ارسال بار به توکیو

 ارسال بار به توکیو | پایتحت ژاپن : توکیو کلان شهر بزرگ ژاپن و پایتخت این کشور می باشد شهر ژاپن در شرق جزیره هونشوی واقع شده است این شهر با مساحت ۲۱۸۷۰۸ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۱۳۱۷۷۰۰۱ نفر می باشد ( البته این آمار برای سال ۲۰۱۳ می باشد) توکیو بعد از لندن و نیویورک به عنوان بزرگترین پایتخت صنعتی در جهان محسوب می شود.


مسافرت و فریت بار به توکیو

کشور ژاپن یکی از کشورهای پر جمعیت در جهان است با ورود صنعت این کشور روز به روز پیشرفت کرد و به دلیل وجود کار زیاد در آن زمان ایرانیان زیادی به کشور ژاپن مهاجرت کردند از این رو درصد بالایی ایرانی در ژاپن ساکن می باشد که بیشتر آنها در شهر توکیو اقامت دارند.اما مهمترین مسئله در رابطه با مسافرت به توکیو این است که اکثر مسافران ایرانی شرایط فریت بار به توکیو را نمی دانند. از این رو در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به توکیو توسط شرکت فریت بار و ارسال بار هوایی پادمیرا راه اشاره ای می کنم

نمایی از شهر توکیو را می توانید ببینید :

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به توکیو

بسته بندی بار | ارسال بار به توکیو

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به توکیو به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر توکیو را داشته اند ارائه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به توکیو

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به توکیو : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به توکیو را بر عهده دارد .

  **  توجه

 قوانین ارسال بار به توکیو تابع قوانین فریت بار به ژاپن می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ژاپن یکی می باشند .

فرودگاه توکیو | ارسال بار به توکیو

فرودگاه هاندا بزرگترین فرودگاه بین المللی توکیو و ژاپن می باشد این فرودگاه در ۱۴ کیلومتری جنوب توکیو واقع شده است .این فرودگاه تا سال ۱۹۷۸ اولین فرودگاه بین المللی توکیو بود .این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ چیزی در حدود ۷۲۸۲۶۸۶۲ نفر مسافر را پذیرا بوده است. این فرودگاه به عنوان دومین فرودگاه شلوغ در آسیا می باشد( رتبهی اول برای پکن می باشد) وهمچنین به عنوان چهارمین فرودگاه بین المللی و شلوغ دنیا می باشد( بعد از هارتسفیلد ، پکن و هیترو لندن).

کد سازمان باتا برای این فرودگاه HND و برای سازمان ایکائو RJTT می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه هاندا را می توانید ببینید:

 

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر توکیو را ببینید(نقشه قابلیت زوم دارد)

{module فرودگاه بین المللی توکیو}