شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه ارائه کننده بهترین خدمات ارسال بار به خارج از کشور می باشد که دارای کارشناسان توانمند در زمینه فریت بار می باشد. برای کشب اطلاعات بیشتر در رابطه با فریت بار می توانید با کارشناس ارسال بار ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳   ____  ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

پادمیرا راه متخصص ارسال بار به استرالیا ، ارسال بار به آلمان ، ارسال بار به آمریکا و ارسال بار به کانادا  و تمام نقاط دنیا می باشد.

با پادمیرا راه بهترین سفر و آسایش رو تجربه کنید.

هزینه فریت بار

افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت به خارج از کشور را دارند توجه داشته باشند که برای فریت بار خود نیاز به دانستن نکاتی در رابطه با هزینه های فریت بار دارند در اینجا قصد دارم نکات مهم در رابطه با چگونگی محاسبه هزینه های فریت بار توضیح دهم.

جهت فریت بار ، ارسال بار از طریق شرکت های هواپیمایی به اکثر نقاط جهان با احتصاب وزن صورت می گیرد :

تعرفه ارسال بار هوایی و قیمت فریت بار در سال ۹۸

وزن بار هوایی در معیار های زیر می باشد

 

 • وزن بار مینیمم(Mimimum): این وزن برای فریت بار معمولا بین یک کیلوگرم  تا ۱۰-۱۱  کیلو گرم می باشد که هزینه ی آن بستگی به مقصد (کشور یا شهری که قصد فریت بار را به آن دارید) دارد.
 • وزن نرمال(Nurmal) :  این وزن برای فریت بار از ۱۰-۱۱ کیلوگرم یا معمولا از ۸-۷ کیلوگرم  تا حدود ۳۰ کیلوگرم است .و برای محاسبه هزینه فریت بار همانند گزینه یک انجام می پذیرد.
 • وزن ۴۵ کیلوگرم : این وزن برای فریت بار زمانی که معمولا وزن بار بالای ۳۴-۳۵ کیلوگرم است ، به صورت اتوماتیک ۴۵ کیلوگرم حسای می شود . این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه ی ۴۵ کیلو گرم کمتر از هزینه ی ۳۵ کیلوگرم است برای همین برای فریت بار در چنین حالتی ۴۵ کیلو گرم با صرفه تر است.
 • وزن ۱۰۰ کیلوگرم :  برای فریت باری که  دارای ۱۰۰ کیلو گرم تا ۳۰۰ کیلوگرم است هزینه ثابت است.( البته برخی از شرکت های فریت بار برای فریت بارهای ۲۵۰ کیلو گرم هم نرخ خاصی دارند)
 • وزن ۳۰۰ کیلوگرم :  در حورد فریت بار ۳۰۰ کیلو گرمی می توان گفت که هزینه اش پایین تر از فریت بارهای ۱۰۰ کیلوگرمی است برای مثال : اگر بارتان روی مسیر تورنتو ۳۰۰ کیلوگرم باشد هزینه ی ارسال هر کیلوگرم آن از هزینه ارسال بار با وزن ۱۰۰ کیلو گرمی کمتر خواهد بود.
 • وزن ۵۰۰ کیلوگرمی :  اگر روال بالا را در نظر بگیریم متوجه می شویم با افزایش وزن بار هزینه ی هر کیلو بار کاهش پیدا می کند و فریت بار های ۵۰۰ کیلوگرمی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
 • وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم :   این نوع بارها را در اصطلاحات فریت بار بارهای تناژ می گویند . بارهای تناژ عمدتا در فریت اثاثیه منزل و یا لوازم شخصی اتفاق می افتد که شامل مبلمان و میز و … می باشد که وزنشان از ۱۰۰۰ کیلوگرم بالا می زند در باره هزینه فریت بار برای بارهای تناژ نیز با افزایش وزن بار هزینه هم کاهش پیدا می کند .

قبل از اینکه در رابطه با هزینه ارسال بار به نکات مختلف دنیا و کشورهای مهاجرپذیر که ایرانیان زیادی در آن زندگی می کنند توضیحاتی را ارائه کنم بهتر است یک سری نکات را در اینجا بیاوریم که مربوط به روند کار شرکت پادمیرا راه است .

نکته اول اینکه :

شرکت پادمیرا راه به هیچ عنوان بار پک شده را نمی پذیرد که دلایل مهم امنیتی و ایمنی بسته بندی  دلیل اصلی این کار  است . لذا باید تمام مراحل ارسال بار هوایی به مقصد مسافر را شرکت پادمیرا راه نطارت کامل داشته باشد .

نکته دوم اینکه :

شرکت ادمیرا راه صفر تا صد کار فریت بار مسافری را انجام می دهد یعنی کار را از پکینیگ در منزل مشتری شروع کرده تا تحویل در فرودگاه مقصد که در ادامه شیوه کار را توضیح خواهیم داد .

نکته سوم اینکه :

شرکت فریت بار پادمیرا راه بدون واسط کار را انجام می دهد و هیچ شعبه دیگری به جز دفتر مرکزی ندارد .

نکته چهارم

شرکت پادمیرا راه جهت آسایش و راحتی مشتریان خود می تواند بار مسافری را به مدت ۴۰ روز رایگان در انباری خود به صورت بسته بندی شده و ایمن نگهداری کند تا مسافر به مقصد برسد و هر زمان که خواست بار برایش ارسال می شود . بعد از ۴۰ روز باید توجه داشته باشید هزینه انبار داری بهش تعلق خواهد گرفت . البته در این مورد نیز توجه داشته باشید که هزینه ارسال در این مواقع به نرخ دلار روز که از طرف هواپیمایی کشوری تعیین می شود محاسبه خواهد شد .

نکته دیگر اینکه :

پادمیرا راه برای هزینه هر کیلو بار هوایی را به قیمت ریال که شامل تمام مراحل ارسال بار است را به مشتری اعلام می کند که بر اساس وزن بار مسافر می باشد . در رابطه با وزن بارها که در بازه های مختلف قیمت ها می شکند نیز در ادامه توضیح خواهیم داد .

روال کار فریت بار پادمیرا راه

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم شرکت پادمیرا راه بار بسته بندی شده را قبول نمی کند و صفر تا صد کار فریت بار مسافری را خودش انجام می دهد . بدین صورت که :

بسته بندی لوزام منزل و بار مسافری

بعد از اینکه توافق با مشتری و شرکت جهت ارسال بار به مقصد درخواستی حاصل شده . تیم پکینگ ما به محل بار یا منزل مسافر اعزام می شوند . تیم بسته بندی تمامی لوازم و کارتن های بسته بندی را که از متریال عالی تولید شده اند به همراه خود آورده و شروع به بسته بندی بار می کنند . بسته بندی لوازم منزل و خرده ریز بار اصافی مسافر با استاندارد و اصول دقیق حمل و نقل بین المللی انجام می شود . تخصص تیم ما در امر بسته بندی بسیار بالاست و تجربه ای ۲۵ ساله دارند . بعد از اینکه لوازم را در نایلون های حبابدار و کاغذ های ضربه گیر پیچیدند آنها را در داخل کارتن هایی به اندازه ۵۰*۵۰*۵۰ قرار می دهند و در انتها برای انسجام و استحکام بیشتر تمامی کارتن ها را بر روی پالت پلاستیکی قرار داده و با استفاده از تسمه های مخصوص آن را فیکس می کنند .

بارگیری و ارسال بار به فرودگاه

پالت های حاوی بار و لوازم مسافر توسط تجهیزات مدرن باربری در کامیونت شرکت پادمیرا راه قرار داده می شوند و در نهایت به بخش فریت فرودگاه امام خمینی (ره) ارسال می شوند. به همراه تیم باربری کارشناس فریت بار نیز از طرف شرکت به فرودگاه می رود تا کار های ارسال بار را برای بار انجام دهد.

تشریفات گمرکی و فرودگاهی و صدور بارنامه

کارشناس فریت بار در فرودگاه تمامی کارهای گمرکی و تشریفاتی فرودگاهی را جهت ارسال بار به مقصد مسافر را انجام می دهد و در نهایت بارنامه را یکی از شرکت های هواپیمایی که  تعیین شده است  ؛ صادر می کند . باید دقت داشته باشید هر یک از شرکت های هواپیمایی هزینه های مختلفی برای فریت بار همه ساله بار شرکت های جزء که کار ارسال بار مسافری انجام میدهند ارائه می کنند . بدین صورت که هزینه ارسال بار با شرکت هواپیمایی امارات با هزینه فریت بار با شرکت هواپیمایی قطر  و ایران ایر  و… متفاوت است .

تسویه حساب و ارسال بار به مقصد

بعد از صدور بارنامه مشتری باید با شرکت تسویه حساب کند که بعد از واریز مبلغ بار به مقصد ارسال می شود.

هزینه بازه های وزنی برای ارسال بار

هزینه فریت بار برای کشورهای مختلف و حتی شهر های کشور مقصد با هم دیگر متفاوت است بطور مثال هزینه فریت بار و ارسال بار به کانادا با هزینه ارسال بار به استرالیا یکی نیست . همچنین هزینه فریت بار برای بازه های باری زیر نیز متفاوت است :

 • ۴۵ کیلو گرم  : کمترین باری که شرکت فریت بار پادمیرا قبول می کند ۴۵ کیلو گرم است .
 • ۱۰۰ کیلو گرم
 • ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
 • ۳۰۰ کیلو گرم به بالا

نکته اینجاست که هر چه بار شما بیشتر وزن میگیرد هزینه ارسال بار نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت و هزینه ارسال بار هوایی می توانید بار کارشناسان ما در تماس باشید تا هزینه فریت بار به مقصد خود را با ریز هزینه ها برای شما اعلام کنند . بهترین راهنمایی را در خصوص ارسال بار مسافری و اضافه بار برای شما خواهیم داشت .

توضیح اینکه : 

همان طور که مسافران عزیز می دانند کشورها و مقاصد بسیار زیادی برای مهاجرت وجود دارد بر این اساس در اینجا فقط طریقه محاسبه هزینه باربری و فریت بار های مختلف را ارائه کردیم و برای اینکه در این بار بیشتر آگاهی داشته باشید با کارشناسان شرکت فریت بار  ( ارسال بار ) و حمل هوایی بار پادمیرا راه مشورت کنید.