ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا | پایتحت ترکیه : آنکار پایتخت ترکیه و بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد این شهر مرکز سیاسی استان آنکارا نیز می باشد . شهر آنکارا نسب به شهر استانبول شهر جدید و مدرن می باشد این شهر با مساحت ۲۴۵۲۱ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۴۵۸۷۵۵۸ نفر می باشد که این آمار مربوط به سال ۲۰۱۴ می باشد .آرامگاه آتاترک در این شهر اقع شده است همچنین این شهر در ناحیه آناتولی مرکزی ترکیه و تقریبا در مرکز این کشور قرار دارد.


مسافرت و فریت بار به آنکارا | ارسال بار هوایی

آنکارا پایتخت ترکیه و مرکز سیاسی این کشور است و بعد از شهر استانبول این شهر بزرگترین قطب اقتصادی ترکیه است از این رو بیشتر مسافران بین المللی این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند . ترکیه به دلیل هم مرز بودن با کشورمون همه ساله مسافران زیادی از کشورمون به این شهر به خصوص آنکارا مسافرت می کنند همچنین می توان بعد از استانبول که ایرانیان مقیمش زیاد تر است دومین شهر برای ایرانیان در نظر گرفت که در آنجا اقامت می کنند . از این رو برای بسیاری از مسافران این مسئله پیش می آید که برای ارسال بار به آنکارا به چه صورت باید عمل نمایند در زیر به خدمات ارسال بار هوایی شرکت فریت بار پادمیرا راه اشاره می کنم.

در زیر نمایی از شهر آنکارا را می توانید ببینید :

ارسال بار به آنکارا

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به آنکارا

بسته بندی بار | ارسال بار به آنکارا

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آنکارا را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به آنکارا

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنکارا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به آنکارا را بر عهده دارد .

 **  توجه

 قوانین ارسال بار به آنکارا تابع قوانین فریت بار به ترکیه می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ترکیه یکی می باشند .

 

فرودگاه بین المللی آنکارا | فریت بار به آنکارا

فرودگاه بین المللی اسن بوغا فرودگاه همگانی می باشد که در شهر آنکارا و در ۲۸ کیلومتری شمال شرق از این شهر واقع شده است.این فرودگاه در زمینی به مساحت ۷٫۵ میلیون متر احداث شده است این فرودگاه در سال ۲۰۰۹ به عنوان بهترین فرودگاه سال شناخته شد. همچنین این فرودگاه بعد از فرودگاه های آتاترک ، آنتالیا و صبیحه گوکچن در رده ی چهارم قرار دارد .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه ESB و برای سازمان ایکائو LTAC می باشد.

در زیر نمایی از این فرودگاه را می توانید در زیر ببینید:

فریت بار به آنکارا

همچنین در نقشه ی زیر می توانید موقعیت دقیق فرودگاه وشهر آنکارا را ملاحظه نمایید(نقشه قابلیت زوم دارد)

 {module فرودگاه بین المللی آنکارا}