ارسال بار به دیترویت

ارسال بار به دیترویت | آمریکا ، ایالت میشیگان :  دیترویت از پر جمعیت ترین شهر ایالت میشیگان و بزرگترین شهرستان در مرز بین ایلات متحده ی آمریکا و کانادا می باشد منطقه شهری دیترویت یک منطقه ی ۵٫۳ میلیون نفری می باشد .دیترویت یک منطقه ی مهم شهری برای ایالات کتحد امریکا است که در اوایل قرن ۲۰ پدید آمده است .


شهر دیترویت با مساحت ۳۷۰٫۰۳ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۷۰۶۵۸۵ نفر می باشد .این شهر دارای مناطق اقتصادی و علمی زیادی می باشد ، دانشگاه میشیگان ، یکی از بزرگترین دانشگاهای کشور است که در خارج از شهر دیترویت قرار دارد ولی در منطقه ی شهری دیترویت واقع شده است ولی بزرگترین دانشگاه داخلی دیترویت دانشگاه وین استتیت است .

شهر دیترویت یکی از مراکز خودرو سازی آمریکا می باشد. شرکت های خودرو سازی اکووس ، آتوموتیو ، فورد ، جنرال موتورز و کرایسلر در این شهر واقع شده اند.به غیر از تاسیسات خودرو سازی در دیترویت مراکز اشتغال فراوان دیگری نیز وجود دارد به خصوص مرکز بیمارستان هنری فورد از مهم ترین مراکز درمانی و تحقیقاتی منطقه به حساب می آید .

در کل دیترویت از نظر اینکه با کانادا هم مرز می باشد یک منطقه ی مهم به شمار می رود و یکی از قطب های اقتصادی آمریکا نیز به حساب می آید.

مسافرت و فریت بار به دیترویت

دیترویت ب دلیل هم مرز بودن با شهر وینزر کانادا یکی از شهر های پر تردد می باشد هم چنین به دلیل اقتصاد خودرویی که این شهر دارد مسافران زیادی برای اقامت به این شهر می آیند همچنین شهر دیترویت یکی از شهرهای ایالت میشیگان آمریکا است که درصد ایرانیان در آن زیاد می باشد . . مسافران زیادی از کشور به این شهر مسافرت می کنند که بیشتر شون مقیم دیترویت می باشند . ولی مهمترین مسئله در رابطه با مسافرت به دیترویت نحوه ی ارسال بار به دیترویت است در زیر به خدمات ارسال بار هوایی به دیترویت ، توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه اشاره ای می کنم.

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به دیترویت | آمریکا ، ایالت میشیگان

بسته بندی بار | ارسال بار به دیترویت

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به دیترویت به آن ها آسیب وارد شود .  شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر دیترویت را داشته اند ارئه نموده است. برای اطلاعات بیشتر در باره بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید.

 سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به دیترویت

  1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
  2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
  3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
  4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
  5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به دیترویت : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به دیترویت را بر عهده دارد .

  **  توجه

 قوانین ارسال بار به دیترویت تابع قوانین فریت بار به ایالات متحده آمریکا می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ایالات متحده آمریکا یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی دیترویت

فرودگاه دیترویت که در اصطلاح محلی بهش فرودگاه مترو نیز می کویند در زمینی به مساحت ۷۰۷۲ هکتار تاسیس شده است در شهر رومولوس ، میشیگان و در حومه دیترویت واقع شده است . این فرودگاه شلوغ ترین فرودگاه میشیگان و هم چنین یکی از بزرگترین مراکز حمل ونقل هوایی کشور است .کد سازمان یاتا برای این فرودگاه DTW و کد سازمان ایکائو نیز KDTW می باشد . این فرودگاه مرکز هواپیمایی دلتا نیز می باشد.

در زیر نمایی از فرودگاه دیترویت را می توانید مشاهده نمایید :

 

همچنین در نقشه ی زیر یمی توانید موقعیت دقیق فرودگاه و شهر دیترویت را ببینید ( نقشه قابل زوم است )