیشتر برای ادامه تحصیل و همچنین اقامت در آنجا حضور دارند . اما در رابطه با فریت بار به نیوکاسل نیز میتوانیم خدمات شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه را برای مسافران محترم شرح دهیم.

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به نیوکاسل

بسته بندی بار | ارسال بار به نیوکاسل

 مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به لندن به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر نیوکاسل را داشته اند ارئه نموده است.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به نیوکاسل

  1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به نیوکاسل را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به نیوکاسل تابع قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و تمام قوانین فرودگاه های انگلستان یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی نیوکاسل

فرودگاه بین المللی نیوکاسل واقع در نزدیکی منطقه Woolsington نیوکاسل، انگلستان است،که  در سال ۲۰۱۳  از شلوغ ترین ۱۰ فرودگاه  در انگلستان بود. این فرودگاه بزرگتر از دو فرودگاه اصلی شمال شرق انگلستان میباشد. این فرودگاه در دسته بیش از پنج میلیون مسافر در سال، و دهم بزرگترین است و فرودگاه سریع ترین رشد منطقه ای در انگلستان،  انتظار میرود در سال ۲۰۱۶ این فرودگاه  به ۱۰ میلیون مسافر خدمت کند ، و ۱۵ میلیون  مسافر تا سال ۲۰۳۰٫  در سال ۲۰۰۷ ، در این فرودگاه  مسافران را بیش از ۹۰ مقصد در سراسر جهان به مقصد رساند.

کد یاتا برای این فرودگاه NCLو کد سازمان یاتا نیز برای این فرودگاه EGNTمی باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه را می توانید ببینید :

ارسال بار به نیوکاسل

و همچنین در نقشه ی زیر نیز می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر نیوکاسل را ملاحظه نمایید ( نقشه قابل زوم است )